9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Hiçbir işe yaramamak

Karar Dönemi

Standart Hiçbir işe yaramamak

Merhabalar ben mehmet. 25 yaşındayım. Birkaç işte çalıştım bazılardan çıkarıldım bazılarından da çıkarılmak üzereyken beceremediğim için çıkarıldım. KPSS orta öğretimden 78 aldım.

Hiçbir işe yaramıyorum, beceri sıfır. Kendimi gerizekalı gibi hissediyorum. Katiplik sınavlarını 1 puan ile kaçırdık 79 la kapattı bi daha açılmasını bekliyorum. 3 dakikada 90 hatasız kelime istiyor ilk aşamada, ben 160 küsür yazabiliyorum. tercih yaptım kpss den ama umudum yok. Şu an çalışmyorum. Tv internet oyalanıyorum. Başvurduğum işlerden hep red aldım. Hiçbir becerim yok. Bedenen çok zayıfım yani amelelik filan yapamam çok güçsüzüm. Garsonluk desen çözülemeyen tremor yani el titremesi problemim var.

SOlian kullanuyorum OKB hastasıyım. Ama onun da düzeleceğini sanmıyorum sadece serotonin ya da dopamin ile alakalı değil psikolojik problemler.

Bi kez intiharı denedim iki kutu zehir içtim ama öldürmedi direkten döndüm hastahaneye bile gitmemiştim halbuki.

Her gece ölümü diliyorum ALLAH tan.

Yaşamayı, insanları ve kendimi sevmiyorum...

Cahillik Dönemi

vay anasını beee batsın bu dünyaa ulan olmaz olsun böyşe hayat......
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Banned

insanları sevmiyorsun ama bizler forumdakiler insanız ve bize içini dökmüşsün.
    kendini sevmiyorsun ama imdat diyorsun.

yaşamayı sevmiyorsun fakat yine imdat demişsin.

herkesin mutlaka elinden gelen bir iş vardır. beden işcisi olamazsın beyin işçisi olursun. her ikisi de yoksa doğanın nimetlerinden yararlanarak karnını doyurursun. ben şu günlerde çaya para vermiyorum. çınar yaprağı koparıyorum her sabah 2 tane 2dk. kaynatıyorum ve içiyorum. kantaron topluyorum sıcak suda bekletiyorum içiyorum. anadolu çınarı yaprağı kantarondan dan çok daha fazla serotonin içeriyorum vücuttaki ağrılara da iyi geliyor. tavsiye ederim. doğayla içiççe bir mekanda yaşıyorum. kentin biraz dışındayım elma dut kiraz ağaçları var. yakında elma toplamaya başlayacağım parklarda. olabildiğince doğal yaşamı yakalamaya çalışıyorum. sigara küllerini biriktirip sabun yapıyorum evde çok sağlıklı. balkon bahçeciliği yapıyorum, ayçiçeklerim çıkmaya başladı mısırlar da yolda. domates ve biberlerim yeşil soğanlarım çok verimli bu yaz. yağışlar işime yaradı.

seni anlıyorum çıkmazdasın, kendini sevmemekte de haklısın çünkü imanlı da değilsin. imanlı olsaydın sana sunulan hayatın kolaylıklarını ve sevinçlerini yakalamayı da bilirdin. insanları sev, kendini ödüllendir ve sev yaşamak böylece senin için kolay olur.

Banned

Alıntı dert_babası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vay anasını beee batsın bu dünyaa ulan olmaz olsun böyşe hayat......
    dünya daha ne kadar batcak ya istanbulu sel bastı iklim değişikliğine uyandı millet. tüketim çılgınlığı güzel sonuç verdi. daha beter olsunlar.

