Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
29 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Zaman sadece armutları olgunlaştırır :)

Banned

Karpuzlar da yata yata büyür

Karar Dönemi

Alıntı asmina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki sen olgunlaştın mı alpha?
    Soru akıllandın mı? ise sanmıyorum! Soru olgunlukta ısrarcı ise olgunluk bana kırışık ve somurtan bir yüzü hatırlattığından kısmen diyebilirim.

olgunluk batsın yere tekrar çocuk olmayı istiyorum. Bu başlığı bir oyuna çevirelim.

Peki sen olgunlaştın mı self controll?
    ah unuttun!*ah ki inkar ettin!*kuşkundan ne hasıl oldu bilmiyorsun!*el'an...suskunsun...gülmüyorsun!*cesa retin yok geri dönmüyorsun!*istikbal yol üstünde bir tuzak...*hayal hayat içinde biz yasak...*bırak gitsin gideceği yere kadar...*bırak ki kalmasın içinde 'ben' zerre kadar

Banned

Alıntı alpha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu başlığı bir oyuna çevirelim.

birader kusura bakma ama ben bu başlığı oyun oynansın diye açmadım.lütfen başka başlıkta oyun oynayın.
    Konu mondiego tarafından (11-03-2017 Saat 10:49 PM ) değiştirilmiştir.

Banned

Soru akıllandın mı? ise sanmıyorum! Soru olgunlukta ısrarcı ise olgunluk bana kırışık ve somurtan bir yüzü hatırlattığından kısmen diyebilirim.

olgunluk batsın yere tekrar çocuk olmayı istiyorum. Bu başlığı bir oyuna çevirelim.

Aklım üzerine bana söylenenleri yazdım yazdım sonra sildim yazdıklarımı.

Neyse.
    Oyun değil amacım
    -empati idi-
    Haa oyun demişken geçen parkta sallanıcam dedim,
    öyle anlık bi hissiyatım oluştu, sonra geçti..
    Şimdi söyleyince parka gidesim geldi..
    Ne yazık ki saat geç oldu.

Karar Dönemi

Alıntı mondiego Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birader kusura bakma ama ben bu başlığı oyun oynansın diye açmadım.lütfen başka başlıkta oyun oynayın.
    Bu bir olgunluk belirtisi mi mondiego? Olgunluk armutlar içindir günü geldiğinde yenilesi. Bu tür iki kelimelik başlıkların ayrı tartışılası ya senide böyle kabul ettik.

İlk Fırsatını bulduğunda koş asmina salıncağa. İçinden hala gelebiliyorsa ne mutlu sana. Olgunluk dediğin hayatın her dertte bir çentik attığı kırışık bir yüz gülmeyi unutmuş somurtan bir surat.

Oyunda ısrarcıyım sen olgunlaştın mı asmina ve self controll?
    ah unuttun!*ah ki inkar ettin!*kuşkundan ne hasıl oldu bilmiyorsun!*el'an...suskunsun...gülmüyorsun!*cesa retin yok geri dönmüyorsun!*istikbal yol üstünde bir tuzak...*hayal hayat içinde biz yasak...*bırak gitsin gideceği yere kadar...*bırak ki kalmasın içinde 'ben' zerre kadar

Banned

Bu bir olgunluk belirtisi mi mondiego? Olgunluk armutlar içindir günü geldiğinde yenilesi. Bu tür iki kelimelik başlıkların ayrı tartışılası ya senide böyle kabul ettik.

İlk Fırsatını bulduğunda koş asmina salıncağa. İçinden hala gelebiliyorsa ne mutlu sana. Olgunluk dediğin hayatın her dertte bir çentik attığı kırışık bir yüz gülmeyi unutmuş somurtan bir surat.

Oyunda ısrarcıyım sen olgunlaştın mı asmina ve self controll?
    Ol-gunluk ne ki?
    Bunu anlamalıyım önce.
    Ama hep içimde yaramazlık yapmak isteyen bi çocuk var..

Ayrıca salıncağa koşmak fikri çok güzelmiş.
    Kesinlikle kale alıcam!

Zaten yarın pazar. Harika!

Karar Dönemi

Olgunluğun herkeste tarifi başka.

Yarın hava güzel olursa oğullarımla parka gideceğim bende. Belki etrafta kimseciklerin olmadığını kolladığım bir an bir çocuklukta ben yapabilirim. Ama mübarek şimdiki plastik oturaklı salıncağa sığar mıyım ki? Olsun oda olmasa kumamdalı arabamız var bizim onu sürerim. Tabi bencil yumurcaklar izin verirse.

Ee mondiego gel yarın katıl sende bize..

Banned

Olgunluğun herkeste tarifi başka.

Yarın hava güzel olursa oğullarımla parka gideceğim bende. Belki etrafta kimseciklerin olmadığını kolladığım bir an bir çocuklukta ben yapabilirim. Ama mübarek şimdiki plastik oturaklı salıncağa sığar mıyım ki? Olsun oda olmasa kumamdalı arabamız var bizim onu sürerim. Tabi bencil yumurcaklar izin verirse.

Ee mondiego gel yarın katıl sende bize..
    saol kardeş derdim başımdan aşkın.nefes alamaz haldeyim.pek eğlenecek durumda değilim.aslında tabii ihtiyacımız var kafa dinlemeye ama hayatın bin türlü tekmesini yedik.zaman da yok işten güçten.

Banned

sen yabancı gelmedin alpha kardeş.şimdi hatırladım.kırdıysam kusura bakmayasın ben sadece başlık amacından uzaklaşmasın diye yazmıştım.takıl kafana göre.istediğin gibi yaz.

Banned

Alıntı mondiego Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen yabancı gelmedin alpha kardeş.şimdi hatırladım.kırdıysam kusura bakmayasın ben sadece başlık amacından uzaklaşmasın diye yazmıştım.takıl kafana göre.istediğin gibi yaz.
    Benim de yabancı gelmemem lazımdı...

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon