8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Masturbasyon sf yi tetikler mi?

Banned

Standart Masturbasyon sf yi tetikler mi?

Yıllar önce gittiğim bir psikiyatris bana" masturbasyon yapma" demişti. Ne dersiniz masturbasyon sf yi tetikler mi?

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sana tavsiyem, doktorlar bir daha böyle söylerlerse, kendilerinden kaynak iste.
    Masturbasyonun sosyal fobiye yol açtığına dair sağlam bilimsel araştırmalar var mı, diye sor. Yani, uluslararası camiada kabul görmüş bir çalışma var mı?

Doktorluk etiketine güvenip kıçlarından element uydurmasınlar
    Konu Dvrmchrkt tarafından (17-03-2016 Saat 11:23 AM ) değiştirilmiştir.
    Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.

Banned

tetikler. yapmak istiyorsan uyumadan önce yap

Karar Dönemi serhat_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

etkiler tabiki bir çok şeyde olumsuz etki görüldügü gibi sf de aynı durum olur. ha illa yapıcaksan uyumadan önce yap.

Tetiklemez.
    Bu tür şeyler kişinin kendisi çoğunlukla genetiğiyle alakalıdır.
    Adam zaten sosyal fobilik olduğu için,derdini az da olsa unutabilmek,mutlu hissetmek için pc başında mastürbasyon yapıyor.
    Mastürbasyon yaptığı için sosyal fobilik olmuyor yani.

Karar Dönemi Lfecyde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

O zaman ilişkiye giren insanlarında sosyal fobili olması gerek.Sadece ihtiyaç başka birşey degil.

Karar Dönemi

Herhangi bir arastirmaya ihtiyacin yok sadece biraz kendini gözlemen yeterli
    Ne istediğini bilmeyen hem seni ziyan eder hem kendini...

Karar Dönemi Recep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kıbrıs

Lightbulb Temelde

Hafıza katilidir zira pişmanlık veya addedilen günah, yasak (!), yanlış unutulmaya çalışılır ve yanında onunla alakadar olan kavramlarda bilinçaltına itilir. Hiçbir şey silinemez hafızamızdan ancak başka bir zihin ünitesine/kısmına aktarılarak "unutma" hâli oluşur.

Mastürbasyon, hatta anormal seksüel ilişki, felaket değildir; lanet ebeveynimin bana sevgiyi tanımlamadan yaşamaya itmesi vahşettir. Karşı cinsiyet mi? Kendiminkine bile saygım yoktu ki ta ki iyi arkadaşlarım -suni ağabeyler, ablalar- edinene değin.

Bir gün bir öğretmenime sevdamı itiraf ettim. Öğretmenin karşısında -çocuktum- ağlıyorum. Ama öğretmen, tahmin ettiğimin aksine beni şefkatle karşıladı! "İşte" dedim, "aradığım bu". Bunu demem bundan bir yıl kadar sonra oldu. Ve biraz da değişti: Bu bayana benzer istiyorum.

Velhasıl buldum. Yanlış ebeveynin zararları; mastürbasyon, hatta anormal addedilen veya olan cinsel irtibat, yanlış yunluş anne ve babanın yanında söz edilmemeli. Evet, zararlıdır ancak bir annenin, devasa hatasının yanında atomun elektronun yüzeyi kadar kalır ne var ki.

Kaynak mastürbasyon değil.

Hristiyanların yobaz kesimi hâlâ da mastürbasyonun penisin kurumasına sebep olduğunu söyleyeduruyor. Bir şey dinen uygun olmayabilir ama bu kadar sallama gerek yok zira tutmayacaktır.

Fiziksel olarak zayıf olan bir insanda, özellikle erkekte bağışıklık sistemini zayıflatır sık yapılması. Kilolu olan birinde sıkıntı çıkmaz. Çıksa bile zihinseldir.