Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: benim hikayem

Karar Dönemi

Standart benim hikayem

merhaba arkadaşlar 26 yaşındayım sf m var. Üniversiteyi zorla da olsa şehir dışında 7 kişilik özel bir evde okudum hatta son yılımda arkadaş çevrem de çok iyiydi okulun son aylarında herkes birşeylere karar verdi kimi arkadaşım nişanlanacak kimisi işe girecek kimisi sınava hazırlanacaktı. Ben hiçbirşeye cesaret edemedim eve dönünce telefonumu kapattım hattımı değiştirdim bütün arkadaşlarımı hayatımdan çıkardım. İşe de giremedim Türkiye nin en iyi prof una gittim ilaç terapi hiçbirşeye yaramadı. Şimdi evimizin hademeliğini yapıyorum süpür sil toz al balkon yıka. Annemle aram çok iyi bana çok destek olmaya çalışıyor dualarıyla bana destek oluyor. Bu süreçte namaza başladım kapandım bol bol kitap okudum... Bazen ailemi suçladım bazen genlerimi bazen ilkokul öğretmenimi bazen akrabalarımı...

bu siteye benim durumumda olan insanlarla dertleşmek ve sıkıntılarımı paylaşmak için üye oldum fakat çekingenliğim yüzünden burada yorum bile yazamıyorum hep yazıp yazıp vazgeçe tıklıyorum eski üyeler biraz yardımcı olur musunuz sf lileri kaynaştırın

Çıraklık Dönemi

ilaçlar herkeste aynı etkiyi göstermediği için sabırlı ve diisplinli devvam etmelisin.örneğin kimilerini sarhoş eden ilaç beni sadece esnetti.tavsiyem doktoruna danışıp farklı ilaçlar kullanman.hayatına ek olarak sporu sok.

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hayata 360 derecelik açı ile bakın.
    Sadece ilaç penceresi ya da sadece ibadet penceresi çok dar.

Bu hayatta mutlu olmak ve dertlerinden kurtulmak istiyorsan; yediğin içtiğin besinlerden tut, yaptığın spora, okuduğun kitaba, azmine hırsına kadar..çok geniş yelpazede düşünmelisin.

Sorunum var, doktora gidip çözmeye çalışacağım der ve sadece ilaçlardan hayır beklerseniz, bir derdiniz bitse de, başkası başlar.

Hayata nasıl bakarsanız, ruh haliniz onu yansıtır.
    Belki size robot gibi gelecek ama benim yaptığım spor türlerinden, ne yiyip ne içeceğime, hangi saatlerde ne yapacağıma kadar her şeyim programlıdır.
    Bu sayede, yaşam tarzınızı 24 saate yayarsanız, daha dik durursunuz hayatta, daha kararlı, daha dirençli...

Gücünüzü, sabrınızdan ve azminizden yani kendi içinizden alın. Hayat bir öğrenme sürecidir, öğrendikçe hatalarınızı, yeni şeyler ekleyin programınıza, günlük yaşamınıza...
    Ta ki bu Dünyadan göçüp gidene kadar.
    Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.

Karar Dönemi

Alıntı montevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilaçlar herkeste aynı etkiyi göstermediği için sabırlı ve diisplinli devvam etmelisin.örneğin kimilerini sarhoş eden ilaç beni sadece esnetti.tavsiyem doktoruna danışıp farklı ilaçlar kullanman.hayatına ek olarak sporu sok.
    yorumun için teşk. montevo sanırım ben de ilaçlara karşı çok dirençliyim. Bir ara yürüyüş yapıyordum şimdi hava çok sıcak olduğu için pek yapamıyorum çünkü çok terliyorum sinüzitim olduğu içinde hemen hasta oluyorum bi de şuan 50 kiloyum kilo vermek de istemiyorum. amaaan nebilim valla bende ne yapacağımı bilmiyorum

Karar Dönemi

teşk. dvrmchrkt sanırım sen sf li değilsin

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hayır, ben OKB muzdariplerindendim.Yendim sonunda
    Ama keşke sf li olsaydım.
    İnsanları pek sevmiyorum, genelde yılışık oluyorlar, çoğu zaman arkadaşlarım bana ulaşmasın diye telimi kapalı tutarım.

Onlara zaman ayırırsak, kendimize zaman ayıramayız.Keşke sf li olsaydım, bu lutüf olurdu
    Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.

Banned

http://www.ofilmo.com/hdfilmizle/kibritci-kiz-izle

bu filmi izlemiş miydin kibritçilkız. izlediğim en iyi filmlerden biridir.

Karar Dönemi

zişan izlemedim filmi konusuna bir baktım izlerim inş bir ara teşekürler

Banned

izledin mi.o bir ara geldi mi

Karar Dönemi

merhaba zişan 2 gündür pek iyi değilim çeyrek mirtaron içmiştim dün gece halen uyukluyorum o yüzden film de izleyemedim

Sayfa 1/2 12 SonSon