Arkadaşlar ben 19 yaşındayım son 8 9 aydır belkide daha fazla bilmiyorum. Çok fazla yemek yiyorum ve bunu durduramıyorum. Ozellikle aksam saatlerine doğeu habire çukulata kek aburcubur tipi seyler yemek istiyorum ve çok fazla yemem ailemdeki ve çevremdeki insanları bile şaşırtıyor çünkü normal bir sekilde yemiyorum ailem çok fazla kızıyorlar ama kendimi durduramıyorum hiç durmadan yemek geliyor ve bu sanırsam moralim bozuk olduğu zamanlarda daha fazla oluyor. Yazın kilom 50 ye dusmustu ancak simdi 59 kilo oldum ve habire boyle kilom bir artıyor bir azalıyor. Ne yapmalıyım lütfen bir yol gösterin bu sene birde sınava tekrar hazırlanıyorum. İster istemez bu streste etkiliyor. Bazen okadar fazla yiyorumki bir kaç kere midem çatlıycak gibi hissedince zor attım tuvalete ve kusmayla sonuçlandı. Yeme bozukluğunda nasıll bir tedavi yolu izleniyor. Tesavi çok mu uzun ve psikolağa mı yoksa psikiyatriye mi gitmem gerek tedavi gören arkadaslar varsa yardım edin lütfen kimseyede derdimi anlatamıyorum.