Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Dövme yaptırmak?

Eğer seni mutlu edecekse yaptır arkadaşım. Sadece gösteriş için yaptıracak isen bir zaman sonra senin için sıkıcı olabilir tamamen sana kalmış. Çok kafa yormaya gerek yok o ne der bu ne der diye düşünme eğer gerçekten istiyorsan ve mutlu olacaksan yaptırabilirsin.
    Eğer düşünmeden konuşuyorsan, bunun cezası mutlaka seni sonradan defalarca düşünmeye mahkum edecektir...

Alıntı dreamer8;190530

[COLOR="#0000FF"
    Nickli Üyeden Alıntı
    Yakışmaz mı başkanım, tam çatalın üstüne hem de Sen de fenasın valla. ama yine de yaptırmamak lazım, gusle engeldir, cilde zarardır, kimyasallar içerir, çıkartıyım dersen iz kalır, çıkmaz vs. Çatala da iyi yakışır ama.[/COLOR]
    iki yüzlü muhafazakar yapına hayranım
    Konu valarmorghulis190 tarafından (28-05-2017 Saat 07:33 PM ) değiştirilmiştir.

dreamer8
    Guest

Bana iki yüzlülüğü de, muhafazakarlığı da sen yakıştırdın. Tabi ki hayran olacaksın. Beni derviş de sen yaptın, azgın da. Bu kadar önemseme beni. Ya hayran olma, ya da hayransan taklit et. İnsanım. Kadının en güçlü silahının ne olduğunu çok iyi bilirim. Kusursuzluk gömleğini giyemeyeceğim kusura bakma. Güzel kavramı başkadır, doğru kavramı başkadır.
    Bir şeyin güzel olması, doğru olduğu anlamına gelmez. Arın da, edebin de, iki yüzlü olmayan suratın da, doyurulmuş cinselliğin de sana kalsın dostum. Sana gerçekten kıymet vermiştim, özel mesajlarımız diyaloğumuz da oldu zamanında. Fakat beni yanılttın.

Cahillik Dönemi

[QUOTE=dreamer8;190713][COLOR="#0000FF"][B]Bana iki yüzlülü

başkanım insan sarrafıdır kimin ne olduğunu bilir ....
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

sakin ol abi ilk kez dedim böyle bir şey, sanki sürekli bu yönde vurgularım olmuş gibi yazmışsın. sadece bana tutarsız geliyor ve bunu belirtmek istedim. en güçlü silahları buysa da bizim zayıflığımızdan kaynaklanıyor.

dreamer8
    Guest

Sakin olayım da, iki yüzlü diyorsun bana dostum. Yakıştı mı şimdi bu? Bi zararımı gördün mü benim? Elbette kadınların en büyük silahı, erkeklerin zaafları yüzündendir ve her insanda farklı farklıdır bu seviye.. 3 gün açlıkla imtihan edilsen yemek seçer misin dostum? Ben cami hocası mıyım da, bir kadın gördüğümde etkilendiğimi dile getirmeyim? Ya da bir kadından etkilendiğimi dile getirdiğim için ayet, hadis paylaşmayım mı ebediyen? Günahlarla farzların yeri ayrıdır benim dünyamda. Ben, günah işliyorum diye farzlarından vazgeçen insanlar kadar dürüst ve tutarlı değilim. Günah da işlerim, farzlarımı da yerine getiririm.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12