Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Kullandığım haplarım ve dozları ile ilgili sorularım vardı bakar mısınız ?

Karar Dönemi

Alıntı ozgurce_m Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.

ilaçların ağır gelmesi durumunuzun ağırlığına göre değiştiğini düşünüyorum. Çok zor g0nlerde olunduğunda o süreçte çok ağır gelmez tabi sonrasında doktor kontrolünde düşünecektir. Bende de okb ile başlayan o geçsede berbat depresyon kalıntıları şeklinde var. ilaçlar değişiyor gidiyor geliyor. ��
    evet o korkunç düşünceler o kadar gerçekçi ki öyle takma yok beynimin durduğunu bile hissedebiliyorum bazen ://

Karar Dönemi

Alıntı montevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana göre aşırı ağır bi reçeten var.paxera 20 mgg beni 180 derece çevirmişti.bu kadar ilacın yararından fazla zararı olabilir.
    paxera ve paxil aynı diye biliyordum bende yarım doz ile başladım sonra 1 sonra 2 şimdi sabahları 3 tane alıyorum 1 yıldır

Karar Dönemi

Alıntı mert_01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende de aynı rahatsızlıklar var. Bende şu anda ;
    Sabah :
    Abilify 5 mg yarım doz
    Anafranil 75 mg yarım doz
    Dideral 40 mg yarım doz
    Xanax 0.5 mg yarım doz
    Öğle :
    Paxil 20 mg yarım doz
    Akşam :
    Anafranil 75 mg
    Abilify 5 mg yarım doz
    Dideral 40 mg yarım doz
    Xanax 0.5 mg yarım doz

Kulllanıyorum. Doğru düzgün bi faydalarını göremedim. Ne rahat şekide otobüse binebiliyorum. Ne takıntılarım azalıyor ve yenileri ekleniyor. Sosyal ortamda hareket etmek zaten bana azap olarak geliyor.
    abilify ben de kulladım açıkçası OKB bi nebze geçse bile Sosyal Fobi sıkıyor berberleri bilirsin bugün gittim saç kesimi için boynuna önüne örtü gibi bir şey bağlarlar ya iğne ile onu yapınca durduk yere kızarıyorum terlemeye başlıyorum o örtü sıkıyor bide izlemeye gelen çırak olur ya o gelince hepten fena oluyorum otobüse zaten 1 yıldır binmiyordum geçen annemi hastaneye götürürken bindim orada da aynı terleme oldu durduk yere

Karar Dönemi

Ben rahat bir şekilde berbere dahi gidemiyorum. İnsanların nefes sesleri kulaklarıma takılıyor. İnsanları rahatsız ettiğimi düşünüyorum.

Karar Dönemi

Alıntı mert_01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben rahat bir şekilde berbere dahi gidemiyorum. İnsanların nefes sesleri kulaklarıma takılıyor. İnsanları rahatsız ettiğimi düşünüyorum.
    valla Allah sabır versin çok zor bilirim kendi kendimi kızartma sürekli tedirginlik sanki birileri eleştiriyor filan benim derslerim kötü değildi iyi de değildi ama sınıfta hoca kaldırmasın diye 40 dakika uyuyor gibi yapıyordum bi soru sorsa o sorunun cevabını biliyorum ama parmak kaldıramadım okul hayatım boyunca toplam 10 kere parmak kaldırmışımdır en güzel yıllarımız bunlarla haplarla geçti okb tekrar saldırıyor depresyondan da zaten hiç çıkmadım yani şöyle diyim içten bi gülüş yapmadım hiç ruh gibi gezdim sağda solda bunlara rağmen aile ile sorunlarım da var bu yaşta bunlar çok yük geliyor bak sana açıkça diyeyim bir daha dünyaya gelme şansım olsaydı hastalıklarım olmasaydı ağrı kesici bile almazdım içim dışım hap oldu o haplar yararından çok zararı var bünyeye biliyorum ama tek çıkış yolu da o var ise başka bişiler razıyım bitsin şu çile tek ben de kimde ne varsa Allah bi çırpıda çekip kurtarsın inşallah kimse bunları yaşamasın sağlıcakla kal

Karar Dönemi

Alıntı ismail19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla Allah sabır versin çok zor bilirim kendi kendimi kızartma sürekli tedirginlik sanki birileri eleştiriyor filan benim derslerim kötü değildi iyi de değildi ama sınıfta hoca kaldırmasın diye 40 dakika uyuyor gibi yapıyordum bi soru sorsa o sorunun cevabını biliyorum ama parmak kaldıramadım okul hayatım boyunca toplam 10 kere parmak kaldırmışımdır en güzel yıllarımız bunlarla haplarla geçti okb tekrar saldırıyor depresyondan da zaten hiç çıkmadım yani şöyle diyim içten bi gülüş yapmadım hiç ruh gibi gezdim sağda solda bunlara rağmen aile ile sorunlarım da var bu yaşta bunlar çok yük geliyor bak sana açıkça diyeyim bir daha dünyaya gelme şansım olsaydı hastalıklarım olmasaydı ağrı kesici bile almazdım içim dışım hap oldu o haplar yararından çok zararı var bünyeye biliyorum ama tek çıkış yolu da o var ise başka bişiler razıyım bitsin şu çile tek ben de kimde ne varsa Allah bi çırpıda çekip kurtarsın inşallah kimse bunları yaşamasın sağlıcakla kal
    hepimiz sanırom aynı durumları yaşadık gerçekten zor Bursada bir çok doktor var. Özel için maddi durumun nasıl o da önemli.

Karar Dönemi

Alıntı ozgurce_m Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hepimiz sanırom aynı durumları yaşadık gerçekten zor Bursada bir çok doktor var. Özel için maddi durumun nasıl o da önemli.
    özelde önerebilirsin devlet hastanesi de önerebilirsin bu doktora güvenmem lazım ilk doktorum paxili yazan doktor gibi olmadı kaç doktor değiştirdim

Sayfa 2/2 İlkİlk 12