Karar Dönemi

Alıntı heraklitos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    insanları sevmiyorsun ama bizler forumdakiler insanız ve bize içini dökmüşsün.
    kendini sevmiyorsun ama imdat diyorsun.

yaşamayı sevmiyorsun fakat yine imdat demişsin.

herkesin mutlaka elinden gelen bir iş vardır. beden işcisi olamazsın beyin işçisi olursun. her ikisi de yoksa doğanın nimetlerinden yararlanarak karnını doyurursun. ben şu günlerde çaya para vermiyorum. çınar yaprağı koparıyorum her sabah 2 tane 2dk. kaynatıyorum ve içiyorum. kantaron topluyorum sıcak suda bekletiyorum içiyorum. anadolu çınarı yaprağı kantarondan dan çok daha fazla serotonin içeriyorum vücuttaki ağrılara da iyi geliyor. tavsiye ederim. doğayla içiççe bir mekanda yaşıyorum. kentin biraz dışındayım elma dut kiraz ağaçları var. yakında elma toplamaya başlayacağım parklarda. olabildiğince doğal yaşamı yakalamaya çalışıyorum. sigara küllerini biriktirip sabun yapıyorum evde çok sağlıklı. balkon bahçeciliği yapıyorum, ayçiçeklerim çıkmaya başladı mısırlar da yolda. domates ve biberlerim yeşil soğanlarım çok verimli bu yaz. yağışlar işime yaradı.

seni anlıyorum çıkmazdasın, kendini sevmemekte de haklısın çünkü imanlı da değilsin. imanlı olsaydın sana sunulan hayatın kolaylıklarını ve sevinçlerini yakalamayı da bilirdin. insanları sev, kendini ödüllendir ve sev yaşamak böylece senin için kolay olur.
    İnançlı bir insanım. ALLAH a inanacım var ama kendime yok. İnan yaşama tutunabilmek için elimden geleni yapıyorum. İnsanları sevmiyorum derken genel mana da yani sevgiyi hak etmeyen insanları...

Ama yoruldum artık, özellikle kendimden bıkmış durumdayım...

Banned

Allah a inanıyorsan kendini de insanları da seversin. Allah ın suretiyiz biz. kusurlarını düzeltmeni ister Allah. kusurları da veren o dur. ve her ne veriyorsa sebebi vardır. bizim hayrımızadır.

çalışacaksın hiç boş zamanın olmayacak çalışmaktan başka hiç bir şey bu sorunlardan kurtaramaz insanı.odanı evini temizle hiç bişi yapamıyorsan annene yardım olur, boş gezenin boş kalfası olma. Allah sana akıl versin.

Karar Dönemi

Alıntı heraklitos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah a inanıyorsan kendini de insanları da seversin. Allah ın suretiyiz biz. kusurlarını düzeltmeni ister Allah. kusurları da veren o dur. ve her ne veriyorsa sebebi vardır. bizim hayrımızadır.

çalışacaksın hiç boş zamanın olmayacak çalışmaktan başka hiç bir şey bu sorunlardan kurtaramaz insanı.odanı evini temizle hiç bişi yapamıyorsan annene yardım olur, boş gezenin boş kalfası olma. Allah sana akıl versin.
    Sorunda orda ya çalışacak iş bulamıyorum. Çok küçük bir şehir. Zaten kpss için dersanaye gidecem saat akşam 6 da dersana başlar daha da kısıtlı iş sahası böyle olunca...

Banned

Alıntı weepingeyes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorunda orda ya çalışacak iş bulamıyorum. Çok küçük bir şehir. Zaten kpss için dersanaye gidecem saat akşam 6 da dersana başlar daha da kısıtlı iş sahası böyle olunca...
    istanbula gel sana iş buluruz. çok zengin bir işadamı arkadaşım var. lisedeki en yakın arkadaşımdı. son 4 yıl aralıksız sıra arkadaşı olmuştuk. 2 kardeşi ile beraber holding gibiler. değişik iş alanlarında şirketleri var. sana da mutlaka iş çıkar.
    fakat ben ve bu çok zengin işadamı arkadaşım ateistiz. yani madde dışı varlıklara inanmayız. sana uyar mı bilmem?

Karar Dönemi

Alıntı soyler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istanbula gel sana iş buluruz. çok zengin bir işadamı arkadaşım var. lisedeki en yakın arkadaşımdı. son 4 yıl aralıksız sıra arkadaşı olmuştuk. 2 kardeşi ile beraber holding gibiler. değişik iş alanlarında şirketleri var. sana da mutlaka iş çıkar.
    fakat ben ve bu çok zengin işadamı arkadaşım ateistiz. yani madde dışı varlıklara inanmayız. sana uyar mı bilmem?
    İstanbul bana 12 saat uzaklıkta hiç tanıdığım da yok orda. Yakın olsam gelirdim inancınız benim için önemli değil...