Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
29 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Ne için yaşıyoruz?

Derine değinmeden söyleyeceğim. elbet farklı yaşamak isterdim ama bu saatten sonra Yüce Yaratıcı tarafından bana verilen '' vadeyi doldurmak için'' yaşıyorum

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı 'yade' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çay içmek için.....

(işte artık bu kadar basit ve net olmaya karar verdim)
    Zaten benim sorunum fazla düşünmekmiş, bunu anladim.
    Belki sizlerinki de budur..

---tost da yerim---)
    Ben de o kadar basitleştirdim hayatımı ve daha mutlu oldum.
    Başımı sokacak bir evim var mı, üstüme giyecek giysim, karnımı doyuracak yemeğim varsa; ve tabi sağlığım yerinde ise, mutluluk budur benim için.
    Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.

Karar Dönemi Lfecyde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Haklısın derinlemesine düşünmeyi bırakmayalım anı yaşamalı mutlu olmak için yaşamayalım

Karar Dönemi

konuyu dağıtmadan derdimi anlatmak istiyorum.
    1)bipolar 2 depresif uçluyum.allahtan hafif idare ediyorum.elimdeki ilaçlarla.
    2)32 yaşındayım anne olmak istiyorum.kocam 27 yaşında 2 küsür senelik evliyim.
    3)kocam özellikle evlendikten sonra sosyal hayat açısından coştu ayarı kaçtı.evde para gitsin istemedi. annemin yanına gelmem işine geldi.
    4)uyarılarımı dinlemiyor.yeterince hatta fazla ilgiliydim.babasının evinde yaşamadığı özgürlüğü evliliğimizde yaşamak için inat ettiğinden evliliğimizin içine ediyor.
    5)cinselliğe pek düşkün değil.bipolar olarak cinsel hevesim artınca direk kursağımda kalıyor. bu konuda herhangi problemi yok.
    6)benden kat kat kapris sahibi.bunu kendim yorum katarak değil annesini terslemesinden çıkardım.
    ama ben bu adamı ittikçe daha çok çekiliyorum.ama ben kaybetme hissine katlanamıyorum. bağımlı kişilik bozukluğum var mı diye düşündüm.seviyorum ama kocam beni anlamaktan çok uzak işine geldiği gibi tek tarafa çekiyor.düzgün bir şekilde uyarılarım çaresiz kalıyor.uyarıyorum ve onu daha germek için ekstra bir çaba göstermiyorum kavga kavgada kalıyor.yani bunu bipolar olmama rağmen başarıyorum. bipoların yanında olup destek olmak lazımmış benim adama hak getire. bana değil erkek kankilerine destek oluyor.evli arkadaşları bile üzgünüm bu akşam gelemem karım.derken benim kocam üzgünüm beni çağırdığında gelemem arkadaşlarım diyor resmen.
    ben kendime sordum cevap alamadım.şimdi size soruyorum ben bu adamla ne için yaşıyorum?

Karar Dönemi

Alıntı coşku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ben kendime sordum cevap alamadım.şimdi size soruyorum ben bu adamla ne için yaşıyorum?
    fazla samimiyet tez ayrılık getirir daha 27miş sosyalleşmek istiyor arkadaşlardan 30 yaşını geçtikten sonra uzaklaşabilir

Karar Dönemi Lfecyde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı coşku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1)bipolar 2 depresif uçluyum.allahtan hafif idare ediyorum.elimdeki ilaçlarla.
    2)32 yaşındayım anne olmak istiyorum.kocam 27 yaşında 2 küsür senelik evliyim.
    3)kocam özellikle evlendikten sonra sosyal hayat açısından coştu ayarı kaçtı.evde para gitsin istemedi. annemin yanına gelmem işine geldi.
    4)uyarılarımı dinlemiyor.yeterince hatta fazla ilgiliydim.babasının evinde yaşamadığı özgürlüğü evliliğimizde yaşamak için inat ettiğinden evliliğimizin içine ediyor.
    5)cinselliğe pek düşkün değil.bipolar olarak cinsel hevesim artınca direk kursağımda kalıyor. bu konuda herhangi problemi yok.
    6)benden kat kat kapris sahibi.bunu kendim yorum katarak değil annesini terslemesinden çıkardım.
    ama ben bu adamı ittikçe daha çok çekiliyorum.ama ben kaybetme hissine katlanamıyorum. bağımlı kişilik bozukluğum var mı diye düşündüm.seviyorum ama kocam beni anlamaktan çok uzak işine geldiği gibi tek tarafa çekiyor.düzgün bir şekilde uyarılarım çaresiz kalıyor.uyarıyorum ve onu daha germek için ekstra bir çaba göstermiyorum kavga kavgada kalıyor.yani bunu bipolar olmama rağmen başarıyorum. bipoların yanında olup destek olmak lazımmış benim adama hak getire. bana değil erkek kankilerine destek oluyor.evli arkadaşları bile üzgünüm bu akşam gelemem karım.derken benim kocam üzgünüm beni çağırdığında gelemem arkadaşlarım diyor resmen.
    Gizli gay olma oranı yüksek

