9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Arkadaşlar ben hapımı şimdi bıraksam ne zaman vücudumun tüm evreleri normale döner?

Karar Dönemi

Post Arkadaşlar ben hapımı şimdi bıraksam ne zaman vücudumun tüm evreleri normale döner?

Arkadaşlar herkese Merhaba öncelikle;
    Ben yaklaşık 4 yıldır ''Paxil 20mg'' ilacını kullanıyorum.
    İlk 15 gün yarım içtim sonra 1 sonra 2 derken şimdi sabahları tok karnına yaklaşık 2 yıldır 3 tane içiyorum
    Ben bugün ilacı bıraksam diyelim vücudum ne zaman normal insan gibi olur yani hiç Antidepresan kullanmamış biri gibi olur?
    Bu süreç kaç ayı bulur tahminen? Sizde bilirsiniz ki bu hapların faydasından çok zararı var(bedensel hastalıklar, bağışıklık sistemi açığı gibi)
    Paxil hariç yaklaşık 10 ilaç daha kullandım Paxil ile beraber ama hep yan etki filan oldu 1 kaç ayda bıraktım onları
    Eskiye göre yüzde 30-35 daha iyiyim hissediyorum bunu - Ayrıca bu tip ilaçlar erkeklerde göğüs büyütüyormuş bu akşam haberlerde gördüm ://
    Bu arada yaşım 20 Bilgilerinizi benimle paylaşır mısınız? Herkese sağlıklı günler dilerim.

Cahillik Dönemi

EVET HAKLISIN ilaç bir tarafı yaparken diğer tarafı yıkıyor...bende kokruyorum birgün başıma bir iş gelecek diye.. ama naçizane tavsiyem böyle birden bire değil yavaş yavaş bırak 3 -4 gün içinde de normalede dönersin aslında bende senin gibi yapmak istiyorum ama bu sıra kafam hiç ahat değil....
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Karar Dönemi

Alıntı dert_babası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    EVET HAKLISIN ilaç bir tarafı yaparken diğer tarafı yıkıyor...bende kokruyorum birgün başıma bir iş gelecek diye.. ama naçizane tavsiyem böyle birden bire değil yavaş yavaş bırak 3 -4 gün içinde de normalede dönersin aslında bende senin gibi yapmak istiyorum ama bu sıra kafam hiç ahat değil....
    Elimde 3 kutu kaldı sigortam da bitti zaten 2 aydır da doktora gitmiyorum bırakmam lazım ne olacaksa olsun bu ne kadar devam edecek böyle? Bıktım..

Cahillik Dönemi

[QUOTE=ismail19;191293]Elimde 3 kutu kald

eğer ki psikolojik olarak kendini rahat hissediyorsan bırak ama kendini iyi hissetmiyorsan devam et aslında bende ilaçlarımı bırakmak istiyorum ama kendimi bir toparlıyamadım bir düze çıksam bende bırakacam ..

Banned

ben 3 ayrı ilaç kullanıyordum. şu an ikiye düştüm ve doz azalttım. fena halde uyuyormuşum gözüm açıldı. bence herkes ya azaltsın ya tamamen bıraksın. çünkü 18 yaşından beri kullanıyorum. 50 yaşındayım ve hiç aksatmadan kullandım. son 10 yıldır eve kapandım tüm ilişkilerimi sıfırladım. şu günlerde hayata geri döndüm. fakat ne zaman hayata geri dönüp mutlu hissetsem soluğu hastanede alırım. fakat bu kez 2 ayrı antidepresanla gittiğim için oldukça enerjik hissediyorum. 5 mg zyprexa 15mgremeron 150mg efexor. herkesin ağzının payını veriyorum, okumaya ve yazmaya başladım. sadece kendime değil başkasına yaşlı çocuk hayvanlara haksızlık edildiğinde direk müdahale ediyorum.

Karar Dönemi

[QUOTE=dert_babası;191300]
    Alıntı ismail19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elimde 3 kutu kald

eğer ki psikolojik olarak kendini rahat hissediyorsan bırak ama kendini iyi hissetmiyorsan devam et aslında bende ilaçlarımı bırakmak istiyorum ama kendimi bir toparlıyamadım bir düze çıksam bende bırakacam ..
    o kadar devrim gibi değişiklik yok ama sanki daha iyiyim gibi sende inşallah istediğin gibi olur hayatın

Karar Dönemi

Alıntı heraklitos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 3 ayrı ilaç kullanıyordum. şu an ikiye düştüm ve doz azalttım. fena halde uyuyormuşum gözüm açıldı. bence herkes ya azaltsın ya tamamen bıraksın. çünkü 18 yaşından beri kullanıyorum. 50 yaşındayım ve hiç aksatmadan kullandım. son 10 yıldır eve kapandım tüm ilişkilerimi sıfırladım. şu günlerde hayata geri döndüm. fakat ne zaman hayata geri dönüp mutlu hissetsem soluğu hastanede alırım. fakat bu kez 2 ayrı antidepresanla gittiğim için oldukça enerjik hissediyorum. 5 mg zyprexa 15mgremeron 150mg efexor. herkesin ağzının payını veriyorum, okumaya ve yazmaya başladım. sadece kendime değil başkasına yaşlı çocuk hayvanlara haksızlık edildiğinde direk müdahale ediyorum.
    Abi bende kaç ilaç kullandım hatta doktor dedi ki ''Bundan sonrası senin elinde ilaç kalmadı artık'' dedi tek Paxil iyi geldi işte piyasada ne varsa kullandım robot gibiyim gözümün önünde perde var sanki

Banned

abi senin sorunun nedir okb mi

Cahillik Dönemi

ben dermansız depresyon hastasıyım 16 yaşında başladım bu ilaçlara şu anda 28 yaşındayım.aşşa yukarı 12 senedir kullanıyorum ben hem efexor 150 mg hemde 75 kullanıyordum hem aşırı uyku hemde dalgınlık unutkanlık vardı kendi isteğimle 75 mg olanı bıraktım ama bazı sıkıntılarım biraz düze çıksam azaltacam...