Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Herkese Selamlar

Standart Herkese Selamlar

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.

Bana konulan teşhis uzun bir zaman önce panik atak idi. Önceleri insanlar içinde duramama, iç sıkılması, nefes daralması, insanlardan uzaklaşma gibi bir çok sorunum olmuştu pa yüzünden ama sonunda hepsini yendim. Bu biraz zaman alsa da inanınca gerçekten de üstesinden gelinemeyecek bir sorunun olduğunu düşünmüyorum. Peki hiç mi sorun kalmadı tabi ki var o da ekstrasistollerim. Senelerdir gitmediğim doktor kalmadı ama her doktor aynı şeyi söylüyordu; kalbin sağlıklı... İlk başlarda çok zor oluyordu ama artık ekstralarla da yaşamayı öğrendim. Bazen hiç gelmiyor haftalarca uğramıyor bazense de gitmek bilmiyor

Her şeye rağmen hayat yaşamaya değer ve güzel, asla inancımızı ve kendimize olan güveni kaybetmemeliyiz. Umarım burada güzel paylaşımlarda bulunuruz
    Eğer düşünmeden konuşuyorsan, bunun cezası mutlaka seni sonradan defalarca düşünmeye mahkum edecektir...

Çıraklık Dönemi osmangazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hoşgeldin aramıza ve geçmiş olsun.
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hoş geldin, panik atak arkadaşlarla tecrübelerini paylaşabilirsin
    Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.

Hoş buldum arkadaşlar sağolun
    Eğer düşünmeden konuşuyorsan, bunun cezası mutlaka seni sonradan defalarca düşünmeye mahkum edecektir...

Karar Dönemi Bülbül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Foruma hoşgeldiniz. Panik atak zahmetli bir hastalık ama siz bunun üstesinden gelmişsiniz. İnşallah panik atak yaşayan her insanın bu sorunu yenmesini diliyorum.Bu kadar soruna rağmen hayat için söyledikleriniz gerçekten çok güzel , herkes için örnek olsun .

Banned

hoş geldin canım. ekstrasistollerim demişsin nedir ?

Banned

Alıntı ilkyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hoş geldin canım. ekstrasistollerim demişsin nedir ?
    google yap!

Banned

Alıntı alexstone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    google yap!
    ben sahibinden öğrenmek istiyorum.

Öncelikle sağolun arkadaşlar tekrardan hoş buldum Bülbül arkadaşım dediğin gibi panik atak gerçekten de çok zahmetli bir rahatsızlık üstüne de anksiyete ataklarım oluyordu, gerçekten de çok zor bir süreçti benim için. Bu kadar soruna ve her şeye rağmen hayat gerçekten de yaşamaya değer. Madem dünyaya bir kere geliyoruz asla hayatı bırakmamamız lazım. Hayatın bizimle değil de bizim hayat ile dalga geçmemiz lazım.

Bu arada ilkyaz, ekstrasistol ek atım anlamına geliyor. Yani kalpte atımların bazen normalinden daha kısa sürede olması anlamına geliyor. Mesela tren ray değiştirirken nasıl değişik bir ritim hissettiriyor öyle bir şey ama ekstrasistolün ritm bozukluğu ile karıştırılmaması lazım. Bu değişik ve çok can sıkıcı bir illet. Onunla yaşamayı öğrenince hayatımızı olumsuz yönde etkilemiyor umarım anlatabilmişimdir.

Banned

anladım canım sağol izah ettin. sağlık için morali yüksek tutmak çok işe yarıyor, gençsin hayatını yaşamaya bak. sevdiği şeyleri çoğaltmaya bakmalı insan.

Sayfa 1/2 12 SonSon