Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
40 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: galiba rahatsızlığımı kabullenmiyorum

Banned

[QUOTE=heraklitos;191572]
    Alıntı beyman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

insanın hatasını anlaması büyük meziyettir.

sen iyi duyarlı bir insansın. seven kişiler ufak tefek hatalarımızın üzerinde durmazlar.

güzel sözlerin için tşkler..bugün norolojiye gittim.eeg emar çekin dedi.15 güne randevu verdi gidicem bakalım.(unutkanlık hafıza kaybı için gittim acaba ilacı varmıdır unutkanlığın)

birde 3 gun sonra psikologla gorusucem.

Banned

bi şey daha anlatıcam bugun hastanede hep güzel kızlara bakıyorum bana bakmalarını ıstıyorum niye boyle yapıyorum acaba

Banned

[QUOTE=beyman;191573]
    Alıntı heraklitos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

güzel sözlerin için tşkler..bugün norolojiye gittim.eeg emar çekin dedi.15 güne randevu verdi gidicem bakalım.(unutkanlık hafıza kaybı için gittim acaba ilacı varmıdır unutkanlığın)

birde 3 gun sonra psikologla gorusucem.
    unutkanlık için demans yaşlıların kullandığı exelon bant var ama senin için çok erken. unutkanlığın sıkıntılarından ve kullandığın ilaçlardan kaynaklı muhtemelen ilaca gerek yok. ne kadar az ilaç kullnırsan o kadar iyi. sonuçta kimyasal ve bir yeri onarırken başka bir yeri bozuyor ilaçlar. uzak durmak lazım.

beğenmek ve beğenilme isteği çok normal güzel kızlara ben de bakıyorum, kadınlar estetiktir bakılır. istediğin kadar bak

Banned

ben de annemin yardımcısına eylül de annemi yanıma almaya karar verdim maddi nedenlerle dedim. sürekli karar değiştiriyorsun planlarımı alt üst ediyorsun dedi kızdı bana. haklı. ayıp oldu. üzüldüm ama olmuyor annem de biraz yakınmaya başlamıştı, o nedenle rahat karar verdim. şimdi de o üzüldü diye üzülüyorum.

Banned

[QUOTE=heraklitos;191575]
    Alıntı beyman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

unutkanlık için demans yaşlıların kullandığı exelon bant var ama senin için çok erken. unutkanlığın sıkıntılarından ve kullandığın ilaçlardan kaynaklı muhtemelen ilaca gerek yok. ne kadar az ilaç kullnırsan o kadar iyi. sonuçta kimyasal ve bir yeri onarırken başka bir yeri bozuyor ilaçlar. uzak durmak lazım.

beğenmek ve beğenilme isteği çok normal güzel kızlara ben de bakıyorum, kadınlar estetiktir bakılır. istediğin kadar bak
    unutkanlığa iyi gelen birde kafamı rahatlatıcak düşüncelerimi toparlıcak ilaca ihtiyacım var.mutlaka bunun ilacı varda ağır hastalara veriyorlar sanırım

Banned

ben de annemin yardımcısına eylül de annemi yanıma almaya karar verdim maddi nedenlerle dedim. sürekli karar değiştiriyorsun planlarımı alt üst ediyorsun dedi kızdı bana. haklı. ayıp oldu. üzüldüm ama olmuyor annem de biraz yakınmaya başlamıştı, o nedenle rahat karar verdim. şimdi de o üzüldü diye üzülüyorum.
    malesef üzülmene gerek yok maddi durumun iyi değilse ona göre hareket etmek zorundasın.milleti mutlu edicem diye kendini zora sokma.hayatın gerçekleri malesef.onunda bu durumu anlaması lazım demekki seni para için seviyor.para vermicem de bakalım bakıcakmı annene elbette bakmaz.

Banned

ilaçla kafanı toplamak yerine matematik çalış satranç oyna koş spor yap beyne iyi gelen gıdalrı araştır netten.ne laf anlamazsın adamsın sen ya

Banned

dışarı çıkınca içim açılıyor )))DÜNYANIN EN GÜZEL KIZLARI TÜRK KIZLARI BENCE)

Banned

ilaçla kafanı toplamak yerine matematik çalış satranç oyna koş spor yap beyne iyi gelen gıdalrı araştır netten.ne laf anlamazsın adamsın sen ya
    Kızıyorsun ama dışarı çıkınca zorlanıyorum.tek başıma dışarı çıkmakta zorlanıyorum yani.anksiyetede var bende.elim ayağım birbirine karışıyor titriyorum resmen

Banned

alıştım pc başında durmaya bi konuda haklısın tembellikte oluştu hastalıkla birlikte.

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon