Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Herkeşe MERHABA

Son zamanlarda yaşadığım birçok olay düşünce yapımı ve hayatımı çok değiştirdi. Uyku düzenim kalmadı günde 2saat belki uyuyorumdur. Bir işte çalışamıyorum. Bir kaç yerde konu açmaya çalıştım ama başlayamıyorum. Dini inancımı bile kaybedeli yıllar oldu. İllaki vardır benim durumum da ama üstünden yıllar geçmesine rağmen hala tedavi olmak için 1 adım bile atmadım. Bir keresinde o kadar çok niyetlendim ki hastaneye kadar gittim bahçesinde oturup geri döndüm.

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı .eXii VIII 404 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son zamanlarda yaşadığım birçok olay düşünce yapımı ve hayatımı çok değiştirdi. Uyku düzenim kalmadı günde 2saat belki uyuyorumdur. Bir işte çalışamıyorum. Bir kaç yerde konu açmaya çalıştım ama başlayamıyorum. Dini inancımı bile kaybedeli yıllar oldu. İllaki vardır benim durumum da ama üstünden yıllar geçmesine rağmen hala tedavi olmak için 1 adım bile atmadım. Bir keresinde o kadar çok niyetlendim ki hastaneye kadar gittim bahçesinde oturup geri döndüm.
    Ne olursa olsun bir kere git ,hiçbir faydası olmasa bile anlatıp rahatlıyacaksın omuzlarında ki yuk çok daha azalacak .Mutlaka dene .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Bu platformu çok önceden keşfetmiş olsaydım gitme ihtimalim çok yüksekti. Şuan böyle bir şey söz konusu bile değil gibi geliyor. Son 1senede yaşadıklarım benim ruhum imha etmiş durumda bunu da birgün burayla paylaşırım umarım ama şuan olmaz. Artık tek başıma düşünmüyorum kafamın içinde benden başka cevap veren benim yerime düşünen insanlar var. İlk başlarda bunu en yakın arkadaşıma söylediğimde dalga falan geçmişti. Şuan 3-4 kişilik bir arkadaş grubunda aynı kişiye birden fazla duygu beslemeye başladım. Bunu ne kadar açıklıyorum bilmiyorum ama bir insanı severken aynı insana zarar verme duygusuda var. İçimde sadistlik mazoşistlik çok yüklü durumda hiçbir şeyi görmezden gelemiyorum. Ve şuan yazdığım şeylere birinin cevap verdiğini bile düşünmüyorum. ..İYİLEŞECEK MİYİM DOKTOR..

Karar Dönemi Bülbül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Öncelikle hoşgeldiniz foruma. Son yazdıklarınızı okudum . Ne zaman isterseniz sıkıntılarınızı paylaşabilirsiniz . Şu an paylaşmamanız belki de dalga geçilmiş olmanızdan dolayı ve belki de önemsemedikleri için sizin içinizde güvenizi sarsmış olabilir. Öyle olunca baskı hissediyorsunuzdur . Onun dışında bahsettiğiniz birden fazla kişiye duygu beslemeniz tamamen psikolojik çöküntüden dolayıdır . Sadistlik duygular da bu çöküntüyle ilgili tamamen . Bence bu da yaşadıklarınızdan acı çektiğiniz için ve zamanla da bu acıya alıştığınız için haz duygusu oluşturmuş olabilir. Belki sevdiğin insanın da bu acıdan tatmasını istemeniz de bu sebepledir .Bir gün doktora gitmenizi öneriyorum . En azından bir kere de olsa gidin . Umarım dediklerimi yanlış anlamamışsınızdır . Geçmiş olsun .

Alıntı Bülbül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hoşgeldiniz foruma. Son yazdıklarınızı okudum . Ne zaman isterseniz sıkıntılarınızı paylaşabilirsiniz . Şu an paylaşmamanız belki de dalga geçilmiş olmanızdan dolayı ve belki de önemsemedikleri için sizin içinizde güvenizi sarsmış olabilir. Öyle olunca baskı hissediyorsunuzdur . Onun dışında bahsettiğiniz birden fazla kişiye duygu beslemeniz tamamen psikolojik çöküntüden dolayıdır . Sadistlik duygular da bu çöküntüyle ilgili tamamen . Bence bu da yaşadıklarınızdan acı çektiğiniz için ve zamanla da bu acıya alıştığınız için haz duygusu oluşturmuş olabilir. Belki sevdiğin insanın da bu acıdan tatmasını istemeniz de bu sebepledir .Bir gün doktora gitmenizi öneriyorum . En azından bir kere de olsa gidin . Umarım dediklerimi yanlış anlamamışsınızdır . Geçmiş olsun .
    Açıkcası bazı söylediğiniz şeyleri yanlış olduğunu düşünüyorum , etrafımdaki kimse düşüncelerimi etkileyemedi ben olayın farkındayken onlar doğrulamış oldu ama onlar olmasaydı da bunun farkındaydım.
    Doktorlardan korkmuyorum veya çekinme gibi bi durumum yok ama nedense düşüncelerim uzak tutuyor. Ben sadece bazı destekleyici haplarla biraz uyumak istiyorum. İntihara meyilliyim ama asla yapacağımı düşünmüyorum.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12