5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Hayatım

Cahillik Dönemi
    Yer
    İstanbul

Standart Hayatım

Uzun bir süredir foruma giriş yapmamıştım, şimdi aklıma esti girip bakayım dedim. Bilenler bilir aktif olduğum zamanları. Bir sürü derdim vardı, inzibaya çekildim(yanlış yazmış olabilirim). Dertlerimi aşamadım fakat eskisi kadar acı da vermiyor erteliyorum sürekli. Hala bi gelişme kaydedemedim olduğum yerde sabit tutunuyor gibiyim. Bir oyun üstünden yayın açmaya başladım belki ilerleyebilirim bu konuda. (Yayın açmak: Bir site üzerinden popüler bir oyunu anlatarak iyi oynuyorsun ve insanlar izleyip bağış yapabiliyor, popüler yayıncılar çok kazanır ama popüler olmak zordur.) Yani hala vasıfsızım, bütün gün bilgisayardayım yine oyunlar oynuyorum felan hep aynı. Okulum biraz daha iyi gidiyor gibi, belki okulu halledip sıyrılırım.. Sorunlarımı birgün aşarsam buraya gelip detaylı bi konu açacam nasıl aştığımı neler yaptığımı vs. Tabi bunlar şu an için hayal.. Gönül isterdi ki aşmış olarak gelip size tavsiyeler vereyim ama henüz olmadı.
    ''Genelde öyle olur dostum. Hayat, mutsuzluk fonunun üzerine mutluluk kırıntıları dökülmüş bir resim gibidir. Normal olan mutsuz olman zaten. Mutlu olman anormaldi.''
    dreamer8

Karar Dönemi

Alıntı nickname Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun bir süredir foruma giriş yapmamıştım, şimdi aklıma esti girip bakayım dedim. Bilenler bilir aktif olduğum zamanları. Bir sürü derdim vardı, inzibaya çekildim(yanlış yazmış olabilirim). Dertlerimi aşamadım fakat eskisi kadar acı da vermiyor erteliyorum sürekli. Hala bi gelişme kaydedemedim olduğum yerde sabit tutunuyor gibiyim. Bir oyun üstünden yayın açmaya başladım belki ilerleyebilirim bu konuda. (Yayın açmak: Bir site üzerinden popüler bir oyunu anlatarak iyi oynuyorsun ve insanlar izleyip bağış yapabiliyor, popüler yayıncılar çok kazanır ama popüler olmak zordur.) Yani hala vasıfsızım, bütün gün bilgisayardayım yine oyunlar oynuyorum felan hep aynı. Okulum biraz daha iyi gidiyor gibi, belki okulu halledip sıyrılırım.. Sorunlarımı birgün aşarsam buraya gelip detaylı bi konu açacam nasıl aştığımı neler yaptığımı vs. Tabi bunlar şu an için hayal.. Gönül isterdi ki aşmış olarak gelip size tavsiyeler vereyim ama henüz olmadı.
    Merhaba nickname oyun açmak haricinde aynı şeyleri yaşamışız aşağı yukarı

Karar Dönemi serhat_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

csgo mu yayınmı? versene adresini muhtemelen tahmin ettigim siteden yayın yapıyosundur.
    Uzaklarda..

Karar Dönemi Bülbül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence senin için doğru olmasa da yayın işlerine girmen bile bir adım, bir gelişmedir. Bu konuda ilerlersen elbet üzerinde pozitif durumlar getirecektir.Tavsiyem yaptığın adımın bir üstüne çıkmak için çalış .Açtığın konuların bir kısmına da baktım . Dertlerini çözmeye odaklanma ,kendini geliştirmeye bak .Çünkü taktıkça sorun çözülmüyor aksine ters tepkiyle geri geliyor. Bir gün inşallah aşacaksın bunları , er ya da geç .Sadece sabırlı ol ve kendine hayat içinde yeni anlamlar kazandır. Geçmiş olsun.

Karar Dönemi serhat_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kanal adınıda yazarsan izlerim.
    Uzaklarda..