2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: dudak yanması

Karar Dönemi

Standart dudak yanması

Değerli forum üyeleri 12 yıldır Anksiyete,panik atak ,obsesyon,rahatsızlıklarının hepsini dönem dönem geçirdim.Ayrıca en çok rahatsızlığım Hipkondriyak yani hastalık korkusu yada sağlık araştırma vb..Dönem dönem seneler önce anafranil meresa xanax,son dönemde 7 senedir cipralex 20mg kullanıyorum.sıkışınca çok az ya atarax,xanax,bazen nervium1/2 ALIYORUM..her insanın yaşayabileceği hastalıkları büyütüyorum.tahlil üstüne tahlil çıkan bişey yok önemli olarak sadece kan yağları biraz yüksek.AMA SON BİR AYDIR DUDAKLARIMDA ACI BİBER SÜRMÜŞ GİBİ YANMA HİSİ VAR.BU BELİRTİLER GEÇİRDİĞİM SOĞUK ALGINLIĞI SONRASI ÇIKTI.HER ZAMAN DEVAMLI OLMUYOR GÜN İÇİNDE BİR KAÇ SEFER TEKRARLIYOR.İŞTE O ANLARDA KAYGI VE ENDİŞE TERLEME.AŞIRI TEDİRGİNLİK KONUŞMAK BİLE İSTEMEME OLUYOR.DUDAKLARIM BAZEN KURUYOR BAZEN İSE YANIYOR AĞZIMDA KURUMA YOK.HER HANGİBİR BİR ŞEY YOK. HEM AİLE HEKİMİ DİŞ ETLERİNDEN DEDİ ANTİBİYOTİK YEDİK BİR SÜRÜ.SONRA DİŞHEKİMİNE GİTTİK.ODA DİŞLERİ TEMİZLEDİ AĞIZDA BİRŞEY YOK DEDİ.NE YAPACAĞIMI ŞAŞIRDIM.SON OLARAK BUGÜN PSİKİYATRISTIMA GİTTİM. CİPRALEXİN 20 MG. YANINA EFEXOR XR0.375 VERDİ.DOKTOR GEZME DEDİ TAHLİLLERE BAKTI.BİR ŞEYİN YOK DEDİ.BU YANMA BİZİM GİBİ ANKSİYETE VB HASTALARDA OLURMU?BAŞINA GELEN VARMI?LÜTFEN DERTLEŞELİM.

Karar Dönemi
    Yer
    istanbul maltepe

bir dönem bendede vardı hangi duygunun sebebp olduğunu farkedince bitti