Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
26 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: sizce kendimizi burda deşifre etsek rahatlar mıyız?

Karar Dönemi

Alıntı Bülbül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçini buraya dökebilirsin ,anlat .Biz yardımcı olamayız belki ama fikrimizi söyleriz.Senin böyle düşünmen de belki farklılık aramandandır.
    bülbül aslında hiçbişe anlatmak da istemiyorum, belki de anlatacak birşey bile yok çünkü yaşıyor sayılmam. çok duygusalım 3 gündür yorumları okurken bile hep ağladım.
    Artık yoruldum ve ümidim kalmadı sanıırm

Karar Dönemi Bülbül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kibritcikizz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bülbül aslında hiçbişe anlatmak da istemiyorum, belki de anlatacak birşey bile yok çünkü yaşıyor sayılmam. çok duygusalım 3 gündür yorumları okurken bile hep ağladım.
    Artık yoruldum ve ümidim kalmadı sanıırm
    Seni çok çok iyi anlıyorum.Duygusallık sevmesem de taşıyorum,elimde değil.Senin gibi birkaç zamandır "yaşayan ölü" gibi tut,hayattan umutsuzluğuma kadar hepsini hissediyordum.O yüzden anlatmasan da, bilmesem de yaşadıklarının ruh halinin buraya getirmesinden seni durumuna anlam buluyorum.Sana ne diyebilirim bilmiyorum ama ışık bulmanı sağlayabilecek fikirler söylemek isterim.Kendine anlam kazandıracak , seni hayata bağlayacak birşeyler bulmanı istiyorum,dilerim bu durumdan çıkarsın.

Karar Dönemi

Alıntı Bülbül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seni çok çok iyi anlıyorum.Duygusallık sevmesem de taşıyorum,elimde değil.Senin gibi birkaç zamandır "yaşayan ölü" gibi tut,hayattan umutsuzluğuma kadar hepsini hissediyordum.O yüzden anlatmasan da, bilmesem de yaşadıklarının ruh halinin buraya getirmesinden seni durumuna anlam buluyorum.Sana ne diyebilirim bilmiyorum ama ışık bulmanı sağlayabilecek fikirler söylemek isterim.Kendine anlam kazandıracak , seni hayata bağlayacak birşeyler bulmanı istiyorum,dilerim bu durumdan çıkarsın.
    teşekkürler

Banned

Kitap oku, kendini kitaplara ver.Dünya klasiklerini öneririm; Dostoyevski, Tolstoy, Çehov, Puşkin, Victor Hugo, Stendhal, Balzac, Mark Twain, Alexandre Dumas, Charles Dickens, Jack London, John Steinbeck gibi eski usta yazarların yapıtlarını oku.Sıkıntılarından uzaklaşıp bambaşka diyarlara, bambaşka çağlara gideceksin.Konfüçyüs ne demiş:"Tanrım bana kitap dolu bir evle, çiçek dolu bir bahçe ver." Yaşam her şeye rağmen güzeldir.Doğa, kuşlar, çiçekler, ırmaklar, ormanlar....Müzik dinlemeni de öneririm.Schubert, Handel, Mozart, Beethoven v.s.
    Konu ronsard tarafından (09-05-2017 Saat 07:26 PM ) değiştirilmiştir.

Cahillik Dönemi

hiç gerek yoktur.....
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sanırım benden başka kendini deşifre eden yok Erkek ve kadın birçok kişide telefonum var, facede görüştüklerimde oldu, yüz yüze tanıştığım birkaç kişi de oldu.

Çoğunluk, sanal bir nikin arkasına saklanmayı tercih ediyor. Ama herkesin takdiridir, saygı duymak lazım.
    Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.

Banned

ben kendimi face de psikiyatrik sorunlar da dahil çok açık bir şekilde deşifre ediyorum. burada gerek yok.

Çıraklık Dönemi osmangazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence de gerek yok.
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...

Karar Dönemi

Alıntı Dvrmchrkt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım benden başka kendini deşifre eden yok Erkek ve kadın birçok kişide telefonum var, facede görüştüklerimde oldu, yüz yüze tanıştığım birkaç kişi de oldu.

Çoğunluk, sanal bir nikin arkasına saklanmayı tercih ediyor. Ama herkesin takdiridir, saygı duymak lazım.
    Belki de senin şuan psikolojik rahatsızlığın olmadığındandır, yani belki de atlatmışsındır kısmen de olsa. Bi de belki kendini çok seviyorsundur
    Peki senin akrabaların arkadaşların biliyor mu bu sitede yazdığını ve rahatsızlığını?

Karar Dönemi

Alıntı osmangazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence de gerek yok.
    teşekkürler cevabın için yani varya harbiden iyi insanlarmışsınız, çünkü yani ben olsam merak eder paylaş derdim belki

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon