Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Insanin kendisiyle verdigi savas , surekli bunalim hali

Karar Dönemi

Alıntı cedric5003 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burdan ne kadar seni telafi etmeye çalışsakta acını senin kadar iyi anlayamayız ama şunu unutma gerçi bunu sende biliyorsun eninde sonunda geçiçek o aşk açısı depresif hallerin hayat devam ediyor illaki sıkıntılı zamanların olucak ama bu sıkıntılı zamanlar hayatı hayat yapan şeylerdir umutsuzluğa kapılma hayat devam ediyor hergün yeni bir gün zevk aldığın şeyleri yapmaya çalış zaman geçir zamanla acıların zayıflayıp yok olucak ve ileride bu haline gülüp geçiceksin sağlıcakla kal umudunu yitirme
    Yok mu olacak yoksa beni yok mu edecek

Karar Dönemi

Alıntı karamsar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayatı böyle böyle öğreniyorsun. Güçsüzsün korkaksın kendi ayaklarının üstünde duramıyorsun ve sevdiğin kıza bile sahip çıkamıyorsun. Büyüdükçe güçleneceksin açılacaksın ve bir aile babası olacaksın. Şikayet etmeyi bırakta süreci hızlandır.
    22 yasindayim durum pek oyle soyledigin gibi degil aslinda ama tesekkur ederim cevap verdigin icin

Karar Dönemi

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birlikteliğin üzerine yalnızlık çok ağır gelir, çekilecek dert değil. Varlıktan sonra fakirliğe düşmek gibidir.
    Çivi çiviyi söker, ya hayatına biri girmeli ya da bu aşka dair her şeyi unutmalısın. Eğer bir insan; yokluğunda daha da kıymetleniyorsa işler kötüye gidiyor demektir. Öldür onun hayalini, katlet.
    Durumumu cok iyi biliyosun buyuk ihtimal sende yasamissin. Hayatima birini almayi dusundum ama kotu hissettim kendimi geri vazgectim. Hala cok seviyorum biliyomusun gecen gun gece 12.30 da aradi konustuk 2 3 saat . Bi sonucu olmayan bi konusmaydi. Kiziyorum sovuyorum sinirleniyorum ama hala vazgecemiyorum. Cok zor.

Karar Dönemi

Sandigimdan daha kotu geciyo bu surec insallah biter dedim umutlandim bitcek diye ama bi turlu cikmiyo aklimdan sanki bir kat iki kat uc kat cikiyorum bina tekrar yikiliyo. Sinirlerim cok gergin gene. Icimi kimseye dokmek istemiyorum . Sadece buraya yaziyorum cok sagolun cevaplariniz icin

Karar Dönemi

Alıntı karamsar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayatı böyle böyle öğreniyorsun. Güçsüzsün korkaksın kendi ayaklarının üstünde duramıyorsun ve sevdiğin kıza bile sahip çıkamıyorsun. Büyüdükçe güçleneceksin açılacaksın ve bir aile babası olacaksın. Şikayet etmeyi bırakta süreci hızlandır.
    Cok sukur gucluyum sevdiklerimi hep korurum onlar icin canimi veririm. Onlarda bunu gayet iyi bilir. Durumu biraz yanlis anladiniz

dreamer8
    Guest

Alıntı sahinss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Durumumu cok iyi biliyosun buyuk ihtimal sende yasamissin. Hayatima birini almayi dusundum ama kotu hissettim kendimi geri vazgectim. Hala cok seviyorum biliyomusun gecen gun gece 12.30 da aradi konustuk 2 3 saat . Bi sonucu olmayan bi konusmaydi. Kiziyorum sovuyorum sinirleniyorum ama hala vazgecemiyorum. Cok zor.
    Gecenin bir yarısı seni arayıp 2-3 saat konuşuyorsanız onun da sana hisleri ölmemiş demektir bu. Yoksa neden arasın.

