Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: OKB de İlaç Dozu

Karar Dönemi

Standart OKB de İlaç Dozu

Bende okb li biriyim ve herkes gibi en kötü hastalığın bende olduğunu düşünüyorum.Sanırım 9 ay oldu 300 mg anafranil kullanıyorum şuan,geçtimi derseniz hayır geçmedi.5 gün önce daraltıdan Lustral 50 ekledim yanına ilk 2 gün iyi oldum tamam iyileştim dedim 4.ve 5.gün depresif moda girdim.Yarın Lustrali 100'e cikarticam.Hakkaten iyileşecek bir ilaç bulamamamak ve OKB de en entkili olan ilaç Anafranili kullanarak iyileşememek çıldırtıyor insanı.Siz neler yapıyorsunuz Okb de ilaçlarla ilgili olarak.

Karar Dönemi

doktora danışmadan kullanmışsın diye algıladım.doğru mu?

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben bir kere OKB ilacı kullandım, onda da boşalma sorunu yapmıştı. Böyle bir yan etkisi olduğunu bilmiyordum. Ne yaptıysam bir türlü ilişkide boşalamadım. Ne oluyor lan benim vücuduma, moduna girmiştim. Ayrıca bir tane almama rağmen ruh gibi yapmıştı

Ondan sonra söz verdim ilaçsız yeneceğime dair. Sözümü tuttum. Bilişsel terapiye yönel.
    İlaçlar 3 koyar, 5 alır.Ayrıca ilaçları kestiğinde yine nükseder en ufak bir stres durumunda

Bilişsel terapi sayesinde OKB ile yaşamasını öğrenirsin.Acısız, kompülsiyonlara yönelmeden, rahat bir yaşama adım atarsın.
    Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.

Karar Dönemi

Alıntı hector34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doktora danışmadan kullanmışsın diye algıladım.doğru mu?
    Şöyle ki Anafranili doktorla birlikte kullanıyorum ancak 8-9 ay olmasına rağmen bir sonuç alamadım ve kendi araştırmalarım doğrultusunsa Lustral 50'yi ekledim.

Karar Dönemi

Alıntı Dvrmchrkt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bir kere OKB ilacı kullandım, onda da boşalma sorunu yapmıştı. Böyle bir yan etkisi olduğunu bilmiyordum. Ne yaptıysam bir türlü ilişkide boşalamadım. Ne oluyor lan benim vücuduma, moduna girmiştim. Ayrıca bir tane almama rağmen ruh gibi yapmıştı

Ondan sonra söz verdim ilaçsız yeneceğime dair. Sözümü tuttum. Bilişsel terapiye yönel.
    İlaçlar 3 koyar, 5 alır.Ayrıca ilaçları kestiğinde yine nükseder en ufak bir stres durumunda

Bilişsel terapi sayesinde OKB ile yaşamasını öğrenirsin.Acısız, kompülsiyonlara yönelmeden, rahat bir yaşama adım atarsın.
    Ben ağır bir Okb linin ilaçsız iyileşebiteceğini düşünmüyorum.Sizin seviyeniz ne durumdaydı.

Alıntı Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ağır bir Okb linin ilaçsız iyileşebiteceğini düşünmüyorum.Sizin seviyeniz ne durumdaydı.
    Doktorların deyimiyle ileri düzey. Ve zaten doktorlar da ilaç almazsam asla yenemeyeceğimi düşünüyorlardı.

Neyse kardeşim belli ki senin iraden zayıf. İradeni güçlendirdiğinde bilişsel terapiyi öneririm.

Bu iş inanç işi.Başaracağına inanmalısın. Sen daha yolun başında ilaçsız yenemem diyorsun.Sana Dünyanın en uzman OKB doktoru bile yardım edemez.Çünkü, OKB yi ilaçsız yenmek için, sağlam bir kararlık ve irade şart. Bunlar olmadan yenemezsin.

Ama ilaçlarla da ruh gibi yaşayacaksın.

Karar Dönemi

bende okb den muzdaripim. İlaçlara başlayalı 7 ay oldu. Şu anda daha iyiyim. ilaç yanında bilişsel terapide aldım. İkisi birlikte daha iyi sonuçlar verebilir.

İnsan beyninin sınırları henüz keşfedilemedi. Beyninize güvenin, sınırlarınızı zorlayın. Bu arada, şu kitabı ŞİDDETLE tavsiye ederim. Bu kitabı okuyun, uygulayın.
    0000000453744-1.jpg
    Konu Dvrmchrkt tarafından (22-03-2016 Saat 11:15 PM ) değiştirilmiştir.

Karar Dönemi

Alıntı Dvrmchrkt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doktorların deyimiyle ileri düzey. Ve zaten doktorlar da ilaç almazsam asla yenemeyeceğimi düşünüyorlardı.

Neyse kardeşim belli ki senin iraden zayıf. İradeni güçlendirdiğinde bilişsel terapiyi öneririm.

Bu iş inanç işi.Başaracağına inanmalısın. Sen daha yolun başında ilaçsız yenemem diyorsun.Sana Dünyanın en uzman OKB doktoru bile yardım edemez.Çünkü, OKB yi ilaçsız yenmek için, sağlam bir kararlık ve irade şart. Bunlar olmadan yenemezsin.

Ama ilaçlarla da ruh gibi yaşayacaksın.
    Ben asla iradesiz ve umutsuz bir insan değilim.Umut Allah'tan umutsuzluk şeytandandır her zaman bunu bilirim.Ancak insan çok ağır yaralar alıyor ve bir çok kez düşüyor sonra düşünüyorum ki nasıl grip olunca soğuk algınlığı ilacı kullanıp iyileşiyorsun buda böyle demek ki diyorum ilaç almak gerekiyor yani.Sizin daha önce okumuştum bir yazınızı Abd li doktorlar tarafından tedavi edilmiştiniz yaniliyormuyum.

Karar Dönemi

Alıntı mert_01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende okb den muzdaripim. İlaçlara başlayalı 7 ay oldu. Şu anda daha iyiyim. ilaç yanında bilişsel terapide aldım. İkisi birlikte daha iyi sonuçlar verebilir.
    Daha iyi olursunuz inşallah.Bu bilişsel terapiyi ilk defa duyuyorum arkadaşta bahsetmiş nasıl bir şey?

Sayfa 1/2 12 SonSon