10 senedir cipralex kullanıyordum arasıra ufak tefek sıkıntılar olsada memnundum.son olarak el ve ayak ağrıları için fibromiyalji için cybalta 30 mg verdi doktorum.ve iyiysen cipralexi bıralaklım dedi.bende tamam dedim. 1-1,5 ay civarı AZALTARAK KESTİK. bir SORUN YOKTU. taki spastik kolonum (İbs) için AİLE DOKTORUMUN yazdığı klipaks kullanmaya başladım 2 gün sonra acaip şekilde anksiyete nöbet şeklinde bunalma,huzursuzluk,mahvoldum. Nedeni ya bu ilaç yada 10 senedir kullandığım cipraLEXİ BIRAKMAK OLDU.2 gün sonra doktoruma gittim. hala hastalık korkusu hastalık hastalığı takıntın devam ediyor mu dedi?Evet dedim hatta kolonoskopi ve endoskopi yaptıracağım geçmeyen bağırsak ve mide şikayetleri için. O zaman xanax verdi TRANKO BUSKAS ve citoles yani cipralex e geri başlattı.CYMBALTA BİR ŞEYE YARAMIYOR GİBİ GELİYOR BANA.HATTA SİNDİRİM SİSTEMİMİ OMU BOZUYOR DİYORUM.KULLANDIĞIM İLAÇLARDAN DOLAYI DÜZENLİ TAHLİL YAPTIRIYORUM HERŞEY NORMAL.ŞAŞIRDIM KALDIM VE ÇOK ÇARESİZİM.LÜTFEN TECRÜBELERİNİZİ PAYLAŞIRMISINIZ.