Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: kararsız düşüncesiz ve sorumsuzum

Karar Dönemi

Alıntı oggy_g Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlaç verdiğine göre gittiğin bir psikiyatrist olmalı, psikolog değil. Antidepresanlar etkilerini en az 2-3 haftada gösterir ve en az bir yıl kullanılır.

Erişkinlede dikkat eksikliği çok kolay fark edilebilen bir rahatsızlık değil. Genelde başka rahatsızlıkların arkasına saklanır veya onlarla karıştırılır. O yüzden doktorun bu konuda bilgi sahibi olması çok önemli.

Eğer dikkat verememe, dikkatin çabuk dağılması, dağınıklık, verilen görevleri yerine getirmede zorlanma gibi şikayetler hep vardıysa; ve bunlara duygusal kırılganlık, çabuk sıkılma, kendine güvensizlik gibi belirtiler de eşlik ettiyse bunu doktoruna izah etmeli ve ona göre tedavi almalısın.
    yok yok bana ilacı uyuman için verdim demişti ben ilacın açıklamasını okuyunca gördüm antideprasan olduğunu birde devlet hastenesindeki piskloğa gitmiştim oda ondan fazla ilgilenmedi heralde özelede gidemem şuan

dreamer8
    Guest

İnsanlardan ben de nefret ediyorum. Aynı sokakta yürümekten, aynı yolda gitmekten, aynı mağazada-işyerinde bulunmaktan. Rahatsız oluyorum, sevmiyorum, inanmıyorum. Ama buna mecbur olduğumu düşünüyorum. Etrafımda bu hareketli bedenlerin görüntüleri ve sesleri sürekli olacak. Dağa çıkamam, hayır bunu beceremem artık. Büyükşehirdeyim, köye de yerleşemem.

Karar Dönemi

Alıntı dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsanlardan ben de nefret ediyorum. Aynı sokakta yürümekten, aynı yolda gitmekten, aynı mağazada-işyerinde bulunmaktan. Rahatsız oluyorum, sevmiyorum, inanmıyorum. Ama buna mecbur olduğumu düşünüyorum. Etrafımda bu hareketli bedenlerin görüntüleri ve sesleri sürekli olacak. Dağa çıkamam, hayır bunu beceremem artık. Büyükşehirdeyim, köye de yerleşemem.
    başka şansımız mı var sanki

Karar Dönemi

insanlara güvenmiyorum.bazen bu yüzden paranoyaya mı bağladım diyorum ne paranoya yaptıysam doğru çıkıyor. banada evli bir bayan olarak ev işleri işkence ama anti depresanı içince toparlandım. sende de depresyon böyle bir etki etmiş olabilir suçlama kendini.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12