Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Insanin kendisiyle verdigi savas , surekli bunalim hali

Karar Dönemi

Standart Insanin kendisiyle verdigi savas , surekli bunalim hali

2 aydir okadar mutsuz ve agresifimki ben hayatimda boyle biseyi ilk defa yasiyorum. Kiz arkadasim vardi beni terketti, ve ona okadar cok baglanmisim ki hersey cok kotu oldu. Biraz bahsetmem gerekirse 1.5 yillik bir iliskiydi. Birbirimizin herseyi olmustuk. Ve cok emek verdik. Iliskimizi tek kotu etkileyen sey bunun ailevi sorunlarinin kizin piskolojini berbat etmesiydi. Bu direk iliskimize yansiyodu. Ve ben bir an icin bile yalniz birakmadim. Agladi agladim guldu guldum. Onu mutlu etmek icin hep biseyler yapmaya calistim ama biraz agir durusum yuzunden pek farkettiremedim heralde. Cok sevdim ama hala da cok seviyorum. Uzun lafin kisasi arkadaslar ben terkedilince cok buyuk bosluga dustum. Ve hersey burda basladi zaten. Durgunlugum ve agresifligimi ailem durumu bildigi halde hic gogusleyemedi. Oysaki zor zamanlar geciriyodum gercekten . Ustume ustume geldiler ve aileme karsi eskiden gelen kirginliklarimda var. Geldigim nokta saclarimda beyazlar cikmaya basladi kimseyle konusamadim bu surecte hep icime attim ve cok yiprandim. Bi umut icinde bulundugum durumdan cikmaya calistim hep ama malum. Kiz arkadasim benden ayrildigindan beri yani 2 aydir hersey berbat batakliga dusmus gibiyim arkadaslar, eskiden gulec yuzlu mutlu bi insandim, simdi ise agresif ve mutsuz biri oldum. Ve isin kotusu ben her gecen gun daha kotuye gittigimi dusunuyorum

Karar Dönemi

kendine yoğun bir meşgale bul. unutma bu dönem geçici. aklını dağıtacak bir kaç şey yapabilirsen daha iyi hissettiğini göreceksin..

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Bu yaşadıkların çok normal, seviyodun sonuçta. Ayrılık zordur.. Ama Zamanla iyi olucaksın merak etme.. Şimdi acın taze diye her şeyin kötü gittigini düşünüyosun, ama 3-4ay sonra unutmaya başlayıp daha sonra da tamamen unutacaksın. Mutlu geçirdigin günlerin anı ları olarak kalıcak aklında. Sadece sabret dostum.
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Karar Dönemi

Tesekkurler yorumun icin, ona cabaliyorum biseylerle ugrasmak iyi geliyo, fakat yalniz kaldigimda duygularim esir aliyor resmen

Karar Dönemi

Tesekkurler cevabin icin , insallah oyle olur gun gun degisik ruh hallerim var . Toparlanmak ve kendimi onarmak icin elimden geleni yapiyorum

Banned

insan ayrılık olunca çevrenin desteğine ihtiyaç duyuyor. arkadaşların olsa seni yalnız bırakmasalar iyi olurdu. insan yasa giriyor. çıkıp kurtulmak için elinden geleni yap.

Karar Dönemi

burdan ne kadar seni telafi etmeye çalışsakta acını senin kadar iyi anlayamayız ama şunu unutma gerçi bunu sende biliyorsun eninde sonunda geçiçek o aşk açısı depresif hallerin hayat devam ediyor illaki sıkıntılı zamanların olucak ama bu sıkıntılı zamanlar hayatı hayat yapan şeylerdir umutsuzluğa kapılma hayat devam ediyor hergün yeni bir gün zevk aldığın şeyleri yapmaya çalış zaman geçir zamanla acıların zayıflayıp yok olucak ve ileride bu haline gülüp geçiceksin sağlıcakla kal umudunu yitirme

Karar Dönemi karamsar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hayatı böyle böyle öğreniyorsun. Güçsüzsün korkaksın kendi ayaklarının üstünde duramıyorsun ve sevdiğin kıza bile sahip çıkamıyorsun. Büyüdükçe güçleneceksin açılacaksın ve bir aile babası olacaksın. Şikayet etmeyi bırakta süreci hızlandır.
    why so serious

dreamer8
    Guest

Birlikteliğin üzerine yalnızlık çok ağır gelir, çekilecek dert değil. Varlıktan sonra fakirliğe düşmek gibidir.
    Çivi çiviyi söker, ya hayatına biri girmeli ya da bu aşka dair her şeyi unutmalısın. Eğer bir insan; yokluğunda daha da kıymetleniyorsa işler kötüye gidiyor demektir. Öldür onun hayalini, katlet.

Karar Dönemi

Alıntı heraklitos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    insan ayrılık olunca çevrenin desteğine ihtiyaç duyuyor. arkadaşların olsa seni yalnız bırakmasalar iyi olurdu. insan yasa giriyor. çıkıp kurtulmak için elinden geleni yap.
    Tesekkur ederim

Sayfa 1/2 12 SonSon