Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Nasilsiniz?

Banned

Ben daha önce 3 seans psikodrama tekniğini tecrübe edindim lakin memnun kaldığım söylenemez. Başka bir teknik falan da uygulanmadı; ilacımı alıp, keyfime bakıyorum. Epey bir psikiyatrist-psikolog tanımış biri olarak, psikologlara mesafelerin açıkçası. Psikiyatristin için ise acele etme diyeceğim ama Skype üzerinden tedavi bana biraz ilginç geldi, ne yalan söyleyeyim.

Karar Dönemi

Alıntı ningishzida Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben daha önce 3 seans psikodrama tekniğini tecrübe edindim lakin memnun kaldığım söylenemez. Başka bir teknik falan da uygulanmadı; ilacımı alıp, keyfime bakıyorum. Epey bir psikiyatrist-psikolog tanımış biri olarak, psikologlara mesafelerin açıkçası. Psikiyatristin için ise acele etme diyeceğim ama Skype üzerinden tedavi bana biraz ilginç geldi, ne yalan söyleyeyim.
    Burda tanidigim iyi bir doktor da yok o yuzden. Kardesimi iyilestirdi diye ben de bununla devam ediyorum. 3 gun sonra yine konusucaz. Insallah bi ilerleme olur.

Banned

İllaki vardır, koskoca Bakü'de. Hani Azerbaycan'ın ücra bir bölgesinde olsan anlayacağım ama merkezi bir yerdesin.

Karar Dönemi

Belki de evet, biraz daha arastirmam.gerek. Ama ornegin kardesimi burda iki doktora goturmustuk, bi faydasi olmamisti. O yuzden pek de guvenemiyoruz. Ama yine de sorup sorusturcam.

Karar Dönemi

Zaten ailem de bu konularda biraz israrci. Bi doktoru bulduk onunla devam.edelim neticesini gorelim.diyorlar.

Banned

Ona faydası olmadı diye sana da olmayacak veya tam tersi olacak diye bir düşünce yanlış bana göre. Yüzyüze görüşmek hasta-doktor ilişkisinin pekiştirilmesi bakımından çok önemli bence.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12