3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Tımarhane

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Standart Tımarhane

Tımarhenaye Laptop veya Telefon sokabiliyor muyuz? Ona göre yatmayı düşünücem. Çünkü kafayı yemek üzereyim böylesi daha sağlıklı olur gibi. Hem Laptop sokulabiliyosa evde tüm gün laptop karşısındayım zaten bi değişiklik olmaz benim için.
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

dreamer8
    Guest

Ben 1996 ve 2002 yıllarında yattım tımarhanede. Telefon falan almıyorlardı o zaman. Bilmiyorum şimdi alıyorlar mı? Fakat en son bir tanıdık yatmıştı. Onlara belli saatlerde, günde yarım ya da 1 saat cep tel izni veriliyordu. Yani öyle laptop, telefonu eline alıp nette gezinmene izin vereceklerini sanmıyorum. Eğer gerçekten dipteysen, kendi başına çözemiyorsan, bir çöküşteysen gidip yatabilirsin hastaneye. Hem merakın gider, nasıl bir ortam olduğunu görürsün, hem düzenli ilaç verilir sana.
    Geçmiş olsun. Kararını sen ve ailen ver.

Çıraklık Dönemi osmangazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Laptopu bilmiyorum ama cep telefonunu kabul eden yerler de var etmeyen yerler de var.
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...