iki haftaya kadar bu duyguyu pek hissetmezdim ama artık var...belki bazıları fikirlerime karşı çıkıcak ama durum böyle....oldum olası kardeşime iltimas geçildi ailem tarafından...ne istediyse yapıldı...ama sonuna geldi ,artık sabrını taşırdı anne ve babamın... yıllardır okuma bahanesiyle gittiği büyük şehirde ne uyuşturucu partileri
ne sex partileri , içki alemleri...yıllarca para akıttık ona..defalarca kıredi çektik.. hala ödemeye çalışıyoruz.. zaten kendisi alkolik... burnumuzdan getirdi her sene...artık büyük şehre gidemiceni örenince; yakıp yıkmaya , kırıp dökmeye başladı evde... hiç huzurumuz kalmadı.. her gün kavga eder olduk.. işe girip çalışmıyor.. çalıştığı işe bahaneler uyduruyor.. sigara ve içki parasına yetişemiyoruz...tedavi ol diyoruz , onuda reddediyor..yıllarca başımıza bela oldu ne yapıcamızı şaşırdık...ZATEN BEN HASTAYIM , bide bu kardeş derdiyle uraşıyorum , siz söyleyin ne yapayım şimdi ben....böyle kardeşi olanlar yazın ne yapıyosunuz , nasıl başa çıkıyosunuz bu dertle...!!!!.