3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: şizofren hastalarına ilaç kullanmayı redden hastlarına gizlice verilen ilaç

Karar Dönemi

Standart şizofren hastalarına ilaç kullanmayı redden hastlarına gizlice verilen ilaç

böyle bir ilaç verebilir mi doktor ailelere sıvı haldeki ilacı başka ilaçla karıştırınca açığa çıkan gaz hastayı etkileyebilir mi. böyle bir ilaç var mı yani böyle bir ilacın var olduğundan okadar eminimki bana veriliyor hasta olduğumu düşüneceksiniz ama ne zaman annemi kızdırsam psikiyatri ilaçların yan etkisi çıkmış gibi hissediyorum sersemlik baş dönmesi ... böyle bir ilacın uzaktan etki etttiğinden eminim çünkü dolapta bu sıvıyı buldum kararmış bir sıvı içinde başka bir sıvı karşmış anneme sordum bu nedir dedim cevap vermedi...

dreamer8
    Guest

Doktor, elbette damla halinde gıdalara ve içeceklere karıştırılabilen ilaçlar reçete edebilir.Eğer annen sana habersiz o ilacı veriyorsa, o annenin elleri öpülür. Sırf sen iyileşesin, kendini iyi hissedesin diye türlü oyunlarla evladına yardımcı olmaya çalışıyor. Ana yüreği dünyada hiçbir şeye benzemez. Bazı kişiler ilaçlarını düzenli almayı reddeder ya da unutur. Bu şekilde verilmesi gündeme gelir o zaman. Tüm bu yapılanlar senin yararına. Sorgulama. Yan etkileri elbette olacak ama ilaçlarını kullanmalısın. Annenin de kıymetini bil. Seni karşılıksız sevecek, sana canını verecek tek insandır dünyada. Allah onları başımızdan eksik etmesin. Geçmiş olsun dostum. Sağlıklı günler dilerim.

Karar Dönemi

bu forumda bile bu ilacın ne olduğunu kimse bilmiyor benim durumum vahim hocam bu ilaçla insanı uzaktan kontrol edip yönebiliyorlar diyorum neden kimse böyle birşeyin olma ihtimalini varsaymıyor kimse bana inanmıyor bu ilaç hakkında bilgisi olan doktor varmıdır acaba bu forumda duyan bilen varsa yazsın lütfen uydurduğumu düşünen varsa neden akineton içmiş gibi durup dururken rahatlama oluyor 2 saat aynı akineton içince rahatlama olduğu gibi halbu ki ne bir akineton içiyorum nede bir ila.ç ama içmediğim halde nasıl bu etki ortaya çıkıyor. Annem yobaz diye kuran ayetlerini yırtmıştım müslümanlar intikam almak için yapıyor olabilir mi
    Konu melih007 tarafından (21-03-2016 Saat 11:25 PM ) değiştirilmiştir.