Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: fikrinizi almak istiyorum

Banned

Standart fikrinizi almak istiyorum

arkadaşlar 2 konu var beni sıkıntıya düşüren.

birincisi anneme doktorumun tavsiyesi üzerine yardımcı bir kadın tuttum. aramız çok iyi, annemle de iyi anlaşıyor ve annem benim yanımda olduğundan çok daha fazla mutlu. fakat para sıkıntısı başladı hesapta olmayan aylık zorunlu ödemeler ve su elektirik parası çok uçuk geldi. ben de takıntı başladı su ve elektirik konusunda zaten takıntım var. evde muslukları kısıyorum mum ışığını seviyorum filan... yardımcımız herkes gibi bol bol kullanıyor rahatsız oluyordum ama yansıtmamakta kararlıydım. dün konuşmaya başladık ve ben yaptım yapacağımı para yetmeyecek diye korkuyorum daha tutumlu olsak filan dedim. o da çok bozuldu ve soğukluk girdi araya.insanlar herşeyi har vurup harman savuruyor yarın torunlarınız su bulamayacak dedim. hakikatende böyle düşünüyorum, dünyada enerji sorunu yüzünden savaşlar var ve yakın gelecekte bence susuzluk en büyük sorun olacak ve şu an da belediye park suluyorum diye insanlar temizlik yapıyorum diye aşırı su tüketiyor. bu görüşlerimi duyunca kadın güldü, sen az su harcayarak mı kurtaracaksın dedi. bugün yanlış anladın kusurabakma dedim ama sanırım onun emekli maaşı olduğu için ben tutumluyum diyip kendini savundu tamam olur dese sorun olmayacaktı. anlamadım ki ben mi hatalıyım. bir de kadın haftanın 3 günü gece de kalıyor öbür günler ben kalıyorum annemle.

takıntım devam ediyor asıl sıkıntım bu. milletin 70 100 tl elekirik su parasını normal görmesi beni çok sinirlendiriyor.

sorularım şunlar :ben haksız mıyım kadının karşısında 2. siz ne düşünüyorsunuz herkesin enerjiyi tasarruflu kullanmasını istemem yanlış mı? elbette sorun devletin güneş ve rüzgar enerjisini kullanmak için girişimde bulunması ama insanlar neden herşeyi har vurup harman savuruyor ve dünyada herkese yetecek kadar herşey varken neden oturacak evi olmayanlar var koskoca dünya mesela ben neden bu dünya da o kadar boş alan varken bir çiftlik kuramıyorum???

lütfen gülmeyin ve yanıt rica ediyorum sizlerden.

ikinci sıkıntı benim evim apartmana bakıyor yan komşum 91 yaşında bir teyze kızı arkadaşım . annesini yanına alacak ve evi kiraya vereceğini söyledi bana kirala dedim şakasına iş ciddiye bindi. manzarası çok güzel apartmana bakmaktan kurtulacağım. kendi evimi de kiraya vereceğim.sizce taşınıyım mı? yoksa kendi evimde mi kalıyım evde 15 gündür tamirat vardı her tarafını yeni yaptırmıştım. içi güzelleşti baya. kararsız kaldım. ne dersiniz?

Banned

ben de yaşlı annemle yaşıyorum. para meselesi değil. rahatsız olduğum için yardımcı kadını kovdum. şimdi yardımcı yok. bütün işleri ben yapıyorum.

Banned

bende de mesele para değil . konu benim takıntılar saatlerce faturalara neden sinirleniyorum 3 paket sigara parası. kullanılmayan elektirik açık olunca neden rahatsız oluyorum.

Banned

Alıntı heraklitos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2 konu var beni sıkıntıya düşüren.

