Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: İntihar etmek için annemin ölümünü bekliyorum

Karar Dönemi

Alıntı alexstone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben ise yeteneksizsiniz şampiyonu olmak için annemin ölmesini bekliyorum! annem 80 küsur yaşında ve uzun süre yalnız bırakamıyorum!
    ciddi misin? ciddiysen yeteneğin ne?

dreamer8
    Guest

Arkadaşlar, konuna son derece makul ve güzel cevaplar vermişler. Şükretmen gereken şeylerden, zor durumdaki insanlardan, canına kıydığında nelerle yüzleşeceğinden vs...Elbette zor durumdasın, canın çok yanıyor, bıkmışsın, zorla ve çile şeklinde yaşıyorsun, düzeleceğine-huzur bulacağına dair bir ümidin de yok, her şeyden bıkmışsın kabul ediyorum. Bence canına kıymayı düşünen biri ellerini yakmadan böyle bir şeye girişmemeli. Aç ocağı ve ellerini doğalgazın ya da tüpgazın mavi alevlerinde beklet. Eğer ateş canını şu anki mutsuzluğundan daha az yakıyorsa buyur kıy canına. Fakat aksiyse asla. Allahın hükmünü hiçe sayarak kendi canına kıyanların yeri ateştir.

Karar Dönemi Bülbül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Biz ne desek de sen buna karar vermişsin,değişmeyecek sanırım.Ama sana şunu söylemek istiyorum.İntihar edince her şey değişecek mi?Mutlu mu olacaksın?Emin ol cehennemde bunu daha da yaşayacaksın.Şu an yaşadığın acılar cehennemde kişi olarak sana yapışacak ve seni hiç bırakmayacak;hep acı çektirecekler yanından ayrılmayarak.Böyle iyi mi olacaksın?O zaman diyemeyeceksin "ben kaçamıyorum" .Şu an sağlıklı düşünemiyorsun ama biraz adım atıp etrafını gözlemle ,yolda birkaç büyük geçip seninle konuşmak isteyecekler .Tavsiyem onları dinle.Senden daha büyük acıları olduğunu göreceksin.Çoğumuz aynı yapıyoruz , ben de yapıyorum.Bu kadar çabuk pes etmek nedir?Belki diyeceksin "çabuk pes etmedim" ama yine de pes etmemelisin .Tabi sen yine aynı düşünceler içindeysen o zaman yap istediğini.Biz seni tanımıyoruz evet.Ancak bu forumda bir üyesin ,bu yüzden bizim arkadaşımızsın ve senin iyiliğini düşünüyoruz .Yaşaman gereken bahardan eksik olma ...Umarım bu düşüncelerden arınırsın.

Karar Dönemi

sizin isiniz yine iyi. annem, kardeslerim ve ben olmazsam intihar edecegini soyluyor. 32 yasinda

Hayat hikayesini anlatmak isterdim ama baya ilerlediler, kredi ile ev yaptirdilar sehre yakin bir koyde borc sikintisi ve cok fazla dusunce sorunlari var tek kari-koca gecimsizlik var siddet var umarim annemin bu dusuncesi ortadan kalkar, annem mutlu olsun istiyorum bende babamin davranislari yuzunden dissal ve ciddi olmayarak tepki veriyorum dahada kotu oluyor en iyisi tepki gostermemek rahat birakmak. Deliyi rahat birakican..

Sorun sadece kendimle ilgili olsa cozucemde birssuru sikinti var iste beklemekten baska care yok o sorunu cozmek icin calismak gerek

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Alıntı hapsuumeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizin isiniz yine iyi. annem, kardeslerim ve ben olmazsam intihar edecegini soyluyor. 32 yasinda

Hayat hikayesini anlatmak isterdim ama baya ilerlediler, kredi ile ev yaptirdilar sehre yakin bir koyde borc sikintisi ve cok fazla dusunce sorunlari var tek kari-koca gecimsizlik var siddet var umarim annemin bu dusuncesi ortadan kalkar, annem mutlu olsun istiyorum bende babamin davranislari yuzunden dissal ve ciddi olmayarak tepki veriyorum dahada kotu oluyor en iyisi tepki gostermemek rahat birakmak. Deliyi rahat birakican..

Sorun sadece kendimle ilgili olsa cozucemde birssuru sikinti var iste beklemekten baska care yok o sorunu cozmek icin calismak gerek
    Sizin yaşınız kaç?
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Karar Dönemi

Bu ay tam 17 yasinda oldum hocam

Cahillik Dönemi

batsın bu dünya ulannn..
    herkes mutsuz herkes üzgün herksin bir derdi sıkıntısı var böyle hayat mı olur beee.... allah kahretsin..
    Ve bu yorgun ve bu hüzünlü yüreği,
    Benim değilmiş gibi hiç kimse görmeden ,
    Şöyle bir yol kenarına bıraksam...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12