Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: Adam Kanseri yeniyor Sen Sosyal fobiyi yenemedin

Karar Dönemi

evet bizde utangaçlık çekingenlik, ay ne kadar hanım kız diye yorumlanıyor, öyle kekliyorz işte milleti. hıı belki de öyleyimdir gerçekten bilmiyorum yani ben kendmi tam olarak tanımlayamıyorum. Ama artık değişiyor ya çok şey yani kızlarda da özgüven isteniyor. amaaan gıcık aldım bak yine herşeyden içim kellendi

Banned

Alıntı efutbol2017 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kız olsam bu kadar şikayetim olmazdi benim. Toplum erkeği girişken savaşan biri olarak gormek istiyor
    ben bu toplumun bir üyesiyim , erkekleri, savaşan ve girişken olarak görmekten hiç hoşlanmıyorum. erkeklerin de insan olduğunun ve her insanın kendine özgü farklılıkları olabileceğini biliyorum. artık değişti erkeklerin ve kadınların rolleri kırmızı çizgilerle ayrılmıyor. ev erkeği tabirini duymuşsundur. kadınların da cesur güçlü olması isteniyor. neden belli bir kesimin erkeğe yüklediği kabul ettiği modeli kendine biçiyorsun anlamıyorum. eskiden asla kadına hesap ödetmezdi erkekler gurur meselesi yaparlardı, şimdi tam tersine. çalışmayan kadın evde kalıyor artık.

seni anlıyorum fakat kendini çok hırpalıyorsun. çünkü senin bir özel durumun var. beyin hormonların diğer insanlar gibi değil senden kimse bir şey beklemesin. sonuçta bu bir beyin hastalığı. az şey değil norodol filanla yaşamak. herkesin anlamasını da bekleme.

Karar Dönemi

Askerden niye muafsın ? Hiç kimsenin önermediği birşey önereyim ailenden ayrıl.

Banned

Alıntı u2222 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Askerden niye muafsın ? Hiç kimsenin önermediği birşey önereyim ailenden ayrıl.
    paranoid şizofreni raporum var. onu yendm diyebilirim sosyal fobiyi yenemedm.

Karar Dönemi

Alıntı efutbol2017 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    paranoid şizofreni raporum var. onu yendm diyebilirim sosyal fobiyi yenemedm.
    Paranoid şizofreniyi nasıl yendin?

Ben de biraz paranoyak bir insanım da. 4 yıldır ilaç almama rağmen yenemedim. Doktor sürekli kullanacaksın diyor.

Banned

Alıntı atipik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paranoid şizofreniyi nasıl yendin?

Ben de biraz paranoyak bir insanım da. 4 yıldır ilaç almama rağmen yenemedim. Doktor sürekli kullanacaksın diyor.
    NORODOL DEKANOAT 50 mg/ml IM enj. için çözelti 3 ml 1 ampül

Ayda 1 aliniyor ben 2 haftada 1 aliyorum ve de sabah akşam akineton tablet içiyorum hap olarak o kadar
    Yaşım26
    Askeriyede de kronik psikotik teşhisi koydular askere almadilar. Tek kelime bile etmeden doktorlar kendileri muaf etti. İyi durumdayim gibi ama işte bu yazdigim sikayetleri abartiyorum gibiyazar gibiyim. Sosyal fobi degilde paranoya olabilir yaşadigim. Cunku kimi sosyal anksiyete bozuklugu diyor kimide derine inince paranoid kisilik bozuklugu diyor. Annem benim 20 yildir norodol kullaniyor. Paranoid kisilik bozuklgu tanisi var. Doktorlar bana anneden gelen genler var diyor benim için. Ama annemin kişiliği benimle ayni degil.daha sosyal daha konuskandir. Eskisine gore bende daha konuskanim.ama daha annemin seviyesine gelemedm

Öyle basit değil işte o

Bu hastalıkta bir nevi ruhun kanser olması..

Sosyal fobim yoğunken yaşadıklarını intihar girişimleri dışında bende yaşadım, sonra bipolar teşhisi kondu ve bitik haldeyim ilaçlar beyin hücrelerimi tek tek öldürüyor

iyi sen yine çalışıyorsun ben onuda yapamıyorum.daha askerlik mevzusunun nolacagı belli degil gitsem büyük bi dert çürük alsam büyük bi dert

bizler bu hayatın KAYBEDENLERİYİZ dostum, Allah yardımcın olsun benden 3 yaş gençsin belki bahtın açılır
    Kaybedenler kulübünün daimi üyesi.. Eksiksiz bir Loser...

Banned

Alıntı miskin oğlan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle basit değil işte o

Bu hastalıkta bir nevi ruhun kanser olması..

Sosyal fobim yoğunken yaşadıklarını intihar girişimleri dışında bende yaşadım, sonra bipolar teşhisi kondu ve bitik haldeyim ilaçlar beyin hücrelerimi tek tek öldürüyor

iyi sen yine çalışıyorsun ben onuda yapamıyorum.daha askerlik mevzusunun nolacagı belli degil gitsem büyük bi dert çürük alsam büyük bi dert

bizler bu hayatın KAYBEDENLERİYİZ dostum, Allah yardımcın olsun benden 3 yaş gençsin belki bahtın açılır
    Askere muaf oldugumu ailemden bskasi bilmiyor. Soran olurda dahi tecilli diyorum. Bedelli askerlik cikarsa bedelli yaptm askerligi diyecem cunku muafim dedigimde nedenini herkes soracak ve ben bu topluma şizofreniden dolayi askere alinmadm deme diyemiycemde. Damgalanma korkusu var cunku insanlarimiz hala psikiyatriye giden herkesi deli olarak goruyor. Soylesemde muaf oldugumu en ufa tartismada yuzume vuracaklar. En iyis bedelli askerlik ciktiginda millete bedelli yaptm deyip gecmek

dreamer8
    Guest

Eğer tüm bu yaşadığın sıkıntılardan sağ salim çıkabilirsen, ya çok küskün ya da çok bilge biri olacaksın.
    Sana buradan çözümler sunarız ama kendi aklımızla sana sunduğumuz çözümleri senin aklınla uygulayabilmen esas mesele. Kendini çaresiz görme, her şeyin bir anlamı var, çektiğin hiç bir acı boşa gitmiyor, bu acıyı sen hakediyorsun demiyoruz, dünyanın adaleti olmadığını zaten hepimiz biliyoruz bu dünya adaletli olmak zorunda da değil. Yaşamını hiç kimsenin yaşamıyla kıyaslama.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12