birincisi anneme doktorumun tavsiyesi üzerine yardımcı bir kadın tuttum. aramız çok iyi, annemle de iyi anlaşıyor ve annem benim yanımda olduğundan çok daha fazla mutlu. fakat para sıkıntısı başladı hesapta olmayan aylık zorunlu ödemeler ve su elektirik parası çok uçuk geldi. ben de takıntı başladı su ve elektirik konusunda zaten takıntım var. evde muslukları kısıyorum mum ışığını seviyorum filan... yardımcımız herkes gibi bol bol kullanıyor rahatsız oluyordum ama yansıtmamakta kararlıydım. dün konuşmaya başladık ve ben yaptım yapacağımı para yetmeyecek diye korkuyorum daha tutumlu olsak filan dedim. o da çok bozuldu ve soğukluk girdi araya.insanlar herşeyi har vurup harman savuruyor yarın torunlarınız su bulamayacak dedim. hakikatende böyle düşünüyorum, dünyada enerji sorunu yüzünden savaşlar var ve yakın gelecekte bence susuzluk en büyük sorun olacak ve şu an da belediye park suluyorum diye insanlar temizlik yapıyorum diye aşırı su tüketiyor. bu görüşlerimi duyunca kadın güldü, sen az su harcayarak mı kurtaracaksın dedi. bugün yanlış anladın kusurabakma dedim ama sanırım onun emekli maaşı olduğu için ben tutumluyum diyip kendini savundu tamam olur dese sorun olmayacaktı. anlamadım ki ben mi hatalıyım. bir de kadın haftanın 3 günü gece de kalıyor öbür günler ben kalıyorum annemle.

takıntım devam ediyor asıl sıkıntım bu. milletin 70 100 tl elekirik su parasını normal görmesi beni çok sinirlendiriyor.

sorularım şunlar :ben haksız mıyım kadının karşısında 2. siz ne düşünüyorsunuz herkesin enerjiyi tasarruflu kullanmasını istemem yanlış mı? elbette sorun devletin güneş ve rüzgar enerjisini kullanmak için girişimde bulunması ama insanlar neden herşeyi har vurup harman savuruyor ve dünyada herkese yetecek kadar herşey varken neden oturacak evi olmayanlar var koskoca dünya mesela ben neden bu dünya da o kadar boş alan varken bir çiftlik kuramıyorum???

lütfen gülmeyin ve yanıt rica ediyorum sizlerden.

ikinci sıkıntı benim evim apartmana bakıyor yan komşum 91 yaşında bir teyze kızı arkadaşım . annesini yanına alacak ve evi kiraya vereceğini söyledi bana kirala dedim şakasına iş ciddiye bindi. manzarası çok güzel apartmana bakmaktan kurtulacağım. kendi evimi de kiraya vereceğim.sizce taşınıyım mı? yoksa kendi evimde mi kalıyım evde 15 gündür tamirat vardı her tarafını yeni yaptırmıştım. içi güzelleşti baya. kararsız kaldım. ne dersiniz?
    senden sonra tufan olsun be kardeşim sana ne dünyadaki su enerji sorunundan.

bu yaştan sonra hala para sıkıntısı çekmesen daha iyi olur. kadını gönder gitsin kendi evinde 150 tl elektirik faturası ödeyen kadın tutumlu olamaz. seni de batırır. batırdı zaten. iktir et...

manzaralı olan eve taşın depresyonuna iyi gelir daralmazssın ki sen ev kuşusun.

komiksin gerçekten güldüm okurken. bol şans..

Karar Dönemi

Biri heraklitosu durdursun. Kendi sorup kendi cevaplamaya başladı.

Banned

Alıntı atipik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biri heraklitosu durdursun. Kendi sorup kendi cevaplamaya başladı.
    kimseye ihtiyacım yok. kendim çalar kendim söylerim.

https://www.youtube.com/watch?v=AHfQtimNg9U

Banned

[QUOTE=heraklitos;191453]kimseye ihtiyacım yok. kendim çalar kendim söylerim.

sen çalamıyosun ki? hem müzik haram. çalmak da söylemek de haram!

Banned

[QUOTE=soyler;191455]
    Alıntı heraklitos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimseye ihtiyacım yok. kendim çalar kendim söylerim.

sen çalamıyosun ki? hem müzik haram. çalmak da söylemek de haram!

çok güzel çalıyorum. sokak çalgıcısı olacağım yakında..
    Konu heraklitos tarafından (20-07-2017 Saat 11:39 PM ) değiştirilmiştir.

Bi daha anlatrmsn özet seklinde . yukarıyı anlıyamadım

Banned

Alıntı copperfield Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi daha anlatrmsn özet seklinde . yukarıyı anlıyamadım
    hatırlamıyorum ki valla anlatırdım inan hatırlamıyorum. evi değiştirsem mi filan gibiydi... ben diyorum işte forum elemanları hepten hasta bir kez okumayla anlamayız biz 3 5 kez oku abi zahmet olmazsa.

Sayfa 1/2 12 SonSon