Ayrılık diğer sorunlarla birleşince daha zor geliyor. O dayanılmaz boşluk ve acı hissi ortalama 6 ayda geçiyor ama hayatına devam eymek seneyi bulabiliyor. Çivi çiviyi sökse de bu sadece o acıdan kaçmak oluyor ve kaçınca daha sonra daha kötü şekillerde ortaya çıkıveriyor. O yüzden hayatına birini almamanı tavsiye ederim hem kendin hem de hayatına alacağın insana saygısızlık olmaması açısından. Ama geçiyor. Geriye buruk bir tebessüm biraz merak kalıyor ama acı boşluk hepsi uçuveriyor bir gün. Şu an onun yokluğu çok imkansız ve hayatı anlamsız kılan bir şey gibi gelse de o acılı düşüncelere yenilme. Kendine sadece kendinin bilebileceği bir şey söyle. Sadece kendinle dinleyebileceğin herkesten ve her şeyden bağımsız bir müzik aç. Kimseyle izlemediğin bir film izle ama romantik olmasın Kendinle ilgilenip oyalandıkça göreceksin biraz hafifleyecek o kapkara bulutlar biraz rengini değiştirip açılacak.
    Izdırap her zaman aranılan kurtuluşun anahtarıdır. Izdırap eğer umutsuzluğa dönerse kişiyi karanlık bir varoluşa sürükler; eğer ağırbaşlı yaşanırsa bilgeliğe ulaştırır.

Karar Dönemi

Gecenin bir yarısı seni arayıp 2-3 saat konuşuyorsanız onun da sana hisleri ölmemiş demektir bu. Yoksa neden arasın.
    Kafam Allak bullak ara sira konustuk gene ama olmicak gibi. Icim icimi yiyo isin en berbat tarafi ayni bolumdeyiz son senemiz universitede

Karar Dönemi

Alıntı superisi49 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrılık diğer sorunlarla birleşince daha zor geliyor. O dayanılmaz boşluk ve acı hissi ortalama 6 ayda geçiyor ama hayatına devam eymek seneyi bulabiliyor. Çivi çiviyi sökse de bu sadece o acıdan kaçmak oluyor ve kaçınca daha sonra daha kötü şekillerde ortaya çıkıveriyor. O yüzden hayatına birini almamanı tavsiye ederim hem kendin hem de hayatına alacağın insana saygısızlık olmaması açısından. Ama geçiyor. Geriye buruk bir tebessüm biraz merak kalıyor ama acı boşluk hepsi uçuveriyor bir gün. Şu an onun yokluğu çok imkansız ve hayatı anlamsız kılan bir şey gibi gelse de o acılı düşüncelere yenilme. Kendine sadece kendinin bilebileceği bir şey söyle. Sadece kendinle dinleyebileceğin herkesten ve her şeyden bağımsız bir müzik aç. Kimseyle izlemediğin bir film izle ama romantik olmasın Kendinle ilgilenip oyalandıkça göreceksin biraz hafifleyecek o kapkara bulutlar biraz rengini değiştirip açılacak.
    Oncelikle tesekkur ederim cevabın icin. 3 ay oldu nerdeyse, ama lanet olsun ki universitede ayni siniftayiz ben nasil yapcam bilmiyorum. Adaletmi bu okadar cok ofkeli ve sinirliyimki duygularimin tarifi yok. Geldi hayatimin icine derinliklerine iliklerime kadar girdi. Herseyim oldu heryere izini birakti evime odama hayatima. Sonra yapamiyorum diyip gitti. Okadar caresiz hissediyorumki kendimi anlatamam. Gecen gun baya ictim tek basima. Yapmamam gerekiyodu ama icimden gelen nevar neyok herseyi yazdim buna. Hepsi iyi seylerdi ofke dolu degildi. Cevap yok gecenin saat 3 u. Aradim acmadi. 5 dk sonra gelen mesaj "sende benim icin degerlisin uzulme iyi geceler." Bu nedir ya. Okadar zoruma gittiki. Ertesi gun bana aldigi esya hediye ne var yok hepsini attim cope. Ne dediysem donmedi ne yaptiysam olmadi. Okadar cok icim aciya aciya gunler geciriyorumki yasama hevesine dair hicbise kalmadi icimde

Karar Dönemi

Benim beynim artik anlamiyo hicbiseyi . Tek bildigim beni mahvetti

Sayfa 2/2 İlkİlk 12