Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Bazı İnsanları anlamıyorum

Banned

bana da forumda kumpas komplo kuruyorlar sürekli. ajanlar da peşimde. olsun ben takmıyorum.

Yok sen varken bize düşmez o Osmangazi
    | َﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢَ |İmkânın sınırını görmek için, imkânsızı denemek lazım...| َﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢَ |

Kitap yazdığında bana da gönder
    | َﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢَ |İmkânın sınırını görmek için, imkânsızı denemek lazım...| َﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢَ |

Bence seni uzaylılar da kaçırmışlar.

Hello, I found this forum recently and I think it's really useful. I am from Sweden and I am trying to learn your language

dreamer8
    Guest

Konu içerisinde denek ve deneyci olarak rol aldığım bir proje üzerinde çalıştığımı dile getirmiştim. Sanırım nefret beni yok ediyor. Proje şu. En aşalık, en pislik insanda bile sevilecek, beğenilecek bir taraf olduğuna inanarak bakmak. Fiiliyata geçmeyen nefret beni öldürüyor. Madem o kişiyi evire çevire dövemiyorum, etik değil, kanunlara aykırı; o halde nefret dolu yaşamaktansa, sevilecek bir tarafı kalmamış insanlara dahi sevgiyle yaklaşmak. Hem bencilce, hem de tavizkar bir davranış bu. Büyük bir olgunluk gerektiriyor. Fakat toplum bu rolü üstlenecek insanların ihtiyacıyla yanıp tutuşuyor.

Moderatör SeLf_ConTRoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    united kingdom

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu içerisinde denek ve deneyci olarak rol aldığım bir proje üzerinde çalıştığımı dile getirmiştim. Sanırım nefret beni yok ediyor. Proje şu. En aşalık, en pislik insanda bile sevilecek, beğenilecek bir taraf olduğuna inanarak bakmak. Fiiliyata geçmeyen nefret beni öldürüyor. Madem o kişiyi evire çevire dövemiyorum, etik değil, kanunlara aykırı; o halde nefret dolu yaşamaktansa, sevilecek bir tarafı kalmamış insanlara dahi sevgiyle yaklaşmak. Hem bencilce, hem de tavizkar bir davranış bu. Büyük bir olgunluk gerektiriyor. Fakat toplum bu rolü üstlenecek insanların ihtiyacıyla yanıp tutuşuyor.
    hadi hirsizi ayyasi kumarbazi o.spuyu bile anliyorum da bana daha yasina bile girmemis bebege tecavuz eden cocuklara iskence eden birinin sevilecek begenilecek tarafini gosterir misin?
    Elif gibi yalnızım,

Ne esrem var, ne ötrem.

Ne beni durduran bir cezmim

Ne de bana ben katan bir şeddem var.

Ne elimi tutan bir harf

Ne anlam katan bir harekem…

Kalakaldım sayfalar ortasında.

İşte ben gibi, sen gibi…

Bir okuyan bekledim,

Bir hıfzeden belki…

Gölgesini istedim bir dostun med gibi…

Sızım Elif sızısı…

dreamer8
    Guest

Yanlış anlaşılmak istemem, en aşalık insanları derken; hırsızlık, tecavüz, adam öldürme gibi adi suçları işleyenleri kastetmedim zaten. Dedikoducu, nispetçi, yalaka, fırsatçı, iki yüzlü, münafık insanları kastettim. Değil bir bebeğe o işi yapan, yaşlı bir amcanın-teyzenin emekli maaşını çalan birine bile en ufak bir toleransımız olamaz. Yani birebir zarar görmediğimiz ama tavırlarından, varlığından rahatsız olduğumuz insanlarda sevilecek bir taraf aramamız konusunda bu öneriyi sunuyorum. Affedilmeyecek suçları tabiki affetmeyiz.

Banned

Alıntı corci_85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beni eskiler bilir yeniler tanımaz çok eskiler derin nefes çeker. Konu başlığındada dediğim gibi bu insanlar neden bu kadar iki yüzlü neden bu kadar önyargılı bu forumda birçok insanı dinlemeye yardimci olmaya onları düşünce anlamında yardimci olmaya çalıştım. Ama arkamdan o kadar dedikodular döndüki offf ... sinirlendim tabi neye sinirlendim insanların beni tanıyamamasına neyse buradakiarkadaşlara tekrardan son bir söz söyliyim. Önyargıları bırakıp hayata devam edin kimse GÜÇSÜZ değildir dedikodu yapmayın yalan söylemeyin kimseye yada kendinize acımasız olmayın Sevin sevindirin
    dedikodu yapanlarda yalancılarda yüz yok ki eşek derisi gibi mübareklerin yüzleri. ne dersen de ne yalandan ne dedikodudan vazgeçmezler forumda 2 -3 kişi bu konuda demirbaş, e napalım zavallılar, öyle harcasınlar zamanlarını. herkes yaptığının karşılığını alır nasıl olsa gün gelir.

Banned

sinirlenmeyin bu kadar dünyayı sizmi kurtarıcaksınız)))

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon