Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
38 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Kadına hakaret edenlerin ezik olduğu kanıtlandı:)

Banned

Alıntı montevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben islama sallamıyorum.bunu nereden çıkardın anlamadım.daha öncede arabistanda bir bina yangınında kızların elbisesi islama uygun değil diye binadan çıkartılmasına islam polisi izin vermemiş ve yanmaya bırakılmışlardı.

http://www.cnnturk.com/dunya/kizlari...ginin-hikayesi

geçenlerde de arap bi akademisyen dünyanın düz olduğunu ,aksini iddia edenin kafir olduğunu ileri sürmüştü.
    tamam. şimdi bu haber Arapları kötü mü yaptı?
    Ben de sana bi Türk'ün yaptığı yanlış bi şeyi atayım, bu Türkleri kötü mü yapacak?

Allah için vaz geçin bu genellemelerinizden.

Ve dünya düz diyen de akademisyen değil, Suudlu bi alim.
    Bunu da geçenlerde demedi bayağı oluyor. zaten adam 1999 da mı ne ölmüştü.
    Öyle kalmış aklımda..

ve tekrardan:
    Allah
    için
    Vaz geçin
    bu
    genellemelerden.. !

hartemes
    Guest

Alıntı asmina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunları sana kim öğretti , okulda öğrendin dimi , ve nefret ettin Araplardan.
    Araplar en bağnaz , kindar ve aklı kıt ulus mu? Bu kanıya varacak kaç deney, araştırma yaptın.?
    En üstün insan olan muhammed a.s 'da Araptı..

Ama sen rahat ol, bundan yüz yıl sonra falan da Araplar da Türkler için ,
    " incirlikte üs açtılar, abd ve rusya ile işbirliği yaptılar , arkamızdan vurdular,bombalar attılar üstümüze .." falan derler.
    Nefret ederiz birbirimizden. torunlarımıza da mutlaka anlatırız onlarda nefret eder.
    Sonra gider hümanizmden bahsederiz, "insan önemli ya benim için" falan deriz..
    ama nefret etmeye devam ederiz...
    Arkadaşım en üstün insan Hz. Muhammed tabii Arap olacak.
    O zamanlarda Araplara Çin'den, Hindistan'dan, Roma'dan peygamber gelse sence dinler miydiler?
    Kaldı ki peygamber gönderilen toplumlar döneminin ya en zalim yada en sapkın olanlarıdır.
    Düşün barbar denen Türkler eşleriyle ülke yönetirken o cani Araplar kız çocuklarını diri diri toprağa gömüyorlardı.
    Kuran Arapları yüceltmek için gelmedi, onları dizginlemek için geldi.
    Onlar bugün bile dinden çok para ve keyiflerine önem veren bir toplum.
    Onlar kuranı sadece güç kazanmak ve zalimliklerini gölgelemek için kullanırlar.
    Araplarla dost olmak, dost olmaya çalışmak insana sadece zarar verir.
    Ben hümanist bir insanım, Nazileri cani oldukları için sevmem. Aynı mantıkla Arapları kötü, cahil, şiddet yanlısı, bağnaz vb vb oldukları için sevmem.
    Konu hartemes tarafından (21-01-2017 Saat 11:39 PM ) değiştirilmiştir.

Banned

hartemesle montevo kardeşlerimin haklılık payları yüksek.tamam ırkçılık yapmayalım hepimiz insanız ama bu, her ırkın karakteristik özellikleri olduğu gerçeğini değiştirmez.belçikalı ile arap aynı karakterde değildir.belçikalıların çoğu ne kadar uygarsa ne yazık ki arapların çoğu da geridir.tamam genelleme yapmayalım elbette iyi efendi zararsız arap kardeşlerimiz de var ama her ırkın kendine has karakteristik özellikleri vardır gerçeği bilimsel bir gerçektir.bu gerçeği teslim edelim.internet takip ediliyor korkuyorum başıma iş açmak istemiyorum bu nedenle pek yazmıyorum ama dayanamadım.not 1:ırkçılık yapmadım yapmıyorum.not2-asmina seni pek sevmedim.

Banned

Alıntı mondiego Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hartemesle montevo kardeşlerimin haklılık payları yüksek.tamam ırkçılık yapmayalım hepimiz insanız ama bu, her ırkın karakteristik özellikleri olduğu gerçeğini değiştirmez.belçikalı ile arap aynı karakterde değildir.belçikalıların çoğu ne kadar uygarsa ne yazık ki arapların çoğu da geridir.tamam genelleme yapmayalım elbette iyi efendi zararsız arap kardeşlerimiz de var ama her ırkın kendine has karakteristik özellikleri vardır gerçeği bilimsel bir gerçektir.bu gerçeği teslim edelim.internet takip ediliyor korkuyorum başıma iş açmak istemiyorum bu nedenle pek yazmıyorum ama dayanamadım.not 1:ırkçılık yapmadım yapmıyorum.not2-asmina seni pek sevmedim.
    hartemese de sana da koca bi yazı yazarım, yazarım daa ..
    neyse.
    Ne desem boş olacak ya.

