6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: saplantılı aşk

Banned

Standart saplantılı aşk

saplantılı aşkın tedavisi var mı?
    sorunun çözümü için neler yapılabilir?

önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Banned

saplantılı olduğunu düşünmesem sorun değil sonuçta sevmek, sevebilmek güzel. saplantı değildir belki. yani başkalrı umutsuzsa fazla üzerinde durmuyor, ben bir sevince yıllarca unutmuyorum umutsuz olsa da. acaba hastalığımdan mı kaynaklanıyor bu.

dreamer8
    Guest

Saplantılı aşkın medikal tedavisi var mı bilmiyorum ama mental tedavisi için şunları düşünmek yararlı olabilir. Hiç bir insan sizi sevmek zorunda değildir. Sevgi iki kişiliktir. Tek tarafın, tek başına kararı hiç bir şey ifade etmez. Hastalıklı ve saplantılı bir bağlılık, çoğu zaman karşı tarafı daha da ürkütür. Bu sebepten; hayır kararında ısrarlı olanlara karşı daha fazla ısrarcı olunmamasını öneririm.

Banned

son noktayı koymuşsun dreamer, hiç kimsenin, hiç bir şekilde benden ürkmesine dayanamam.

dreamer8
    Guest

Tabi ki dostum. Bir hayır der, iki hayır der karşı taraf ve beden diliyle gerçekten istemediğini anlatır sana. Ama hala ısrarcı davranılırsa, kendini onun yerine koyduğunda böyle bir kişi ile sen birlikte olmak ister misin? Ben asla istemem. elbette bu ısrardan korkacak ve hiç bir şansın kalmayacaktır. Sevgiye izin çıktığında onu hiç kimse durduramaz zaten.

Banned

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabi ki dostum. Bir hayır der, iki hayır der karşı taraf ve beden diliyle gerçekten istemediğini anlatır sana. Ama hala ısrarcı davranılırsa, kendini onun yerine koyduğunda böyle bir kişi ile sen birlikte olmak ister misin? Ben asla istemem. elbette bu ısrardan korkacak ve hiç bir şansın kalmayacaktır. Sevgiye izin çıktığında onu hiç kimse durduramaz zaten.
    biraz kayıtsız olmadığını düşünüyor olabilirim. duygularımı kendime saklıyorum zaten.