Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: bana kimse aşık olmadı

Banned

Standart bana kimse aşık olmadı

düşünüyorum da bana hiç kimse aşık olmadı. arkadaş çevrem sana çok arkadaşımız aşık oldu ama sen birini seviyorsun diye biz onları engelledik dediler. hiç kimsenin aşkı bana inandırıcı gelmedi. artık önemi de yok zaten. diğer insanlar gibi bir hayatım da olmadı. başka gezegenden yanlışlıkla düştüm galiba dünyaya.

Cahillik Dönemi

banada kimse aşık olmadı beni terk eden reddeden kızları anlatmaya kalksam burdan istanbula kadar yol olur .....
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Karar Dönemi serhat_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

günün birinde doğru kişiyle karşılaşırız hepimiz inşAllah.
    Uzaklarda..

Banned

insan elbette aşık olmak ister ama lise aşkı gibi aşk arıyorsanız olmuyor.

Banned

Birde aşık olmak bize göre değil aşk demek acı çekmek demek sağlığın biraz bozuksa seni mahveder aşk.pozitif olun pozitif şeylerle ilgilenin.size neşe veren mutlu eden insanı bulursanız ona saygı duyun onu sadık olun mutlu olun açıkcası çocuk yapın evinize kedi köpek alın.neşeli olun.aşk bizim gibi insanlara dahada zarar verir.

dreamer8
    Guest

Kimse aşktan umudunu kesmesin. Aşkın yaşı yoktur, her yaşta bir ihtiyaçtır. Ekmek gibi, su gibi acil görünmese de sizi seven birinin varlığı yaşamınız için çok çok önemlidir. Ayrıca psikolojisi bozuk birinin, bir ilişkiye başlaması, biriyle tanışması, bunu sürdürmesi de normalden zor olduğu için; aynı zamanda sevgi mahrumiyeti de yaşanıyor malesef. İster kadın olsun, ister erkek olsun herkesin sevgiye ihtiyacı vardır. Kimi 15 yaşında bulur bu sevgiyi, kimi 50 yaşında.

Banned

karamsarlık basmış o gün demek.aşk sadece bir insana duyulmamalı insan yaptığı herşeyeaşıksa başarılı olur doyum sağlar hayattan. adam boşandı diye karısını öldürüyo bu ne şimdi? arkadaşlıklarımda gönül ilişkilerimde her zaman uzun ömürlü oldu. ilk aşkımla karşılaştım geçen gün 10dakikada benden sonraki önemli gelişmeri anlattı sonra oturalım biraz bi çay içelim dedi, işim var dedim. son aşkımla da ahirette evleniriz olur biter.

Karar Dönemi

Aşk hey gidi aşk. Ben sevgiyle aşkı ayrı olarak görürüm. Aşk saman alevi gibidir hızla tutuşur ısıtıyor sanırsın yakar. Sevgi meşe odunu gibidir. Sabır ister tutuşmadan önce emek ister önce dıştan başlar kabuk kabuk tutuşur üflesen söner. İçten içe yanmaya başladımı sonu gelmez bir sıcaklıkla ısıtır. Hele bir yanmaya görsün istediği kadar nemli istediği kadar inatçı bardak bardak su döksende sönmez yanar için için bütünlüğü bozulmadan köz olur .ne zaman mı söner ? Kül olur toprağa serpersin o zaman söner o zaman soğur. Saman olmayı verin meşe olun. Elbet yabir oduncunun baltasında kimbilir belkide kasıp kavuracak bir yangındadır sevginin yolu.
    ah unuttun!*ah ki inkar ettin!*kuşkundan ne hasıl oldu bilmiyorsun!*el'an...suskunsun...gülmüyorsun!*cesa retin yok geri dönmüyorsun!*istikbal yol üstünde bir tuzak...*hayal hayat içinde biz yasak...*bırak gitsin gideceği yere kadar...*bırak ki kalmasın içinde 'ben' zerre kadar

Karar Dönemi Bülbül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben de hiç aşık olmadığım gibi aşka bakış açım kapalı.Anlamı yok benim için.Ama siz böyle düşünmeyin.İnşallah o duyguyu yaşar ve hissedersin.

Karar Dönemi

Ben de üç kıza aşık oldum bu yaşıma kadar. Biri ilk okuldaydı. Biri üniversite hazırlıkta. Biri de üniversite 3. sınıfta mıydı neydi. Sonuncusu biraz zorakiydi. İnsan yalnız kalınca birine zoraki aşık da olabiliyor. O yüzden kimseye aşık olmadınız diye birilerini bulmak zorundaymış gibi hissetmeyin bence. Aşkın gerçeği hesapta yokken sizi yakalıyor.

Bütün bu deneyimlerim platonik sayılır. Toplasan ciddi olarak 3 yada 4 kere görüşmüşümdür gerçek hayatta bu kızlarla. Hiç birinin yüzüne onu sevdiğimi açık açık söylemedim. Sadece birine onu sevdiğimi söyledim. O da messenger' dan.

Biri bana aşık oldu mu? Olmuş olabilir. Geçmişimi düşününce bu sonuca varabiliyorum. En çok sevdiğim 2. kızın arkadaşı bana aşık olmuş olabilir. Adı burcuydu. Davranışlarıyla belli ediyordu. Ama ona ümit veremezdim. Çünkü ben ona karşı birşey hissetmiyordum.

Şimdi karşısına çıksam ben sana bilerek ümit vermedim desem bana teşekkür eder eminim.

Gel gör ki bu kız benimle oynamak için onun sevdiğim arkadaşıyla bir uğraş içine girmiş olabilirler. Bu sonuca beni ayrıntılar götürüyor. Aklımın bir kurmacası da olabilir. Ama bazen böyle düşüyorum.

Birisi size aşık olmuyor diye dert yanmayın. İstemediğiniz birisi size aşık olursa size acı da çektirebilir.

Sayfa 1/2 12 SonSon