9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: İçim Yanıyor Bir Boşluk Hissediyorum Sanki

Karar Dönemi

Standart İçim Yanıyor Bir Boşluk Hissediyorum Sanki

Selamlar herkese 2 yıla yakındır Okb ve Sosyal Fobi tedavisi görüyorum şu son 10 gündür ağlama nöbetleri artmaya başladı kendimi yetersiz ve eksik buluyorum işe yaramaz ve sevilmeyen değer verilmeyen biri olarak görüyorum sanki böle göğsümün alt kısmında içimin yandığını hissedebiliyorum ayrıca odamın yerini değiştirdim(bilgisayarı yatakları filan) kendimi buraya ait değilmiş gibi hissetmeye başladım oda bir tuhaf geliyor sanki. Okb kafamda o kadar kötü senaryo kurdu ki artık başım hiç bir şeyi almıyor boşluğun içinde gibi hissediyorum ben bide her gün bu kadar ilaç içiyoruz bunların hem bedenen zararı var hem de ruhen yine çökertiyor dünyaya bir daha gelseydim ağrı kesici dahil hiç bir ilaç kullanmazdım. Ben 2 yıllık tedavimi tamamen bitirmek istiyorum 10 çeşite kadar ilaç kullandım ama Paxil 20 mg devamlı ilacım oldu onu iki yıldır içiyorum ilk yarım dozla başladım şuan günde sabahları 3 tane(60 mg) alıyorum ve GYREX 100 mg kullanmaya başlayalı 20 gün oluyor. Bunları birden bırakmak olmaz nasıl bırakabilirim tavsiyeleriniz neler? Ne önerirsiniz? İlacı bıraktıktan sonra eskisi gibi olur mu? Herkese hayırlı geceler

Banned

Tüm içi ciğeri yananlara gelsin bu parça.......

Banned

gyrex ne ilacı hiç duymadım.

ilaç dozları fazla mı geldi acaba? eğer birden kesersen titreme mide bulantısı olur. paxil 20mg al. gyrex i de yarım al bi kaç gün böyle git.

bu arada doktorunu yarın mutlaka ara ve durumu anlat. çok fena bunalmışsın.

bol meyve , meyve suyu muz filan iyi geliyor balık ve çikolata fıstık badem , yeşil çay dene. gıdaları değiştir bence. ilaçlar tek başına çare olmuyor temiz havada uzun yürüyüşler yapabilirsin. sakinleştirici şeyler yapmak gerek.

sosyal fobide ilaçlar pek etkili olmuyor.

Banned
    Yer
    Ankara

Beni skype'dan ekle yalnız oldugunu duşunuyorsan, konuşuruz.

Başka bir şey gelmez sanırım elimden, çunku ben daha beter durumdaydım gunlerdir. Aha şuan tekrar. Şu forumda bile rahat yok. NE OLURSA OLSUN, NUMB'A VURUYORSUN.

dreamer8
    Guest

Hayat, bisiklete binmek gibidir. Yoruldum deyip pedal çevirmeyi bırakırsan ortada kalırsın. Ne kadar buhran yaşasan da bir şekilde mücadele etmek zorundasın. Senin durumunda olan biri için kesinlikle meşgul olmayı ve kendini yormayı öneririm. Fiziksel yorgunluk olursa, olumsuzlukları düşünmeye fazla takatin kalmaz, hem de bedenen güçlü hissedersin kendini. Kendini ezik hissettiğin insanların davranışlarını dikkatle seyrettiğinde ne kadar basit ve işe yaramaz insanlar olduklarını anlarsın. Sense bu yaşında ağır yüklerle yıkanıyor, onların göremediği pek çok şeyi görüyorsun. Bu yıkıntıyı kaldıracak olan ilaçlar da değil, sensin. Canı yanan insan iki farklı tepki verir. Ya aktive olur risk alır ya da yılgınlık, eziklik ve bıkkınlık içerisinde yok olur. Risk al biraz. Neyi kaybedeceksin ki?

Karar Dönemi

Alıntı geray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gyrex ne ilacı hiç duymadım.

ilaç dozları fazla mı geldi acaba? eğer birden kesersen titreme mide bulantısı olur. paxil 20mg al. gyrex i de yarım al bi kaç gün böyle git.

bu arada doktorunu yarın mutlaka ara ve durumu anlat. çok fena bunalmışsın.

bol meyve , meyve suyu muz filan iyi geliyor balık ve çikolata fıstık badem , yeşil çay dene. gıdaları değiştir bence. ilaçlar tek başına çare olmuyor temiz havada uzun yürüyüşler yapabilirsin. sakinleştirici şeyler yapmak gerek.

sosyal fobide ilaçlar pek etkili olmuyor.
    Gyrex uyku için verdi bana doktor bu arada eyvallah yanıt için tavsiyelerini yapıcam Allah razı olsun kardeş

Karar Dönemi

Alıntı gönül_yorgunu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tüm içi ciğeri yananlara gelsin bu parça.......
    Dinliyorum sağ ol

Karar Dönemi

Alıntı Son Kanunsuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beni skype'dan ekle yalnız oldugunu duşunuyorsan, konuşuruz.

Başka bir şey gelmez sanırım elimden, çunku ben daha beter durumdaydım gunlerdir. Aha şuan tekrar. Şu forumda bile rahat yok. NE OLURSA OLSUN, NUMB'A VURUYORSUN.

Kardeş eyvallah ben de skype filan yok telefon vardı onun da hattı fatura fazla gelince babam kapattı

Karar Dönemi

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayat, bisiklete binmek gibidir. Yoruldum deyip pedal çevirmeyi bırakırsan ortada kalırsın. Ne kadar buhran yaşasan da bir şekilde mücadele etmek zorundasın. Senin durumunda olan biri için kesinlikle meşgul olmayı ve kendini yormayı öneririm. Fiziksel yorgunluk olursa, olumsuzlukları düşünmeye fazla takatin kalmaz, hem de bedenen güçlü hissedersin kendini. Kendini ezik hissettiğin insanların davranışlarını dikkatle seyrettiğinde ne kadar basit ve işe yaramaz insanlar olduklarını anlarsın. Sense bu yaşında ağır yüklerle yıkanıyor, onların göremediği pek çok şeyi görüyorsun. Bu yıkıntıyı kaldıracak olan ilaçlar da değil, sensin. Canı yanan insan iki farklı tepki verir. Ya aktive olur risk alır ya da yılgınlık, eziklik ve bıkkınlık içerisinde yok olur. Risk al biraz. Neyi kaybedeceksin ki?
    Sizi bu forumda her mesajlarım da görüyorum ilginiz için çok teşekkürler herkese yardım ediyorsunuz çok sağ olun yazılarınız uzun ve ilgi çekici