5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Eski Sevdiği rüyalarına girmesi

Standart Eski Sevdiği rüyalarına girmesi

Merhaba;

Hemen konuya gireyim. Geçen gün yaklaşık 12 senedir görmediğim eskiden deli gibi aşık olduğum uğrunda üniversiteyi yaktığım, hayatımı maffettiğim alkol ve sigaraya başladığım eski aşkımla
    karşılaştım. ben görür görmez gözlerimi aşağı indirdim. bi dahada bakmadım geçtim gittim. artık ben evliyim çocuğum var. oda evli ve sanırım onunda çocuğu var. Dün gece rüyamda gördüm. Zamanında
    evlenmek istese evlenirdim çok uğraştım olmadı. Dün gece rüyamda gördüğümden sinirlerim bozuldu eşime haksızlık edemem. rüyamda gördüğümden kendi kendime kızdım sabah zor kaltım işe gitmekte zorlandım. eşime baktım, ben sana nasıl böyle bir şey yaparım diye kendime kızdım. bu nasıl bir piskolojidir.

Moderatör SeLf_ConTRoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    united kingdom

Adi üstünde ruya. Neden bu kadar kafana takıyorsun ki.elinde olan birşey degil.daha beterlerini görmediğine dua et.
    Elif gibi yalnızım,

Ne esrem var, ne ötrem.

Ne beni durduran bir cezmim

Ne de bana ben katan bir şeddem var.

Ne elimi tutan bir harf

Ne anlam katan bir harekem…

Kalakaldım sayfalar ortasında.

İşte ben gibi, sen gibi…

Bir okuyan bekledim,

Bir hıfzeden belki…

Gölgesini istedim bir dostun med gibi…

Sızım Elif sızısı…

dreamer8
    Guest

Eğer eski sevgilin seni isteseydi, senin onu sevdiğin kadar sevseydi seni; şu anda beraberdiniz. Demek ki seni hakeden kişi şu andaki eşindir. Rüyalar senin iraden dışında gelişir, ortada bir kusur yok, bilinçaltın devreye girmiş sadece.
    Artık sana diğer gezegenler kadar uzak o bahsettiğin kişi. Gerçek yuvanda mutluluklar dilerim.

Karar Dönemi Bülbül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Öncelikle merhaba.Kendinizi böyle hissetmeyin .Sadece rüya bu.Eşinize hiçbir şey yapmadınız .Eşiniz de eminim kızmaz , kızılacak hatanız yok. Eski sevgiliniz karşınıza çıkmış ve haliyle geçmişte onunla baya durumlar yaşadığınız için rüyalarınıza kadar girmiş .Rüyaların bir çoğu etki altında kalmaktan da oluyor . Bilinçaltı bir durum kısaca .
    Yapmanız gereken şey şu an geçmişi geçmiş olduğunu fark edip defteri kapatmak.Şu an evlisin ve çocuğun var ve bence iyi bu onunla evlenmişsin .Her şeyde bir hayır vardır ve bu daha hayırlı oldu senin için .Eski sevgilinle evlenseydin belki o dönemde yaşadıklarının kat kat daha fazlasını yaşayacaktın. Kendinden diyorsun ,onun için nelerini harcamışsın.Değdi mi peki? Onla evli olsaydın daha da acı çekerdin belki .En azından anladığım kadarıyla evlendiğin kişi senin üzerine titriyor.O yüzden o dönemi unutun , olan oldu bırakın artık.
    Şu anı yaşayın .Hayat göz açıp kapayıncaya kadar.Kaybettiğiniz yılları geri alamıyorsunuz ama bundan sonraki hayatı zehir etmeyin kendinize.Dolu dolu yaşamaya bakın.Bu karşılaşma sadece bir sınav sizin için ve siz buna aldırış etmeden hayatınıza devam edin. Mutlu ve huzurlu bir hayat diliyorum.

Karar Dönemi

Neden böyle olur ki bu gönül işleri ne kaldı elimize o kadar cabadan sonra bir de göz ardı edilmesi hatta senin için bunları yapmıştım diyememek ah ne büyük hınç. Bir de uzun süre görmemiş olunsa bile onun hayatta kendi yoluna baktığını görmek de büyük acı insan nereden geldiğini anlamıyor dünyaya kendi varlığını sorguluyorsun beni anam babam bunun için mi getirdi dünyaya diye oysa kimsenin ebeveyni istemez çocuğunun hayalleri yıkılsin çocuğunun duyguları allak bullak olsun sömürülsün. Kimin hakkı kaldı kimde bir insanı hayatında istememek bu kadar kolay mı hiç mi vicdan yok hiç mi insanlık yok. Haksızlığa uğrayan tarafın kendi yoluna bakması da kendini kandırmak hissini uyandırıyor bünyesinde. Ve o bünyede koca bir haykırmak kalıyor sonduremedigi volkanlar...