Çıraklık Dönemi Dvrmchrkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Lfecyde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gizli gay olma oranı yüksek
    Daha neler

Bazen bazı erkekler, zamanla eşlerini anne ya da kızkardeş moduna sokarlar. Yani, evde ona yemek yapan, ütü yapan birisidir eşleri. Bu moda sokunca, eşlerine cinsel istekleri azalır. Çünkü, o farklı bir rol modeldir artık.
    Eşlerinin(kocalarının) artık cinsel istek duymadığı çok kadın tanıdım. Kendileri söylüyorlardı...

Coşkuya karşı bir hevesi ya da isteği kalmamış. Seven erkek, önce eşim der. Şahsen, ben eşimle vakit geçirmek varken neden arkadaşlarıma zaman geçireyim.
    Ben de geçmişte sevmediğim kız arkadaşlarıma karşı erkek arkadaşlarımın yanında oldum birkaç kez.Zoraki bir birliktelikti.Sevmiyordum ama kız yapışmıştı. Yani beni seviyordu, ilgi bekliyordu; benim amacım sevgi değildi(Coşkudaki durum da bunun gibi)

Neyse daha ayrıntıya girersem, ortalık karışır
    Konu Dvrmchrkt tarafından (13-03-2016 Saat 01:43 AM ) değiştirilmiştir.
    Büyük aşklar ya sonsuzdur, ya da O’nsuz!.

Karar Dönemi

Bildim bileli cinselliğe duskun değildir.ben ilgi istiyorum ilgi de gosterdim bünyesi mi kabul etmedi acaba.babasinin yasatmadigi herşey için boyle kosarken onun evli olduğunu hatirlamasi tekmeyi yiyince mi aklına gelir.bende çözüm bulamıyorum o yuzden sordum ne için yasiyorum bunla napiim yani

çikita
    Guest

Ölmek için yaşıyoruz...

Sınırların ötesini keşfetmeye çalışmak
    Aşık olmak
    Erdemli olmaya çalışmak
    Güzel ameller yapmak
    Ölümden sonra cennete ulaşmak

bunlar için...
    Konu çikita tarafından (13-03-2016 Saat 10:59 PM ) değiştirilmiştir.

Alıntı Dvrmchrkt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha neler

Bazen bazı erkekler, zamanla eşlerini anne ya da kızkardeş moduna sokarlar. Yani, evde ona yemek yapan, ütü yapan birisidir eşleri. Bu moda sokunca, eşlerine cinsel istekleri azalır. Çünkü, o farklı bir rol modeldir artık.
    Eşlerinin(kocalarının) artık cinsel istek duymadığı çok kadın tanıdım. Kendileri söylüyorlardı...

Coşkuya karşı bir hevesi ya da isteği kalmamış. Seven erkek, önce eşim der. Şahsen, ben eşimle vakit geçirmek varken neden arkadaşlarıma zaman geçireyim.
    Ben de geçmişte sevmediğim kız arkadaşlarıma karşı erkek arkadaşlarımın yanında oldum birkaç kez.Zoraki bir birliktelikti.Sevmiyordum ama kız yapışmıştı. Yani beni seviyordu, ilgi bekliyordu; benim amacım sevgi değildi(Coşkudaki durum da bunun gibi)

Neyse daha ayrıntıya girersem, ortalık karışır
    bu ilk paragraftaki durum evliliklerin genel sorunu galiba

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon