Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Duygularım darmadağın yalnızlık​ aşırı mutsuzluk

Standart Duygularım darmadağın yalnızlık​ aşırı mutsuzluk

Problem ortadan kalkmıştır .

Yetkili kişilerden Konuyu Silmesini talep ediyorum.
    Konu Umutlubiri tarafından (13-04-2017 Saat 10:42 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

Foruma hoşgeldin ben sana bulunduğun hale sabır göstermeni tavsiye ederim

Karar Dönemi mr jack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

teselli edecek mi bilmiyorum ama benim de hiç sevgilim falan olmadı. hiçbir zaman da beni seven birisi olmayacak. çirkinim çünkü. ama bunu düşünüp üzülmüyorum, boşverdim. bir şeyi sürekli yaparsan alışırsın. sürekli üzülürsen üzülmeye alışırsın mesela. ben sürekli boşverdim.
    yaşamak demişsin. ben de yaşamadım. hatta yaşamıyorum. bugüne kadar olan hayatım yaklaşık olarak yarım saat. çünkü tüm anılarımı anlatmaya kalksam taş çatlasa yarım saat sürer.
    eğer kendini düzeltebileceğine inanıyorsan düzelt. inanmıyorsan boş yere üzülme. boşver gitsin

Banned

Alıntı mr jack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teselli edecek mi bilmiyorum ama benim de hiç sevgilim falan olmadı. hiçbir zaman da beni seven birisi olmayacak. çirkinim çünkü. ama bunu düşünüp üzülmüyorum, boşverdim. bir şeyi sürekli yaparsan alışırsın. sürekli üzülürsen üzülmeye alışırsın mesela. ben sürekli boşverdim.
    yaşamak demişsin. ben de yaşamadım. hatta yaşamıyorum. bugüne kadar olan hayatım yaklaşık olarak yarım saat. çünkü tüm anılarımı anlatmaya kalksam taş çatlasa yarım saat sürer.
    eğer kendini düzeltebileceğine inanıyorsan düzelt. inanmıyorsan boş yere üzülme. boşver gitsin
    Bu çocuğun adını not flan alın.
    Hayatı çözmüş. ; )

Karar Dönemi

Benimde sevgilim olmadı,arkadaşım olmadı,lise hayatım olmadı geleceğe dair umudum yok. Keşke böyle olmasaydı
    Konu Hamsterdamm tarafından (08-08-2020 Saat 04:22 PM ) değiştirilmiştir.

Sağolun Kıymetli Dostlar ...

Sevgili işleri elbet olacak...

Ama şu an Benim umurumda bile değil birinin elini tutmamış olmam veya sevgilimin olmaması bu mesele kolay

Önemli 1.sırada halledilmesi gereken daha zor olan ekonomik refah var .

Arkasında ölene kadar durmam gereken sevdiklerim var . Sevenim var . ...

Karar Dönemi karamsar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bir zamanlar , yaşadığım şeyler sadece bana özel sanırdım. bir tek bana ait. sonradan öğreniyorsun ki aslında her ne şekilde yaşıyorsan yaşa senin gibi yüz binlerce, milyonlarca kişi aynı şekilde yaşıyor. Yani senin durumunda olan binlerce kişi daha önce oldu, şu an var ve gelecekte de olacak. kendinde eksik bulduğun şeyleri tamamlamak için mücadele etmelisin. çalışıp para kazanan milyarlarca insan gibi sende çalışıp para kazanabilirsin. kendi işletmeni açabilirsin. üniversite okuyabilirsin. Standartlarını yükselttiğinde kız arkadaşında olur istersen evlenebilirsin de. Yani özetle sen bişeyler yapmaya başla. herşey zamanla yoluna girecektir.
    why so serious

dreamer8
    Guest

Foruma sert bir giriş yapmışsın dostum, hoşgeldin aramıza. Noktalama işaretlerini pek sevmiyorsun sanırım. Aradığın sıcaklığı burada bulacağına inanıyorum ama çatışmalara ve tartışmalara da düşebilirsin forumdaşlarla zaman zaman....Ekonomim sığ ama zengin öleceğim kısmını beğendim....Ben de ilk kız elini 25 yaşında tuttum, çok geç kalmış sayılmazsın bu yüzden. Yani canım 13-14 yaşlarında bir kızın elini tutmak istedi ve tam 10 sene bu isteğim içimi kemirerek yaşadım...20 yaş gerçekten genç bir yaş, tam hata yapma, delirme, hayatı sorgulama, depresyona girme, küsme, alınma, çıkmazlara düşme yaşın. Umarım gönlünce bir hayat yaşarsın. Her birey aynı hayallerle yola çıkar. İyi bir meslek, eş, kariyer ve para. Fakat bu hayallerin çoğu sırtımızdaki delik bir çuvaldan dökülür biz yürüdükçe. Arzularımızı kaybettikçe yükümüz hafifler. Fight club da ne diyor, "her şeyini kaybettiğin anda özgürsün."...Herkes dünyayı kendi etrafında dönüyor sanıyor ama hiç de öyle değil. Farklı renkteki milyarlarca misket tanesinden biri gibiyiz her birimiz. İyi forumlar dilerim dostum

Sevgilinin olmadığından dert yanmışsin. hiç annen senden nefret etti mi? Koskoca evde 5 kişilik bir aile ortamında tek başına 8 ay boyunca yaşadın mı? Bir hiç gibi? Annenin babanın ve kardeşlerinin umrunda olmadan. Bir başına tek başına? Sanmam! Öyle olsa sevgilin olmadığı için uzulmezdin. Sen yalnızlık nedir bilmiyorsun. Allah'ta yaşatmasın inşaallah sana bu acımasız yalnızlığı. En ağırı anne denilen varlığın kendi oz evladını yok saymasdir. Bir başkasını ondan daha değerli görmesi evlatları arasında ayrım yapması, beddualarla buyutmesi en büyük azaptır bir evlat için. Bana yalnızlıktan bahsetme sakın

Problem ortadan kalkmıştır .

Yetkili kişilerden Konuyu Silmesini talep ediyorum.
    Konu Umutlubiri tarafından (13-04-2017 Saat 10:43 PM ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/2 12 SonSon