Sayfa 1/5 12345 SonSon
42 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: psikolojik sorunu olup iş hayatına devam edenler neler yapıyorsunuz?

Karar Dönemi

Standart psikolojik sorunu olup iş hayatına devam edenler neler yapıyorsunuz?

psikolojik sorunuyla iş hayatı ile ayrı savaşanlar yazsın nelere yapıyorsunuz.

Karar Dönemi

ay herkes hayattan kopuk mu yani hasta olunca ?

Çıraklık Dönemi

ben söyleyeyim.14 yaşında aklı çüklünde olan herkes sadece tarz değiştirip yine aklı çükünde devam ediyor.ergenken daha çok mıçıyorum çok şekilim kafasında olanlar aynen devam.bizde doktor mühendis dedin mi akan sular durur.uzmanlığı hangi daldır gerek yok.yeterki olsun.ben işim gereği mühendislerle daha çok haşır neşirim.kimisi yüksek lisans yapmış fizik kimya biyoloji bilgisi var ama hiç üzerinde göstermiyor kimisi alanı olmayan mühendisliği bile ben mühendisim bilirm kafasında.bu tabiki insanın moralini bozuyor.bel altı muhabbet erkekelr arasıdna asla bitmez.daha da ileri gidip b... çıkarırlar.büyük çoğunluk bu yönde.insnaalrın ne olduğu belli oluyor zaten.teknik olarak ne yaptığınız zeere önemli değil.üst yönetime hitap şekliniz önemli.yoksa yansın dünya.bi kaç kez sinir krizi geçirdim.40 yaşında adamın ,ben 28, bana dışarı gel halledelim demesi süperdi.üstleik bu adam yönetici.hesap edin artık.

Karar Dönemi

Alıntı montevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben söyleyeyim.14 yaşında aklı çüklünde olan herkes sadece tarz değiştirip yine aklı çükünde devam ediyor.ergenken daha çok mıçıyorum çok şekilim kafasında olanlar aynen devam.bizde doktor mühendis dedin mi akan sular durur.uzmanlığı hangi daldır gerek yok.yeterki olsun.ben işim gereği mühendislerle daha çok haşır neşirim.kimisi yüksek lisans yapmış fizik kimya biyoloji bilgisi var ama hiç üzerinde göstermiyor kimisi alanı olmayan mühendisliği bile ben mühendisim bilirm kafasında.bu tabiki insanın moralini bozuyor.bel altı muhabbet erkekelr arasıdna asla bitmez.daha da ileri gidip b... çıkarırlar.büyük çoğunluk bu yönde.insnaalrın ne olduğu belli oluyor zaten.teknik olarak ne yaptığınız zeere önemli değil.üst yönetime hitap şekliniz önemli.yoksa yansın dünya.bi kaç kez sinir krizi geçirdim.40 yaşında adamın ,ben 28, bana dışarı gel halledelim demesi süperdi.üstleik bu adam yönetici.hesap edin artık.
    bende kendimden şüpheliyim. uçan tekme ,le dalış yapıcam.

Banned

psikolojik sorunun olduğunu hatırlattıklarında kötü oluyor.

diğer insanlardan farklı olduğumu hissederek çalışmıyorum.

dreamer8
    Guest

Güzel bir konu açmışsın. Hem psikolojik sorunlar, hem insanlarla uğraşmak, iş ve iş yeri stresi. Hayata zaten 3-0 yenik başlıyoruz. Hayatın kendi stresi yetmiyormuş gibi bir de hastalıklarla mücadele etmek çok çok zor. Kolumuz kanadımız kırık, yaralı vaziyette çırpınıyoruz. Çok ağır ve zor. Anlatamam

Banned

konu stigma ile de ilgili.

damgalanmamak için uzun zaman ilaçlarımı kendim tedarik ettim.

devletin stigmaya karşı önlem alması şart.

aids olan kişiler için de aynı durum geçerli.

hastalığın çalışılan kurumdan haberdar olmaması için önlemler alınabilir fakat böyle bir incelikli yasa yok sanırım.

Banned

...............
    Konu mondiego tarafından (15-03-2017 Saat 07:10 PM ) değiştirilmiştir.

Banned

Alıntı mondiego Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bazıları (özellikle kadınlar) dışlıyor ben de onları dışlıyorum sorun yok kafaya çok takmıyorum o kadar da umrumda değil.ben kendimi biliyorum yeterlidir.beni seven de var sevmeyen de..normaldir.uln hem psikolojimizi bozuyorlar hem de neden psikolojin bozuk deyip damgalıyorlar.nedir bu insanoğlundan çektiğimiz.
    üzme kendini ya.
    kimsenin ahı kimseye kalmaz.

Bazı sözler teselli eder. Bak bi söz vardır:
    "Belki yarına kalır ama yanına kalmaz"

öyle işte.

hartemes
    Guest

İş yerimize yeni bir çalışan gelmişti.
    Kız iş konusunda tam bir dahiydi.
    Bizim bir hafta zor bela çözdüğümüz aksaklıkları sadece bir saatten kısa bir sürede kolaylıkla çözecek yeteneğe sahipti.
    Ne var ki tam anlamıyla sosyal fobi sahibi biriydi.
    Bizimle konuşmaz, yemeğe gelmez, göz teması bile kuramazdı.
    Sorunu nasıl çözdüğünü anlatmayı beceremiyordu.
    Kedini ifade etmeyi bile başaramıyordu.
    Bir noktadan sonra kızın yeteneğini kullanamayacağımızı düşündük ve çıkışının verilmesini istedik.
    Kısadan hisse iş yerinize artı değer (iletişim, uyum, takım çalışması, vb vb) kattığınız sürece kimse size takılmaz ama bunu yapamazsanız yetenek, bilgi vb vb ile kurtulamazsınız.
    Konu hartemes tarafından (12-01-2017 Saat 06:17 AM ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/5 12345 SonSon