7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: ilacım türkiyede yok ?

Karar Dönemi

Standart ilacım türkiyede yok ?

meraba arkadaşlar uzun yılalr dehb ilaçları kullandım metilfenidant yurt dışındayken bu ilaçlar hiç bi işe yaramıodu bende doktora gittim bana adderall die bi ilaç verdi bu yaştan sonra bunu kullanman lazım dedi herneyse kullanmaya başladım ritalin concertadan kat kat daha etkiliydi yurt dışında işim bitti türkiyeye döndüm bi eczaneeye gittim sordum yok dedi bu ilaçın etken maddesi amfetamin oldugu için bulamazsın anca ritalin concerta bulabilirsin . biraz araştırınca türkiye ilaç kurmunun sitesinde yurt dışı ilaç bölümünde ilaçın maddesinin getirtilebilceği yazıyor . herhangi bi uzm. psikiyatri bu ilacı yazsa bana direk getirtebilirmiyim yoksa başka işlerlede uğraşmak zorundamıyım

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

bildiğim kadar ordaki bir doktor yazması gerekiyor./ bir tanıdık vardı ilaç lazımdı yurt dışında vardı ama alması için ordaki bir doktorun yazması gerekmişti.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Banned

Alıntı yorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bildiğim kadar ordaki bir doktor yazması gerekiyor./ bir tanıdık vardı ilaç lazımdı yurt dışında vardı ama alması için ordaki bir doktorun yazması gerekmişti.
    ama bu amfitamin. yani yasadışı kötüye kullanılan bir ilaç ve gümrükte takılır.

Karar Dönemi

ben istedimmi getirtememki zaten ilaç kırmızı reçete anca doktor yazarsa getirtebilirim
    VY7p5R.jpg

http://i.hizliresim.com/VY7p5R.png
    Ekli Resimler Ekli Resimler

Banned

Alıntı muj21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama bu amfitamin. yani yasadışı kötüye kullanılan bir ilaç ve gümrükte takılır.
    şu ilaçların kötüye kullanımını anlamış değiim. kafayı bulmanın neresi kòtü. o zaman alkolude yasaklasinlar

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Alıntı busonyagmurlari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu ilaçların kötüye kullanımını anlamış değiim. kafayı bulmanın neresi kòtü. o zaman alkolude yasaklasinlar
    kanada olsa gerek devlet kontrlünde uyuşturucu veriliyor.Kafayı bulmak kötü değil kafayı bulup saçma şeyler yapmak kötü, adam öldürmek hırsızlık yapmak, hırslığın çoğu hap içtikten sonra yapılır.Cesaret versin korku oluşmasın diye.O yüzden şahsen birileri içip, veya esrar içip ölse umurumda olmaz tek umursadığım başkasına zarar vermesin ne yapıyorsa yapsın.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Karar Dönemi

kötüye kullanım ilaçlar yasak olsa ozaman niye xanax concerta gibi ilaçlar satışı var hatta ecza piyasasında cocain bile var biliorum hatta doktorlar en fazla 228mg yazabilior