8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Sinyal sesi

Karar Dönemi

Standart Sinyal sesi

Gece uykuya dalmadan yarim saat önce falan başladı sağ kulagimda kesik kesik sinyal sesi duymaya başladım.sanki beynimde bir makine vardı ve sinyal vere vere çalışıyordu.bu sinyal bazen bozulmuş bir şekilde belli bir tempoda olmadan bazende belli bir tempoda duyuyordum.anlam veremedim korka korka uyudum sabah uyandigimda hala vardı.yataktan kalktim ve günlük hayatıma devam ederken duymadım o sesi.ama bende inanılmaz bir korku yarattı.neydi benim yaşadığım o şey.
    Gecen sene beyin mr birkaç ay öncede boyun mr çekilmişti.bir şey yoktu.bu durum beyden kaynaklanmış olabilir arkadaşlar.

Karar Dönemi

Doktora gitmen gerekiyor. Bir psikiyatrist'e görünmelisin. Ben de bir keresinde beynimden elektronik bir çip sesi geldiğini duyarak uyanmıştım. Gerçekten duyduğuma yemin edebilirim. Senin üzerinde daha büyük ruhsal problemler yaşatmadan önce gitmelisin.

Bir keresinde ben uyurken boğazımdan aşağı dışkı bıraktıklarını hatırlıyorum. Yarı baygın yarı uyanık gibiydim.

Neden mi? Çünkü ben onları suçlarken domuz diye hakaret ediyordum. Onlar da bana dışkı yedirerek cevap verdiler. Bak domuz sensin diyerek benle alay edercesine. Uyandığımda midemden gelen pislik kokusunu alabiliyordum. Onlar git gide kötüleşen bir grup insandı sanki. Şeytanlaşmış insanlar.

Hep şöyle derdim kendime. Bunu bana nasıl yaparlar. Sonra düşünürdüm. Bunu bana yapmış olamazlar. Bu kadar kötü insanlar gerçekten var olmuş olamaz. Ben delirmiş olmalıydım. Böyle düşünürdüm. Sonra başka bir düşünce belirirdi kafamda. Ama ben kokusunu aldım. Midemden burnuma gelen o pislik kokusunu unutamıyordum. Bu benim aklımın oyunu olamaz diyordum.

Sonra internetten okudum meğer halüsinasyon koku alma duyusunu da kandırabiliyormuş.

Karar Dönemi

Ya evet belki psikiyatriye gitmem gerekiyor ama o ilaçlara bağımlı olmak istemiyorum.
    Aynen benimde gelen ses cip sesine benziyordu.
    Off bilmiyorum acayip tirsiyorum neden oluyor diye.sorun olmuş olsa mr larda çıkardı.

dreamer8
    Guest

O sinyal sesinin psikolojik kökenli mi, organik kökenli mi olduğu tespit edilmeli. Orta kulağınla alakalıysa,
    odyometri testi, beyin mr ı vs. yaparlar. vertigo var mı diye bakarlar. Betaserc ya da duact yazıp gönderirler. Psikolojikse beni aşar.

Karar Dönemi karamsar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kulak çınlamasından bahsetmiyorsun değil mi? Sabah uyandığında da varsa psikolojik kökenli olduğunu hiç sanmıyorum. Kulaklarını baktır bi. Herşeyi de Murphy kanunları gibi düşünmeyin yahu. Basit bi nedeni olamaz mı sonuçta sinyal sesi bu..
    why so serious

Karar Dönemi

Evet uyanınca da var.o sesden dolayı uykuya zor daliyorum uzanıyorum yine var.cildiricam.
    Doktora gitmiyorum çünkü daha 3 ay evvel boynumdaki bir sorundan KBB gittim mr testler falan bir suru şey yapıldı.norolojiye gitmiyorum bir sene dolmadi gideli.beyin mr Çekileli.
    Ya dediğim gibi gerçekten cildiricam sanki bozulmuş bir çip karmakarışık çalışıp acayip sinyaller veriyor beynimde.günlük tempoda duymuyorum ama sessiz ortama gelince ve uzaninca başlıyor o lanet ses.

dreamer8
    Guest

Başlar tabi o ses, çünkü sen sessiz bir yerde uzandığında, "benim canımı sıkan, başımın belası, ince bir sinyal sesi vardı, diyorsun, ses aklına geliyor ve aklın o olmayan sesi üretmeye devam ediyor. Sesi sorgulama, merak etme, gitti mi, nerede kaldı deme. O sesi aklına getirdiğin anda hemen duymaya başlarsın. OKB ye çevirmemelisin bu durumu. Herkes beyni ve düşünce gücüyle kulaklarını çınlatabilir.

Karar Dönemi bypiso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sorununun psikolojik kökenli olduğunu sanmıyorum.