Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
25 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Birden çok ses

Banned

Alıntı Uyurgezer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar

25 yasindayım kafamın içinde beni sürekli rahatsiz eden sesler oluyor.On kişi aynı anda birşeyler söylüyor. O an içinde bulunduğum durumdan bağımsız gecmiste yasanmis olayları,pismanlikları,diyalogları ısıtıp ısıtıp önüme tekrar getiriyor.Anda yasamiyor gibiyim,Ya Gecmisteyim,ya da gelecekte.. Beynimdeki fısıltıları sizinle paylasmak istiyorum
    1- Mükemmelliyetçi : Bu arkadas ders calismaya niyet ettigim sırada geliyor.Herseyi kusursuz ve eksiksiz öğrenmem gerektiğini fısıldıyor. Ve cok agır programlar yaptırıyor.Başarisız oluyorum
    2- Pşisik : Ona bu ismi verdim bana surekli özel guclerim oldugunu soyluyor.
    3-Hayalci : Beni Sürekli Hayal aleminde dolastiran arkadas
    4- Karamsar : Gecmiste yasadigim kötü seylerin beni hayatim boyunca takip edeceğini,ve ne yaparsam yapayim günyüzü goremeyeceğimi,hayallerimin hep yikılacaÄ£ını söylüyor.
    5- Öfkeli : Ailemden nefret etmem için (Ailemi seviyorum ) olaylar arasinda baglanti kuran, Kendimden nefret etmem icin sebepler bulmaya calisan bütün yasam enerjimi tuketen virüs
    6- Tedirgin : Bana her an izlendigimi, takip edildiğimi,her an tetikte olmami fisildiyor
    7- Degersiz : Beni diger insanlardan asağı göstermeye calisan, onlari yücelten sahis

Aynaya baktığımda gördüğüm yüzü tanıyamıyorum arkadaslar,yabancıyım bu adama, bu bedene hapsedilmiş gibiyim bu dunyaya ait olmadığımı hissediyorum..
    Her gün kendime soruyorum...
    Ben Kimim ?
    Benim de oluyor. Şeytan bu.

Karar Dönemi

Alıntı hbedirhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden devamlılık sağlayamadınız
    Psikoterapiyi yapan doktor farklı bir kamu kurumuna geçti,psikoterapi yarida kaldi ardindan İstanbuldan öğrenimime devam etmek için ayrıldım.Uzun sure istanbuldan uzak kaldim.

Karar Dönemi

Alıntı Merhaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de oluyor. Şeytan bu.
    Mutlaka onun da bir parmağı vardır.

Banned

Alıntı Uyurgezer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mutlaka onun da bir parmağı vardır.
    Konuşan sadece şeytan başka birinin parmağı yok Müslüman olmayan biri de mantıken o seslerin kendisine ait olmadığını bulabilir ses değil ayrıca kafanın içinde konuşma oluyor sadece bundan kurtulmanın çok yolunu denedim Allah'tan yardım istemenin dışında bir çözüm bulamadım bir tek o işe yarıyor.

dreamer8
    Guest

İçinde adeta 7 farklı kişi yaşıyor. 7 si de sana düşman. Vesvese ile kuşatılmışsın. Seni yiyip bitirmek üzere içinde el ele vermiş çalışıyorlar. Düşünmeni engelleyebilecek bir şeyler yapmalısın. Ben bedensel yorgunluğu ve sporu şiddetle öneririm.

Karar Dönemi

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçinde adeta 7 farklı kişi yaşıyor. 7 si de sana düşman. Vesvese ile kuşatılmışsın. Seni yiyip bitirmek üzere içinde el ele vermiş çalışıyorlar. Düşünmeni engelleyebilecek bir şeyler yapmalısın. Ben bedensel yorgunluğu ve sporu şiddetle öneririm.
    Evet 7 ayri vesvese her gun durmaksizin calisiyor.Tesekkur ederim tavsiyeniz icin mutlaka uygulayacagim

Karar Dönemi

Alıntı Merhaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuşan sadece şeytan başka birinin parmağı yok Müslüman olmayan biri de mantıken o seslerin kendisine ait olmadığını bulabilir ses değil ayrıca kafanın içinde konuşma oluyor sadece bundan kurtulmanın çok yolunu denedim Allah'tan yardım istemenin dışında bir çözüm bulamadım bir tek o işe yarıyor.
    Allah yardımcımız Olsun,İNŞALLAH

Karar Dönemi Bülbül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bedensel yorgunluk demişsin ama bunların bir kısmından geçen olarak bu da yetmiyor. Bedensel yorgunluk beyinle ters köşelidir. O düşünceler yine konuşmaya devam eder . Biraz daha fazlası bu anlamda gerekiyor.Spor konusunda hele de kick boks nefret kişiliğini almada etkili olur.
    Konu Bülbül tarafından (16-05-2017 Saat 07:39 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: Ek ilave

Karar Dönemi Bülbül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Önceki söylediklerimden ayrı bir de beyin fırtınası yaptıracak , düşüncelerini meşgul edecek aktivitelerde bulunmanı istiyorum.Satranç olabilir , gazeteden çıkan bulmacalar olabilir .Eğer seni çok etkilemezse bilim kurgu kitapları , macera kitapları da okumaya çalış. En azından seni geçiştirir böylece. Meşguliyetin bu yönde gelişir.
    Hayalperest kişilik için de söyleyeceğim şey tekrardan söylüyorum .Boş bir defter al ve ona dök içini . Hatta başka bir defter tutabilirsin .Buna da hayalperest kişiliğin düşüncelerini dökebilirsin. Bunu yaparsan aynı şeyleri tekrarlamaz ,hele de defterde yazdıklarını okuyunca sonucunu bu yönde görürsün diye düşünüyorum.Şimdilik bu kadar.

Karar Dönemi

Alıntı Bülbül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önceki söylediklerimden ayrı bir de beyin fırtınası yaptıracak , düşüncelerini meşgul edecek aktivitelerde bulunmanı istiyorum.Satranç olabilir , gazeteden çıkan bulmacalar olabilir .Eğer seni çok etkilemezse bilim kurgu kitapları , macera kitapları da okumaya çalış. En azından seni geçiştirir böylece. Meşguliyetin bu yönde gelişir.
    Hayalperest kişilik için de söyleyeceğim şey tekrardan söylüyorum .Boş bir defter al ve ona dök içini . Hatta başka bir defter tutabilirsin .Buna da hayalperest kişiliğin düşüncelerini dökebilirsin. Bunu yaparsan aynı şeyleri tekrarlamaz ,hele de defterde yazdıklarını okuyunca sonucunu bu yönde görürsün diye düşünüyorum.Şimdilik bu kadar.
    Tesekkur ederim tavaiyelerin icin,Düsüncelerimi kagida dökmeye basladim.Faydali olacagini dusunuyorum.Kitap okuma konusunda biraz zayifim o eksikliğimi duzeltmeye calisiyorum.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon