Sayfa 3/3 İlkİlk 123
25 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: yavaş yavaş ölüyorum sanırım

dreamer8
    Guest

En sıkıntılı süreç, tam teslim olma, her her şeyi salma,vazgeçme süreci. Çok sıkıntılıdır. Ölmeyi beklersen sıkıntın daha da artar. Fakat yaşamak zorunda olduğunu bilerek, hayatın seni kendisine benzetmesine müsade edersen şansın olabilir.

Alıntı Gül pembe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Psikoterapi süreciniz nasıl devam ediyor verimli oluyor mu
    Evet devam adiyor faydasınıda gördüm simdi bu halim ne onu da bilmiyorum.keşke ücretlerde daha uygun olsa bu yüzden hic gidesim yok..içimdeki k ses zaten olecegimi o parayı oraya dönmenin bir anlamı olmadığını soyluyor

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En sıkıntılı süreç, tam teslim olma, her her şeyi salma,vazgeçme süreci. Çok sıkıntılıdır. Ölmeyi beklersen sıkıntın daha da artar. Fakat yaşamak zorunda olduğunu bilerek, hayatın seni kendisine benzetmesine müsade edersen şansın olabilir.
    Elimden geldiğince hayattaki sorumluluklarim hakkında birşeyler yapmaya çalışıyorum.ama insanların halden anlamaz memnuniyetsiz tavırları beni mahvediyor.sanki ben bu halimden çok mutluyum .her olmem gerektiğini söylüyor zihnim.kendime zarar verince sanki içimdeki su aci biraz dinecek hayatta olduğumu anlatacağım sanıyorum.algı ve odak problemim var.eski halimi ozluyorum

Karar Dönemi

İçinizdeki aklınızdaki sesi boşverin gitsin , zaten şuan sağlıklı dusunemiyorsunuz , onun soylediklerinin hicbir anlamı yok .. Olumsuz ne fısıldarsa sana , he he de geç . Kimse için bi degeriniz olmadığını falanda boşverin , siz kendiniz için varsınız , sabredin bırakın ne kotu gidiyosa gitsin , herseyin kotu gitmesinin sebebi , boşlukta olmanız ve dogru dusunememeniz , sabredin ve bilinki fırtına bi gun dinicek , ve bu fırtınalı gunler gectiginde herseyi toparlıcak biraz zihin ve ruh sakinligi bulucaksınız .. Bunun bi geçis donemi oldugunu bilin .. Birde kullandiginiz ilaclari doktor size uygun gormus olabilir , ama ilacın size iyi gelip gelmedigini iyi analiz edin .. Bazi ilaclar size iyi gelmesi gerekirken daha da atesliyo olabilir sıkintilarinizi .

dreamer8
    Guest

Canına kıyan biri tekrar bu dünyaya gelip yaşadıklarını anlatmadıkça, canına kıymayı düşünenlere acıyarak bakacağım. Acını küçümsemiyorum, canın çok yanıyor biliyorum, dayanamıyorsun artık.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123