Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Merhaba Dostlar

Banned

Ben de msjı okudum,
    Geçmiş olsun da bulunacaktım.. ki aşağıda yorumları görene dek.

Yaw Fc sildik böylelerini görmeyelim diye,
    Forumlar da görüyoz ya.

Öncelikle selamlar. Ya şimdi bişey dicem kızma lütfen arkadaş çamur banyosu yap demiş sen kızmışsın ya benimçevre Müh . Bir arkadaşım vardı. Tıpkı senin gibiydi temizlik konusunda sonra iş olarak arıtma tesisine girdi. Pisliğin içindesin yani. O adam mecburiyetinden. Dura Dura çalışa çalışa alışmıştı. Yani bu bir örnek arkadaşa çok kızma yani. Bi beyinde biten bişey diye düşünüyorum. Yani belki zordur. Belki denemişsindir. Ama farklı düşünürsen düzeliceğini düşünüyorum.
    | َﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢَ |İmkânın sınırını görmek için, imkânsızı denemek lazım...| َﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢَ |

Karar Dönemi

merhaba arkadaşlar.

Bundan 8 yıl önce okb hastalığı yaşadım. sonra bunun bir hastalık olduğunu fareden kadar çok zorlandım. gittiğim ilk psikiyatri de müthiş sonuç aldım. sıkıntı bundan sonrasında ben iyi oldukça ve bilinçli değildim. ilaçları 1 sene kullandıktan sonra kendim yavaş yavaş bıraktım. aldığım kiloları yaptığım rejim ile verdim. askerliğimi yaptım gelince bir ameliyat oldum. işte o ameliyat sonrası hastalığım tetikendi. ameliyat sonrası heryerim de ayrı ağrı mide bulantısı şeklinde yeniden psikiyatri ye gittiğimde anksiyete bozukluğuna dönüştüğü belirtildi. bu süreci çok zor atlattım. anksiyete den sonra 4 yıldır hala ilaç kullanıyorum. takıntılarım yok. evliyim. işe gitme isteği yok çalıştığım ortamda etkiliyor. değiştiriyorum. depreyon gereksiz iç sıkıntısı oluşuyor. 2 haftalık rahatlatıcı ilaç takviyesi ile toparlıyorum. bunları yazma sebebim doktor kontrolünde olmadan ilaç bırakmayın daha kötüsü olarak bir gün karşınıza çıkıyor.

saygılarımla

sağlıklı günler ve düşünceler

Çıraklık Dönemi

Alıntı ozgurce_m Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.

Bundan 8 yıl önce okb hastalığı yaşadım. sonra bunun bir hastalık olduğunu fareden kadar çok zorlandım. gittiğim ilk psikiyatri de müthiş sonuç aldım. sıkıntı bundan sonrasında ben iyi oldukça ve bilinçli değildim. ilaçları 1 sene kullandıktan sonra kendim yavaş yavaş bıraktım. aldığım kiloları yaptığım rejim ile verdim. askerliğimi yaptım gelince bir ameliyat oldum. işte o ameliyat sonrası hastalığım tetikendi. ameliyat sonrası heryerim de ayrı ağrı mide bulantısı şeklinde yeniden psikiyatri ye gittiğimde anksiyete bozukluğuna dönüştüğü belirtildi. bu süreci çok zor atlattım. anksiyete den sonra 4 yıldır hala ilaç kullanıyorum. takıntılarım yok. evliyim. işe gitme isteği yok çalıştığım ortamda etkiliyor. değiştiriyorum. depreyon gereksiz iç sıkıntısı oluşuyor. 2 haftalık rahatlatıcı ilaç takviyesi ile toparlıyorum. bunları yazma sebebim doktor kontrolünde olmadan ilaç bırakmayın daha kötüsü olarak bir gün karşınıza çıkıyor.

saygılarımla

sağlıklı günler ve düşünceler
    ilaçları çıkış noktası görmek buna neden olaiblir.ben biraz öyle görüyorum bazen kayış kopcak gibi oluyor.ancak ilaçalrında etkisi kalıcı oldu.bi sersemlik var.örneğin otobüse vb bindiğimde hemen başım dönüyor.

dreamer8
    Guest

İsim ve soyadını vermene gerek yoktu dostum. Temizlik takıntısının ilacı kirliliktir. Kirli olacaksın, kirleneceksin biraz, için yana yana mikroplara kucak açacaksın, banyoda 20-30 dk dan fazla kalmayacaksın. Geçmiş olsun.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12