Sayfa 1/2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: İnsanı uzaktan yönetip kontrol eden sıvı ilaç

Karar Dönemi

Standart İnsanı uzaktan yönetip kontrol eden sıvı ilaç

bu forumda bile bu ilacın ne olduğunu kimse bilmiyor benim durumum vahim hocam bu ilaçla insanı uzaktan kontrol edip yönebiliyorlar diyorum neden kimse böyle birşeyin olma ihtimalini varsaymıyor kimse bana inanmıyor bu ilaç hakkında bilgisi olan doktor varmıdır acaba bu forumda duyan bilen varsa yazsın lütfen uydurduğumu düşünen varsa neden akineton içmiş gibi durup dururken rahatlama oluyor 2 saat aynı akineton içince rahatlama olduğu gibi halbu ki ne bir akineton içiyorum nede bir ila.ç ama içmediğim halde nasıl bu etki ortaya çıkıyor. Annem yobaz diye kuran ayetlerini yırtmıştım müslümanlar intikam almak için yapıyor olabilir mi

Allah yardımcın olsun!Şizofreni ilaçlarını aksatmadan kullan,alevlenmeye çok benziyor...

Karar Dönemi

Alıntı Brexpiprazole Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah yardımcın olsun!Şizofreni ilaçlarını aksatmadan kullan,alevlenmeye çok benziyor...
    Hocam kimyasal silahla açığa çıkan gazla uzaktaki bir insanı öldürmek mümkün sana tek bir sorum var bana yapılan böyle bir şey imkasızmıdır değilmidir şunu söyleyebilirim ki ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde ki uzman psikiyatri doktorlarının bu tür ilaçlardan bilgisi olduğunu adım gibi eminim durup duruken norodol içmiş gibi etkiler çıkıyor bende burada uzman doktor varsa yazarsa çok sevinirim
    Konu melih007 tarafından (22-03-2016 Saat 05:43 PM ) değiştirilmiştir.

dreamer8
    Guest

Durumunun vehametini algılayamadan, bir konu hakkında diretmek. Resmen şizofrenik bir tablo bu. Bak dostum sıvı ilaçla insanı uzaktan kontrol edemezsin, yakından kontrol edersin, içeceğine damlatırsın, damardan enjekte edersin, yemeğine koyarsın.. Seni bu şekilde kontrol ettiklerini düşünüyorsan hastasın, bu şekilde bir kontrolün mümkün olduğunu savunuyorsan yine hastasın, hasta olduğunu kabul etmiyorsan şizofrensin. Allah yardımcın olsun. Sana önerim, kafa yorma bunlara, bırak inanmasınlar sana, deli desinler, uzaktan sıvı ile kontrol yapamazsın desinler. Sen yemeğini, meyveni ye, yürüyüşe çık, çay demle, çekirdek çitle, gazete oku, film izle, mısır patlat..Fazla kafa patlatma. Bundan sonraki yaşam felsefen, sana 3 kişiden fazlası inanmadığında, o şeyi savunmaktan vazgeç, bizlere, insanlara güven. İlaçlarını aksatma.

Karar Dönemi Recep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kıbrıs

Lightbulb Fenomen

Soğuk savaş ve Sovyetlerin flor/florür fenomeni. Astral seyahati de araştırabilirsin. Ama fikrimi sorarsan fütüristik ve mistik ya da fenomenolojik düşüncelerim, yalnıca ufak yüzdeler hâlinde.

Akineton; her insan için her durumda farklı farklı etkiler yapabilir. Psikiyatrinle görüşün veyahut bir psikiyatristle görüşün.

Olabilir ancak olamayacak kadar çok ama çok düşük bir ihtimal.

Şayet kendinizi içi boşaltılıp (bir robot) ya da dayanılmaz bir acıyla öldürülüp (bir insan), uzak boşluğunda veya tabansız bir ortamda süzülüyormuş gibi hissediyorsanız; fikrimce bir uzman psikoloğa düzenli olarak danışın. Nitekim, böyle bir durumda mühim olan şimdiki zamanda yaşamayı öğrenmektir.

