Sayfa 1/3 123 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Arkadaşlar Merhaba

Karar Dönemi

Standart Arkadaşlar Merhaba

Merhaba arkadaşlar,

Ben 23 yaşında bir elektronik mühendisiyim. Şu evimden uzakta özel sektörde çalışıyorum. Bekarım aynı zamanda. Yaklaşık 6 senedir depresif haldeyim. Ne zaman ailemden uzaklaşıp kendi başıma yaşamaya başladım psikolojik problemler baş gösterdi. Ne güzel onların yanındayken dertsiz tasasız yaşıyordum. O anlarımı özlüyorum. Hatta keşke hep çocuk olarak kalsaydım diyorum. En azından bu kadar kendi kendime zarar vermezdim(fiziksel anlamda).

Aynen oyle keske hep cocuk kalsaydik

Karar Dönemi serhat_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kimi ailesiyle mutludur kimi değil. Sende kendine bi aile kurmayı denemelisin.
    Uzaklarda..

Banned

Merhaba hoş geldin ve de çok geçmiş olsun. Fiziksel zararlar konusunu biraz açabilir misin, nasıl davranışlar sergiliyorsun?

Karar Dönemi

Alıntı ningishzida Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba hoş geldin ve de çok geçmiş olsun. Fiziksel zararlar konusunu biraz açabilir misin, nasıl davranışlar sergiliyorsun?
    Mental anlamda kendimi yiyip bitiriyorum aynı zamanda vucudumu kasıyorum. Şu anda boynumda sürekli bir kasılma ve tutulma oluyor. Ne zaman başlasam kara kara düşünmeye ağrımaya başlıyor ve rahatlamak içinde hafif sallamaya ihtiyaç duyuyorum.

Karar Dönemi

Alıntı Crybrokengirl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen oyle keske hep cocuk kalsaydik
    Güzel zamanlardı..Dışarı çıkar küçük arabalarımızla oynardık dünyadan bir haber. İnsanlardan bir haber. Günün belli saatlerinde dışarı çıkar dolaşır, gezer, maç yapardık aramızda. Akşam da güzel bir duş alır, ayakları uzatır başlardık dinlenmeye. Güzel zamanlardı..

Karar Dönemi

Alıntı serhat_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimi ailesiyle mutludur kimi değil. Sende kendine bi aile kurmayı denemelisin.
    Aile kurabilecek kapasite ve sorumlulukta olduğumu düşünmüyorum. Kendi problemlerimle uğraşırken bir başkasıyla nasıl ilgilenirim ? İşte çalışırken dahi konsantre olamıyorum.

dreamer8
    Guest

Mesleğin güzel dostum hoş geldin, ne tür fiziksel zararlar veriyorsun kendine. Alkol, sigara, uyuşturucu vs. var mı?

Alıntı PsikoOkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel zamanlardı..Dışarı çıkar küçük arabalarımızla oynardık dünyadan bir haber. İnsanlardan bir haber. Günün belli saatlerinde dışarı çıkar dolaşır, gezer, maç yapardık aramızda. Akşam da güzel bir duş alır, ayakları uzatır başlardık dinlenmeye. Güzel zamanlardı..
    hiçbir şey umurumuzda değildi çok küçük bir şey bile bizi mutlu edebilirdi insanların kötülüklerinden pisliklerinden haberimiz bile yoktu hiçbir yara almamıştık hiç canımız yanmamıştı o yüzden çok güzeldi en azından mutluyduk

Çıraklık Dönemi osmangazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benim çocukluğum o kadar şaşalı geçmedi. Şu anki halimden daha çok memnunum.
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...

Sayfa 1/3 123 SonSon