Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
23 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: büyü ile insan delirtilebilirmi?

Karar Dönemi

Alıntı beyman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana bir yakınımın kara büyü yaptığını düşünüyorum.eski konularıma bakarsanız şu an çok iyi durumdayım rexapin 30mg 5mg düştüm paxil 60mg 40mg düştüm ALLAHA şükürler olsun.nasılmı idare ediyorum şüphelerle kötülüklerle derseniz sadece ALLAH büyüktür diyorum gerisini siz anlayın artık.ve iyi bayramlar herkese.
    Büyü diye bir şey yoktur.
    Büyü yapmaya çalışarak kimseye bir zarar verilemez.
    Fakat kişinin kendisine büyü yapıldığını düşünmesi ruh sağlığını bozabilir.

Banned

beynam, sendeki o sıkıntıyı biliyorum. bende de var hem de yıllardır. antidepresanlar ve anksiolitikler hafifletiyor sadece. hayatında sıkıntı yaratan durumları ortadan kaldırmaya çalış, seni kimsenin üzmesine fırsat verme. ek çare üzütüyü yenmek. üzümemeyi öğrenmek. yoksa o iç sıkıntısı insanı öldürür ne kadar zor olduğunu biliyorum. şu aralar azaldı ama yine geçmişe dönük yaşantılar çağrışım yaparsa geliyor. remoron ve efexor bu iki depresanı birlikte kullanmak biraz beni rahatlattı. remoronla uykularım düzene girdi. kaliteli uyku iyi geliyor.

Banned

Alıntı Muhafız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyü diye bir şey yoktur.
    Büyü yapmaya çalışarak kimseye bir zarar verilemez.
    Fakat kişinin kendisine büyü yapıldığını düşünmesi ruh sağlığını bozabilir.
    büyü işin espirisi. büyü olsaydı herkes kendini kızdırana büyü yapar, millet acıdan ızdıraptan kurtulamazdı. fakat kur'an bir büyü kitabıdır. iyi arapça bilen biri kitabın bu yönünü isterse kullanabilir.

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Büyü vb...şeyler yolu ile sahtekarlık yapan ve büyü bozduğunu ya da yaptığını iddia eden çok hokkabaz var.Para kaptırmayın bunlara...

Tabi ki hayat sadece gördüğümüz maddeden ibaret olmayabilir. Metafizik alemi olabilir ve böyle şeyler cereyan edebilir, ama bunu suistimal edenlerin sayısı hiç de az değil.
    Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.

Banned

Antipsikotik kullanmak istemiyorum artik rexapini 5mg düşürdüm çevremde olup bitenlere kayitsizdim şimdi daha cana yakin hayata bağliyim.

Banned

Kuran büyü kitabi değildir bence hem ilim hem bilim kitabidir tabi herkesin ne anlam çikardiği önemli olan.

Karar Dönemi wortex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    mugla

böyle şeyler söyleyerek insanları kandıramazsınız... insanlık var olduğundan beri büyü vardır.. yasaktır ama vardır işte yaptırıyolar...!!!
    Acaba acı çekme için mi doğdum

Banned

Alıntı Dvrmchrkt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyü vb...şeyler yolu ile sahtekarlık yapan ve büyü bozduğunu ya da yaptığını iddia eden çok hokkabaz var.Para kaptırmayın bunlara...

Tabi ki hayat sadece gördüğümüz maddeden ibaret olmayabilir. Metafizik alemi olabilir ve böyle şeyler cereyan edebilir, ama bunu suistimal edenlerin sayısı hiç de az değil.
    evet kesinlikle doğru. türkiye bu konuda ortaçağı yaşıyor.eğer bir büyü varsa insan bunu kendisi kendine yapıyor. sürekli negatif sözcükler kullanan bir insaın beyni zamanla sadece negatif yönleri görmeye başlıyor. olumlu sözcüklerle negatif ve olumsuz sözcükleri yer değiştirdiğiniz anda büyünüz bozulur. her şey normale döner.

Banned

Alıntı beyman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kuran büyü kitabi değildir bence hem ilim hem bilim kitabidir tabi herkesin ne anlam çikardiği önemli olan.
    büyü bozanlar büyü kitabı olarak kullanıyor

Banned

Alıntı heraklitos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet kesinlikle doğru. türkiye bu konuda ortaçağı yaşıyor.eğer bir büyü varsa insan bunu kendisi kendine yapıyor. sürekli negatif sözcükler kullanan bir insaın beyni zamanla sadece negatif yönleri görmeye başlıyor. olumlu sözcüklerle negatif ve olumsuz sözcükleri yer değiştirdiğiniz anda büyünüz bozulur. her şey normale döner.
    bu konuda yüzde yüz haklısın...

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon