Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
27 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Sınırsız Alkol var

Banned

Alıntı potter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alkol her hucreye zarar verir. Zatrn beyne etkidigi icin bir sure sonra insan kendini kaybediyor dengesi sasiyor. Alkol her hucreye girer . Hucre zarindan gecmesi kolay oldugu icin . Metabolizma uzerine olumsuz etkileri var ve de karacigerden atildigi(suzuldugu ,atilmak uzere kana verildigi icin ) icin(bu arada her ilac karacigerde suzulur ) gibi diyeyim) alkol metabolizmasi da cok farklidir . Alkol kesinlikle zararlidir. Derslerin cogunda di gecer . Mide barsaga gectigi yerlere de zarar verir. Hic zarar vermedi diyelim. Aklini basindan aliyor o dalginlikla ne yaptigini bilmiyorsun ya kotu bir sey yapsan o sen degilsin ki iraden yok. Bence de cay kahve limana ayran hepsi lezzetli seyler . Alkol kesinlikle alma . Ayrica kanser nedeni de uydurmuyorum gercekten tip okuyorum derslerden biliyorum.
    sosyal fobiyi öldürür mü? beynime zarar versin sosyal fobiyi ilelebet öldürmez mi?

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Alıntı busonyagmurlari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sosyal fobiyi öldürür mü? beynime zarar versin sosyal fobiyi ilelebet öldürmez mi?
    buson sen iç iç walla eminim biz boşa yazıyoruz dünyanın uzmanları gelsin yazsın sen kendine demedikçe inanmadıkça hiç bir şey ifade etmez.iç ve zararları ile yüzleş.
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Banned

Alıntı yorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buson sen iç iç walla eminim biz boşa yazıyoruz dünyanın uzmanları gelsin yazsın sen kendine demedikçe inanmadıkça hiç bir şey ifade etmez.iç ve zararları ile yüzleş.
    sosyal fobiyi bitirir mi bana onu söyle

Yer
    istanbul

Alıntı busonyagmurlari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sosyal fobiyi bitirir mi bana onu söyle
    hayır,bitirmez.

Banned

hayır,bitirmez.
    akinetonla beraber alkol alsam?

Yer
    istanbul

Pardon gec cevap verdim sarjim bitti. Alkol her hucreye etki eder derken davranisa etkisi de var tabi ama bu gecici olarak depresyonu gidermek seklinde . Cunku aklin basinda degil neyi takicaksin demi?
    Sanirim doktora sormadin. Ama ilacinin icindeki kagitta yaziyordur. Yazmiyorsa bile bilgilerim antidepresan ve alkolun birlikte alinamayacagi yonunde derslerde adi gecmisti. Ama ozel olarak antidepresan adi verirsen bilmiyorum. Gercekten dikkat etmen gereken bir sey varsa o da psikiyatrik ilaclarla alkol alinmamasi yonunde. Cunku antidepresanlarin bazi turleri ornegin trisiklik antidepresanlar alkolun etkisini artiriyor . Sadce antidepresanlar degil baska ilaclarda da su mekanizma da var . Mesela vucuda aldigimiz ilaclari karaciger enzimleri parcaliyor . Bu enzimlerin etkinligini calismasini hizlandirir bazi ilaclar be nedenle metabolizma etkilenir. Alkol etkisi artarsa aldiginda n fazla zarar olur. Tavsiyem hasta olmasan da icme . Simdi ilac kullanirken hic icme. Ama yine de doktora sor ben simdi henuz ogrenciyim sadece bildiklerimi soyledim.
    Bizi ciddiye aldığını düşünmüyorum hatta kısmi olarak dalga geçiyor arkadaş kendini boşa yorma.

Yer
    istanbul

Yorum, sanirim alkol normalde tuketen biri buson. Bizim buralarda kimse icmez yani oyle acik acik. Otel falan da yok. Alkol satilan yerler belli ve toplumca sevilmez. Ha tuketen vardir o kesin. Yetisme meselesi busona notmal geliyor ama aslinda oldukca anormal bir sey alkol icmek. Zararlarinin farkinda olsa da bizim gibi vazgecemiyor sanirim . Keske hic icip tadina bakmasaymis. Ama ozellikle su ilaclari icerken duzgun bilen birine sorsa cok iyi olur ozellikle ben su an piyasa isimlerini bilmiyorum ogrenmedik cunku etken madde biliyoruz biz .
    sosyal fobi bitirir mi gibi soruları, nihat hatipoğluna sorulan marstaki suyla abdest almak caiz mi soruuna benzedi.Oda biliyor sosyal fobi ile alkolün alakası olduğu ve bilerek soruyor.Kendince trollediğini zannediyor bana göre o sebeble ben samimiyetsiz buluyorum.Pek de umurumda değil, içiyor içmiyor akiteonla mı içiyor.Buradan da öyle ilaçla ilgili bilgi vermek yasak kaldı ki bizim bilgimiz yok ve ısrarla soruyor.NEyse işte ben yorum yapmicam artık ve davos burda biter benim için

Banned

sosyal fobiye iyi gelir. akinetonla içen sağlam adamlar kafa bulmak için içiyor. sosyal fobiye asıl iyi gelen maruana.

Banned

yaşayarak deneyimliyorum. ama ilaçla birlikte almam ya ilaç ya alkol.

Banned

sosyal fobi bitirir mi gibi soruları, nihat hatipoğluna sorulan marstaki suyla abdest almak caiz mi soruuna benzedi.Oda biliyor sosyal fobi ile alkolün alakası olduğu ve bilerek soruyor.Kendince trollediğini zannediyor bana göre o sebeble ben samimiyetsiz buluyorum.Pek de umurumda değil, içiyor içmiyor akiteonla mı içiyor.Buradan da öyle ilaçla ilgili bilgi vermek yasak kaldı ki bizim bilgimiz yok ve ısrarla soruyor.NEyse işte ben yorum yapmicam artık ve davos burda biter benim için
    niye dalga geçeyim kardeşim? 25 yaşındayım ben. daha önceden 2 bira içmişliğim var ilaçla beraber bişey olmamişti ama ağır içkilerle nasil olur bilmiyorum. yarin gece yola çikiyorum. alkol içicem deneyimlerimi buraya yazicam
    Konu busonyagmurlari tarafından (09-07-2016 Saat 12:18 AM ) değiştirilmiştir.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon