6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Basta yanma

Karar Dönemi

Standart Basta yanma

Panik ataklı arkadaşlar sizdede basta yanma tarzı ağrı oluyormu.her gün başka bir belirti.

Karar Dönemi

Eski bir pa li olarak pa da her turlu belirtiyi yasayabilirsin. Burda onemli olan senin vucudunu takip etmeni birakman.
    Bu belirtilerden korkuyormusun?

Karar Dönemi

Evet hem de aşırı düzeyde korkuyorum.kotu bir hastalığa yakalandim diye çık tedirginim.anksiyetem artıyor.
    Eski pa liyim demisiniz.atlattiniz ozaman ne mutlu size.

Karar Dönemi

Tesekkurler pa niz nasil basladi oncesinde travmatik olay vb sorunlar yasadiniz mi

Karar Dönemi

Benim ilk atagim 16 sene önce başladı.bir gün arayla anne ve babamı kaybettim kalp krizinden.onların ölümünün 10.günü başladı ve gitmek bilmiyor.sayısız Dr sayısız ilaç tedavisi denedim.olmadı psikolog yardımı aldım yine olmadı.16 senede kaç defa Dr gittim kaç defa tahlil mr yaptırdım siz düşünün.pa ve anksiyetenin bütün oyunlarına maruz kaldım kalıyorum.her defasında bu ağrı başka diye korkuyorum.
    16 senede kaç defa kalp krizi,beyin kanaması,MS, akciğer kanseri,mide kanseri,pankreas kanseri,karaciğer kanseri,bağırsak kanseri vs......yaşadım tahmin edemezsiniz.bütün hastalıkların belirtilerini birebir taklit ederek vurdu beni.
    İste boyle....

Karar Dönemi

16 senedir bütün hastalıkların belirtilerini yaşamışsınız ama hiçbiri olmamış. Yenene kadar da hep böyle devam eder. Vücudunuzu dinlemeyi bırakmalısınız.