5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kumburgaz ufosu

Karar Dönemi

Standart Kumburgaz ufosu

https://www.youtube.com/watch?v=0bCCbh6LgCE

Kumburgaz ufosu hakkında ne düşünüyonuz en net ufo görüntüsü
    Havada uçan metalik bir cisim ve bu cismi uçmasını sağlayan şey nedir sizce video sahte değilmiş acaba bu şey ne olabilir

Banned

Uzaylilara inandigim doğrudur.

Karar Dönemi serhat_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

haktan akdoğan bu işe yıllarını vermiş bir adam. inanıyorum öteki gündem bölümlerini izle.

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ufo dan ziyade dünyada yapılan askeri silah projeleriyle alakalı bir uçan cisim olduğunu duşunuyorum.Çünkü bu tarz çalışmalar buyuk bir gizlilikle yurutulmekte ,daha öncede deneme uçuşları yapılırken bu tur goruntuler yakalanmış ancak yalanlanmıştı.

Yine buna benzer bir olayla karşı karşıya olduğumuz kanaatindeyim .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Karar Dönemi Recep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kıbrıs

Bence asıl böyle şeyler gerçek. Çünkü onların nüfusu az ve burası istedikleri maddelerce değersiz bir gezegen ve de onlar, çok güçlü... İyi niyetli ya da kötü niyetli olsalar bile burası ile aktif bir şekilde ilgilenmezler demek istiyorum. Bence gemilerini merkez kaç ile havalandırabilmelerinin sebebi kevlar ve karbon fiber teknolojilerni prizmatik düzeyde örebilecek kadar geliştirebilmeleridir. Karbon fiber bir bilim kurgunun bahsi bir de Lamborghini'nin meselesi olmuştur. Gerçek, gerçek çünkü radardan saklanma, adam kaçırma gibi palavralar sıkılmaksızın olan bir haber.

Gene de "4. Tür" filmi bana insanın aklında çok iyi işleyen bir saat olduğu gerçeğini hatırlattı. O gün baykuş gördüm çalıştığım otelde. Ben yıllardan beri baykuşu o kadar net görmemiştim ama o filmi izledikten sonra bile filmin sahtekârlık ürünü olduğunu bile bile, o baykuşu gördüğümden dolayı gece tam 03.32'de uyandım. Hâlbuki kalitesiz Casio marka saatim haftada 2.30 dakika şaştığı için 3.33'tü saat.

Özetle, aklımız biraz da durum "epik" (destansı, efsanevi; epik müzik: https://www.youtube.com/watch?v=-ukU...GGg2g&index=23) olduğu için inanmadan edemiyoruz. Mantığımız inanmıyor ama, duygular "acı" deyince... Pek reaktif düşünüyor doğrusu.

İlginiz varsa, bir zamanlar çok ilgilendiğim için şunları okumanızı tavsiye edebilirim:

Galaktik Gen
    Galaktik İnsan
    Andromeda'dan Gelen Gizemli UFO
    Makro Felsefe

Bu kitapların yalnızca ikisi gerçek. Andromeda'dan Gelen Gizemli UFO gerçektir sanmıyorum. "4. Tür" mü? Yukarıda adını zikrettiğim paragrafı yazarken bile ağlıyordum... İzlemeyin. Ortalama kültür seviyesinden aşağı olan biri ise mantıksız bulur; o tip kişiler, Sidcin, Deccal gibi şeyleri mantıklı buluyor nedense. Yahu burada yıllardan beri görmediğim baykuşu, arkadaşımla otelin bir köşesinde bira zıkkımlanırken asla gitmez bir hâlde elektrik direğinin üzerinde -bana değil- kafasını 360 derece döndürebilmesine rağmen benim tarafımda bakmasından söz ediyorum ve hâlen mantıksız diyorlar. Tamam inanmak ayrı bir şey, ben de inanmıyorum filme fakat film de bu UFO olayı da mantıksız değil.

Hoş, onlara da dinî hezeyanlar epik.