1) Sen "ırkçılık yapmadım yapmıyorum "dersin
    Biz sana "faşist" deriz. (İbo'ya selam.)

2) pek sevmedin yani sevdin ama pek değil.
    Deme öyle tanısan öyle demezsin ya.
    Bence git konuş. yok artık , durr durr hemen ciddi moda geçeyimm!

Takip edilmek mi?
    Benim Ankara'da MİT ile ortak arkadaşım olan biri var.
    Ona ulaşıp yerini bulayım da gör sen olur mu?
    (Arkadaşım ajan gibi bi şey.)
    Beni sevmemek nedir, yani pek sevmemek?

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Etnik köken konusunda ön yargılardan uzak durmak lazım ama duramıyor insanlar maalesef.
    Bu ön yargı Araplarda da var.

Arabistanlı birisi yüksek lisans derslerimize katılırdı. Onun anlattığına göre, Arapların bir kısmı da Türkler için, işe yaramaz, cahil,eğitimsiz, pis bir ırk dermiş. Bunu daha öncede başka Araplardan duyduğum için onun dediğine inanıyorum. Hatta geçenlerde tv kanalları arasında zap yaparken bir diyaloğa rasgeldim. Arap bir adam, Osmanlı geri kaldı, sebebi de cahil Türkler, demiş ..

Anlaşılıyor ki, her iki taraf da ön yargılı davranıyor.

İnsanlar neden etnik kökenlere bu kadar takar anlamak çok zor. Daha üst mertebelerden hayata bakmak lazım. Her grubun, her yapının içinde türlü türlü insan var.
    Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.

Karar Dönemi

Konu başlığıyla konuşulanların hiç mi alakası olmaz ta ordan buraya nası geldiniz tebrikler

Çıraklık Dönemi osmangazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sebil verilen tAvuğu pilavı elle yedikten sonra ters cevirip sokağa atar. Arka sokaklar yıkanmaz kireçlenir. Bize mi pis diyorlarmış.
    "İnanırsan Hayaller Gerçek Olur" Aynur Meydan'ın şiirinden. Çok doğru bir söz ama hiç tavsiye etmem...

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı osmangazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sebil verilen tAvuğu pilavı elle yedikten sonra ters cevirip sokağa atar. Arka sokaklar yıkanmaz kireçlenir. Bize mi pis diyorlarmış.
    Yani uzun lafın kısası, herkes herkese laf söyüyor. Bunun sonu gelmez.

Yalnız hakikaten de, konu nereden nereye gelmiş, ben bile dalmışım konuya.

Konuyu yine kadınlara getireyim. Kadına en çok değer(!) veren erkeklerden İbrahim Tatlısesin bir sözü ile bitireyim...
    -Kadınlar, kadınlarımız...Kalp ağrılarımız, sancılarımız, namusumuz, arımız, onlar bizim yaralarımız çünkü onlar bizim KADINLARIMIZ…Uğurlarında hapis yattığımız, prangalar eskittiğimiz KADINLARIMIZ…

Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.

hartemes
    Guest

Biraz birimsel veri eklemekte yarar var;
    Erkek çocukları zekalarının %100'ünü annelerinden kız çocukları ise maksimum %50 kadarını babalarından alırlar.
    Benim bu veriden çıkardığım sonuç;
    Kadını zeka ve sosyal statü olarak kendilerinden aşağıda gören erkekler sadece "Salak olduğunu anlayamayacak kadar salak" olanlardır.

Karar Dönemi

Alıntı Dvrmchrkt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani uzun lafın kısası, herkes herkese laf söyüyor. Bunun sonu gelmez.

Yalnız hakikaten de, konu nereden nereye gelmiş, ben bile dalmışım konuya.

Konuyu yine kadınlara getireyim. Kadına en çok değer(!) veren erkeklerden İbrahim Tatlısesin bir sözü ile bitireyim...
    -Kadınlar, kadınlarımız...Kalp ağrılarımız, sancılarımız, namusumuz, arımız, onlar bizim yaralarımız çünkü onlar bizim KADINLARIMIZ…Uğurlarında hapis yattığımız, prangalar eskittiğimiz KADINLARIMIZ…

Eh yani devrimci ibrahim tatlıses ve kadına değer vermek. Bildiğim iki kadının topuğuna sıktırmış birinin şov hayatını bitirmiş birinden bahsediyoruz. Bknz. Asena.

Edit arantez içinde ünlemi şimdi farkettim. (=
    ah unuttun!*ah ki inkar ettin!*kuşkundan ne hasıl oldu bilmiyorsun!*el'an...suskunsun...gülmüyorsun!*cesa retin yok geri dönmüyorsun!*istikbal yol üstünde bir tuzak...*hayal hayat içinde biz yasak...*bırak gitsin gideceği yere kadar...*bırak ki kalmasın içinde 'ben' zerre kadar

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon