Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bedenen Var Olmak,Ruhen Olmamak.

Karar Dönemi

Standart Bedenen Var Olmak,Ruhen Olmamak.

Herkese Merhabalar;
    Uzun Zamandır Üzerimde Bir Sıkıntı Var.Depresyonda Olma İhtimalim Yüksek Gibi.Yediğim Yemekten,Sohbet Ettiğim İnsanlardan Kısacası Hayattan Hiçbirşekilde Zevk Alamıorum.Bedenen Varım,Ama Ruh Olarak Yok Gibiyim.Sadece İşe Gidiyorum,Geliyorum,Ertesi Gün Gene Aynı Döngüdeyim.İşin Kötü Yanı Sıkıntılarımı Paylaşabileceğim 1 Tane Dostum Yok.Ne İyi Günümde Yanımda Biri Oldu Nede Kötü Günümde.Ailemden Başka Kimsem Yok.26 Yıldır Hiç Doğum Günü Kutlamadım.Kimse Bana Hediye Almadı.Hiç Kız Arkadaşım Olmadı.Kötü Bir İnsanda Değilim,Neden Bu Durumdayım Anlam Vermiş Değilim.İzinli Günümde Evden Dışarı Çıkmam.Yalnızlığı Hem Seviyorum Hem Sevmiyorum Gibi Bişey.Hem Yalnız Olduğum İçin Mutluyum,Hemde Yalnız Olduğum İçin Mutsuzum.Bir Gün Moralim Yerinde Oluyor.Ertesi Gün İğrenç Bir Modda Oluyorum.Depresyondayım Diyicem,Kendimi Bildim Bileli Böyleyim.Bu Üstümdeki Ölü Toprağı Atmak İçin Ne Yapmam Lazım Bilmiyorum.

Karar Dönemi

Sizi anlayabiliyorum ama ben işte çalışma aşamasında bile değilim. Benzer bir döngü bende de var. O duruma öyle alışmış oluyor ki insan çıkmak için ne yapacağını bilemiyor. Yapacağı her çaba yalan olacakmış gibi hissediyor. İçten bir dirençle karşılaşıyor.

Karar Dönemi

Ben de psikoterapi danışma vs şeklinde çözüm arayışındayım. Ama ücretler çok fazla ne yapayım bilmiyorum. Gidince 10 küsür seans gitmek lazım.

Banned
    Yer
    Ankara

O zaman kız arkadaş edin. En azından dene, git konuş, teklif et. Zor şeyler degil. Şikayet etmeyi bırak, harekete geç. Bende senin gibiydim, şimdi de belki hala öyleyim ama reddediyorum. Ustune gitmeye çalışıyorum ne varsa.

Hobilerin nelerdir? onlara yönelmeyi dene.

Banned
    Yer
    Ankara

Alıntı Gül pembe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de psikoterapi danışma vs şeklinde çözüm arayışındayım. Ama ücretler çok fazla ne yapayım bilmiyorum. Gidince 10 küsür seans gitmek lazım.
    Sakın. Bir halta yaramıyor, şurada 2-3 kendin gibi olan insanla edecegin sohbet emin ol daha iyi.

Karar Dönemi

Alıntı Son Kanunsuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakın. Bir halta yaramıyor, şurada 2-3 kendin gibi olan insanla edecegin sohbet emin ol daha iyi.
    Duyduklarım içinde en az olanı 150tlydi 50 dk. Maddi imkanım yok o kadar. Ama çokça konuşup değişmeye ihtiyacım var acilen. Belki de bazı şeyleri kestirip atmam lazım ama yapamıyorum.

Banned

paiolr, neden hiç arkadaşın yok sence. en azından bir kaç arkadaş vardır gibime geliyor, iş yerinde veya eski okul arkadaşı.
    insanlara güvenir misin?

Banned
    Yer
    Ankara

Alıntı geray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    paiolr, neden hiç arkadaşın yok sence. en azından bir kaç arkadaş vardır gibime geliyor, iş yerinde veya eski okul arkadaşı.
    insanlara güvenir misin?
    Arkadaşın olmasıyla, "arkadaşın" olması farklı şeylerdir. Ben 2015'den biliyorum, tonla tanıdık, tonla arkadaş var. Hiç biri yanında olmayınca bunların bir anlamı olmuyor.

Banned

bunalım takılanla kimse arkadaş olmuyor son kanunsuz. en iyi arkadaşın bile uzaklaşıyor.

fakat insan doğası gereği insan ilişkilerine gereksinim duyar. hepimiz enerjiyiz, enerji etkileşimde bulunmak ister. ortak alan oluşturmadan olmaz. şu an ortak sorunları paylaştığımız gibi.

Banned
    Yer
    Ankara

Alıntı geray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunalım takılanla kimse arkadaş olmuyor son kanunsuz. en iyi arkadaşın bile uzaklaşıyor.

fakat insan doğası gereği insan ilişkilerine gereksinim duyar. hepimiz enerjiyiz, enerji etkileşimde bulunmak ister. ortak alan oluşturmadan olmaz. şu an ortak sorunları paylaştığımız gibi.
    Yanlış. Oluyor, epey olan kişi oldu. + O sıra bunalım takılmıyordum, bunalımdaydım ama eglenmek istiyordum. Yani 2015 Agustos'da biri bana gel senle şunu yapalım dese yapardım ve keyfim yerine gelirdi.

Sayfa 1/2 12 SonSon