Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Nasilsiniz?

Karar Dönemi

Standart Nasilsiniz?

Tedaviniz,terapiniz nasil gidiyor?

Banned

Teşekkür ederim yabancı, seni sormalı. Tedavim iyi gidiyor şimdilik, herhangi bir problem yok. İlaçlarımı düzenli kullanıyorum.

Karar Dönemi

Alıntı ningishzida Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim yabancı, seni sormalı. Tedavim iyi gidiyor şimdilik, herhangi bir problem yok. İlaçlarımı düzenli kullanıyorum.
    Ne guzel,sevindim. Ben daha duzelmedim. 3 haftadir aliyorum ilaclari ama. Pek etkisi yok. Sabah ve oglen daha kotu oluyorum. Aksam biraz iyi.

Banned

Üzülme henüz erken, hele biraz daha zaman geçsin kendini daha iyi hissedeceksin. Doktorunla bu durumu konuştun mu, belki gün içinde kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak bir ilaç falan ekler. Ben de aynı şikayetler ile gittiğimde Mirtarona ek olarak Lustral eklemişti, gün içindeki motivasyonumu yüksek tutabilmek için.

Karar Dönemi

Bende yalniz motivosyon sorunu degil galiba. Iyilesmek istemiyormuyum acaba? Neden ben diye soruyorum hep. Kaldiramayacagim zorluk verdi Allah. Dua falan okuyormysunhz? Bir sitede okymustum bunalima yararli dualar diye. Ama sabrim o kadar azki okuyamadim.

Karar Dönemi

Evet doktoruma soyledim, faverinin dozunu artirdi. 5 gun sonra yeniden konusalim.dedi. 2ci.gundeyim.simdi

Banned

Ben dinlere inanmıyorum şahsen, o yüzden dua falan okumuyorum. Öyle şeyler bana biraz plasebo etkisi gibi falan geliyor ama o şekilde rahatlıyorsan devam et.

Doktorunun tavsiyelerini harfiyen yerine getirmeye çalış. Sakın ilaçlarını kullanmayı ve belli aralıklarla doktorunla görüşmeyi ihmal etme. İlk başlarda sık aralıklarla görünürsün daha sonra bu aralıkların arası açılarak devam eder. Ama olumsuz bir şeyler olduğunda ve bazı şeyler ters gittiğinde hemen doktorunu bilgilendir.

Çıraklık Dönemi osmangazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 yıldır hastalanmıyorum, sosyal fobim de nerdeyse hiç kalmadı. Tedavi güzel ilaçlar aynı. Lithuril,solian,lamictal.
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...

Karar Dönemi

Ne guzel. Peki yaninda psikoterapi de gorucekmisiniz? Ben internetde arastiriyorum EMRD diye bir terapi cesiti var ve baska yeni yontemler de. Acaba etkisi olurmu ? Iyi uzman bulmak lazim sadece.

Karar Dönemi

Sizler hic gittinizmi?

Sayfa 1/2 12 SonSon