5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Reçetesiz İlaç

Standart Reçetesiz İlaç

Hala reçetesiz satılan antidepresan tarzı haplar var mı ezcaneden alabileceğim? Psikiyatriste gidersem eminim xanax bile verir durumdayım çok aşırı düşünme, düşüncelerimi kontrol edememe uyku sorunları falan var. Kesinlikle psikoya gitmiyorum.

Karar Dönemi Bülbül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Reçetesiz satılan lustral var ancak reçetesiz ilaç almamalısınız .Sorunlarınızı da baz alarak doktor tavsiyesiyle alsanız daha doğru olur . Böyle alırsınız belki sizi olduğunuzdan daha kötü yapar , psikolojinizi olumsuz anlamda daha fazla etkileyebilir .Her ilaç her kişiye aynı tepki vermiyor . Benim kullandığım ilaç bana iyi geliyor ama size belki kötü gelebilir . Bir de ne kadar doz kullanacağınız da önemli . Bunları kendi kafanıza göre yaparsanız şu anki durumdan daha kötü duruma düşebilirsiniz . O yüzden doktor fikrini tekrar düşünün .

Keşke tek başıma düşünen birisi olsaydım. Lustrali daha öncede araştırdım ama reçetesiz satışı yok. Burda bulunmamın büyük sebeplerinden birisi de anonim oluyor olması. Bende ciddi bir güven problemi de var. Foruma girdiğimde bu da var bu da bende var e bu da var diyorum. Ne diyim belki bi bakıma çözüm olur burası.

Karar Dönemi Bülbül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kusura bakmayın ilacın ismini karıştırdım. Daha önce reçetesiz ilacı aldığım için (tabi doktor kontrolüyle alıyordum başta ve uzun süre kullanıyordum ama doktor hastaneden ayrılınca ilacı reçetesiz almaya devam ettim) söyledim . Ama şu da var burada hiç kimse ilaç ismi söylemez çünkü başta doktor kontrolü , onu geçtim doz meselesi olduğu için doğru değil...Paylaşmaktan çekinmeyin . Ya da az cümleyle derine inmeden de problemlerinizi yazabilirsiniz .Buradaki arkadaşlar güzel fikirler sunacaktır . İnşallah her şeyin sonu güzel olur sizin için.

Banned

bir genelge ile reçetesiz antidepresan satışı yasaklandı ama yine antidepresanlar, yeşil ya da kırmızı reçete değil, kontrole tabi ilaç değil ve yine normal reçete.
    aslında değişen bir şey yok. reçetesiz antidepresan verirse eczacının başı ağrımıyor çünkü normal reçeteli ilaçları eczacıların reçetesiz verme yetkisi var. şimdi uygulamada eczacılar güvendikleri bildikleri insanlara reçetesiz antidepresn vermeye devam ediyorlar. reçeteli de olsa sadece tek bir reçete yeterli. normal reçete olduğu için eczacı reçeteyi alıkoymuyor ve müşteriye geri veriyor yani her seferinde aynı reçeteyi gösterebiliyorsunuz.