Çıraklık Dönemi

Alıntı melih007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu forumda bile bu ilacın ne olduğunu kimse bilmiyor benim durumum vahim hocam bu ilaçla insanı uzaktan kontrol edip yönebiliyorlar diyorum neden kimse böyle birşeyin olma ihtimalini varsaymıyor kimse bana inanmıyor bu ilaç hakkında bilgisi olan doktor varmıdır acaba bu forumda duyan bilen varsa yazsın lütfen uydurduğumu düşünen varsa neden akineton içmiş gibi durup dururken rahatlama oluyor 2 saat aynı akineton içince rahatlama olduğu gibi halbu ki ne bir akineton içiyorum nede bir ila.ç ama içmediğim halde nasıl bu etki ortaya çıkıyor. Annem yobaz diye kuran ayetlerini yırtmıştım müslümanlar intikam almak için yapıyor olabilir mi
    korkma o öldürecek müslümanlar okadar akıllı değil bomba patlatırlar.ancak bahsettiğin şekilde bi ilaç olabileceğini zannetmiyorum yani uzaktan kontrol olayı.

Moderatör SeLf_ConTRoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    united kingdom

acaba uzaktan sivi bir ilac degil de,gazli bir ilac deniyor olabilirler mi senin ustunde? kabalasmak istemiyorum ama arkadasim sen kimsin? yer yuzunde seni bu sekilde ugrasilmaya degerli kilacak bir vasifin var mi? beni sakin yanlis anlama.dalga gecmiyorum.seni kendi gozunde bu kadar degerli kilan seyi merak ediyorum.cok zengin insanlar butun servetlerini olumsuzluk uzerine harciyorlar mesela.su kisin donan kurbagalarin bahar geldiginde yeniden canlanis sekli gibi kendilerinin dirilecegini dusunuyorlar.mesela ben:ben kendi halimde bir vatandasim.daha once hicbir agir ilac kullanmadim.beni olsa olsa eski kocam belki oldurmeye calisir bulursa ))) ama kim bana ne yapsin uzaktan yonetilen sivi ilac kullansin.seni belli ki cin carpmis.guzelce bir okun sen,doktorunun verdigi ilaclari da duzenli kullan..
    Konu SeLf_ConTRoL tarafından (26-03-2016 Saat 03:40 AM ) değiştirilmiştir. Sebep: harf
    Elif gibi yalnızım,

Ne esrem var, ne ötrem.

Ne beni durduran bir cezmim

Ne de bana ben katan bir şeddem var.

Ne elimi tutan bir harf

Ne anlam katan bir harekem…

Kalakaldım sayfalar ortasında.

İşte ben gibi, sen gibi…

Bir okuyan bekledim,

Bir hıfzeden belki…

Gölgesini istedim bir dostun med gibi…

Sızım Elif sızısı…

Süper Moderatör 9 ŞUBAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu durumun açıklamasını bizlerin ,hatta ızmanların bile yapması çok zor gorunuyor .Buyuk ihtimalle yediğin içtiğin şeyler veya bulunduğun ortamın tetiklemesiyle bir rahatlama hali oluşuyor .Bunu anlayabilmek içinde ilk yapacağın şey bu rahatlama hangi durumlarda oluyor o andaki ruh halini yediğin içtiklerini bir yere not etmen ve daha sonra gözden geçirmen .

Zaten dr.a da gitsen aynı şeyleri sorucak cevaplarına gore bir tahminde bulunacak bunu yapabilmek içinde önce gözlem yapmaya ihtiyacı var .Ama bana sorarsan buna hiç takılma keyfini çıkarmaya bak .
    YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..
    Benim ayakkabılarımı giy
    ve benim geçtiğim yollardan,
    sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
    Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
    Benim geçtiğim senelerden geç,
    benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk
    ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN

Çıraklık Dönemi yorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul

Bir filmde görmüştüm ajan programıydi.öyle bir sıvı vardı.ama onları sadece çok özel askerlere yapıyorlardi.sananiye yapsınlar.hani zengin olsan bilim adamı olsan neysede, zaten vücudun normal olmayacak bir sınır bir gevşeme türü şeyler olabilir.ben sinir olduğum zaman çay içer rahatlarım buda ilaç mi ilaçsa bakkaldan kilosu 10 liraya mi gelir.:-)
    Ona çok acıyordum, hiç mi âşık olmamıştı acaba, sevdiği biri yok muydu?

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşın ilaçlar üzerine okumak istemesinin nedeni buymuş, şimdi anlaşıldı.
    Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.

Sayfa 1/2 12 SonSon