Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
40 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: galiba rahatsızlığımı kabullenmiyorum

Banned

anksiyete için verilen ilaçlar da uyuşturucu onlardan hiç alma çok daha fazla unutkanlık yapar. ben aldığım için biliyorum. sen daha çok gençsin ilaçların zararını ileriki yaşlarında daha belirgin hisseder pişman olursun. evden çık. senin yaşındayken eve kapanırsam daha kötü olurum diye iş bulup çalışıyordum çok faydasını gördüm. çok insan tanıdım. bilgisayar başında yaşlanınca oturursun şimdi hep dışarda olmalısın sen. hatalısın.

Banned

mesela örnek verim sohbet ederken söylenenleri zor anlıyorum bir anda sohbet sırasında konuyu anlamıyorum dınlıyorum oylesıne.yolda bırıne yol sorsam veya mesela ilk tanıstıgım kısıyle dıyalog kuramıyorum saçmalıyorum karsımdakı anlıyor sonra bende bırseyler oldugunu.unutuyorum herseyı ılac ıcıyorum unutup bı daha ıcıyorum hep evdekılere soruyorum bak ılac ıcıyorum dıye uyarıp sonra onlara sorruyorum ılacı ıctımmı dıye.eskılerı hatırlamıyorum herseyı unuttum herseyı

Banned

Alıntı heraklitos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anksiyete için verilen ilaçlar da uyuşturucu onlardan hiç alma çok daha fazla unutkanlık yapar. ben aldığım için biliyorum. sen daha çok gençsin ilaçların zararını ileriki yaşlarında daha belirgin hisseder pişman olursun. evden çık. senin yaşındayken eve kapanırsam daha kötü olurum diye iş bulup çalışıyordum çok faydasını gördüm. çok insan tanıdım. bilgisayar başında yaşlanınca oturursun şimdi hep dışarda olmalısın sen. hatalısın.
    içimde istek yok bir gün istek oluyor balkondan bakıyorum gelen geçene inanın sosyal hayat bana bir şey ifade etmıyor. diyalog kuramıyorum nasıl çalışim.yani halk tabiriyle hastalık biraz bende hasar bıraktı aklım gidip geliyor.

Banned

güvenim yok yolu yarıladım ama çocuk gibiyim bilgi birkimim yok güvenli bir şekilde olgun bir şekilde konusamıyorum yeni insanlarla tanısamıyorum.

Banned

Alıntı heraklitos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iş bulana çalışıp hersey yoluna gırene kadar kullanıp bırakıcam.norolojık yada anksıyete ılacı mecburen sun kullanmam lazım herseyı denedım olmuyor 15 senem gıttı askerden once durgunluguda sayarsam 19 20 yıl edıyor.

Banned

hep antipisikotik verıyorlar bıktım artık anlamıyorum tamam dusuncelerı bir nevı toparlıyor ama ınsanı aptal yapıyor bu ılaclar sohbet edemıyorsun duygu denen sey kalmıyor ınsnaın ıcınde o yuzden su an tek umıdım norolojı eeg emar bakalım antiepilieptik verirde düzelirim diye düşünüyorum.

Banned

Banned

Alıntı beyman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dışarı çıkınca içim açılıyor )))DÜNYANIN EN GÜZEL KIZLARI TÜRK KIZLARI BENCE)
    sadece bakmak yetiyorsa iyi. muhabbet kurabiliyormusun?

Banned

Alıntı gulsin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadece bakmak yetiyorsa iyi. muhabbet kurabiliyormusun?
    muhabbet kurma gibi bi isteğim yok.

Banned

korkma korkma muhabbet kur

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234